Глобинський район

 

Новини Глобинщини

18 грудня відбулося пленарне засідання двадцять восьмої сесії Глобинської районної ради шостого скликання, яке провів голова районної ради Віталій Харченко.

У роботі сесії взяли участь виконуючий обов'язки голови районної державної адміністрації Володимир Бондарь, заступники голови райдержадміністрації, голови місцевих рад району, керівники управлінь і відділів райдержадміністрації, керівники районних організацій, установ, підприємств, представники засобів масової інформації.

Депутати розглянули та затвердили, запропонований виконуючим обов'язки голови райдержадміністрації Володимиром Бондарем, проект основного документу району - Програми економічного і соціального розвитку Глобинського району на 2015 рік.

Детальніше...

Тепло та затишок багатодітній родині

У Глобинському районі відбулося урочисте відкриття будинку, побудованого Німецьким благодійним Фондом «Міст у життя», для проживання у ньому подружжя Павла та Тетяни Феркаляків, які з 2007 року виховують чотирьох прийомних і трьох рідних дітей.

Цей будинок побудований за власним проектом Фонду і є восьмим таким в Україні та першим у Полтавській області. Помешкання розраховане для проживання в ньому подружжя, яке створить дитячий будинок сімейного типу і зможе взяти на виховання не менше 10 діток-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Нині розпочато підбір малечі, яка поповнить прийомну сім’ю Павла Дмитровича та Тетяни Михайлівни.

Детальніше...

Вшанували пам'ять Раїси Кириченко

14 жовтня, на святу Покрову, в селі Корещина, з нагоди 71 річниці від дня народження славної землячки, Берегині української пісні Раїси Панасівни Кириченко відбулися заходи із вшанування пам'яті неперевершеної співачки. Заступник голови районної ради Віталій Москаленко, заступник голови райдержадміністрації Олександр Шайнога, начальник відділу культури, спорту та туризму Людмила Гура побували на сільському цвинтарі, біля могили Раїси Панасівни, де зібралася громадськість села, учительський та учнівський колективи місцевої школи, поціновувачі її таланту аби згадати та пом'янути добрим словом мудру і сильну жінку. Із щирими словами-спогадами перед присутніми виступив Олександр Шайнога, сільський голова Сергій Расторгуєв, заступник директора по навчальній частині Землянківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Вікторія Срібна.

В пам'ять славної землячки відбулася поминальна панахида, присутні запалили свічки та поклали живі квіти. Також вдячні односельці та гості відвідали музей-світлицю та садибу Раїси Кириченко.

На порядку денному — соціальні питання

14 жовтня відбулося спільне засідання постійних комісій Глобинської районної ради з питань соціального захисту, освіти, молоді та спорту, з питань бюджету, фінансів і цін та з питань промисловості, транспорту і зв'язку. В роботі комісій взяли участь голова районної ради Віталій Харченко, заступник голови районної ради Віталій Москаленко, виконуючий обов'язки голови райдержадміністрації Володимир Бондарь, заступники голови райдержадміністрації, керівники управлінь і відділів райдержадміністрації, засоби масової інформації.

Депутати розглянули цілу низку важливих питань, які стосуються галузі освіти та медицини. Зокрема, заслухали головного лікаря Глобинської центральної районної лікарні Людмилу Мигаль про підготовку закладів охорони здоров'я до осінньо-зимового періоду, про хід виконання районних Програм: “Репродуктивне здоров'я нації”, “Протидії незаконного обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів і прекурсорів та профілактики наркоманії”, “Імунопрофілактики та захисту населення від інфекційних хвороб”.

Детальніше...

Ще одна болюча втрата

Ще одна тяжка втрата спіткала Глобинщину. 29 серпня в зоні антитерористичної операції, поблизу міста Іловайськ, Харцизського району, Донецької області, під час виходу колони з міста, так званим «зеленим коридором», загинув градижчанин Степан Миколайович УСС.

5 квітня 2014 року старшина Усс був мобілізований та направлений в зону АТО.

Йому було лише 36 років, але ворожа куля відібрала молоде життя, залишивши батьків без сина, дружину без чоловіка, однорічного сина без батька.

Висловлюємо співчуття рідним та близьким з приводу тяжкої втрати. Вічна пам'ять і слава Герою! Він житиме у наших серцях завжди!

 

Сторінка 6 з 15