Інформація від ГУ ДПС у Полтавській області

Понад 1 млрд. грн. ПДВ надійшло до державної скарбниці від полтавських платників

А саме, як повідомили в Головному управління ДПС у Полтавській області, в цілому по області на разі забезпечено надходження податку на додану вартість до Державного бюджету в сумі 1 млрд. 52,3 млн.грн., що на 96,9 млн.грн. більше надходжень за відповідний період 2019 року.

Детальніше...

Запитували – відповідаємо

Яким чином платнику ЄСВ - ФОП знятись з обліку в контролюючих органах у разі припинення підприємницької діяльності

Зняття з обліку платників єдиного внеску – фізичних осіб – підприємців, здійснюється контролюючими органами на підставі відомостей з реєстраційної картки, наданих державним реєстратором, після проведення передбачених законодавством перевірок платників та проведення остаточного розрахунку (абз. 7 частини 1 ст. 5 Закону України від 8 липня 2010 року № 2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» зі змінами та доповненнями).

Детальніше...

Отримати необхідну податкову інформацію платники можуть скориставшись мобільним додатком ЗІР

Головне управління ДПС у Полтавській області інформуює, що Державна податкова служба, орієнтуючись на сучасні технології, постійно вдосконалює сервіси, за допомогою яких надаються інформаційно-довідкові послуги фізичним та юридичним особам. Особливої актуальності такі сервіси набули в зв’язку з оголошенням в Україні карантину, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19». З метою запобігання поширення вірусу COVID-19, платникам податків рекомендовано зайвий раз не відвідувати податкову, а максимально використовувати засоби електронного зв’язку.

Детальніше...

Робота з повідомленнями про корупцію в ГУ ДПС у Полтавській області

Відділ з питань запобігання та виявлення корупції ГУ ДПС у Полтавській області на виконання п. 7.8 Наказу ДПС України від 27.02.2020 №108 «Про затвердження Порядку організації роботи з повідомленнями про корупцію, внесеними викривачами, в органах Державної податкової служби» та на вимогу Розділу ІX Порядку повідомляє про стан організації роботи з повідомленнями про корупцію в ГУ ДПС у Полтавській області.

Детальніше...

У першому кварталі цього року на Полтавщині задекларували свої доходи 46 мільйонерів

Як повідомили в Головному управлінні ДПС у Полтавській області, станом на 1 квітня 2020 року до органів ГУ ДПС у Полтавській області подали податкові декларації про майновий стан і доходи за 2019 рік 9540 громадян. З них 8176 громадянина, що зобов’язані подати декларацію. Загальна сума задекларованих доходів склала понад 722 млн. гривень.

Детальніше...

Сторінка 8 з 520