Глобинський район

 

Працювали депутатські комісії

11 квітня відбулося спільне засідання постійних депутатських комісій Глобинської районної ради, в якому взяли участь голова районної ради Віталій Харченко, виконуючий обов?язки голови райдержадміністрації Володимир Бондарь, заступник голови районної ради Віталій Москаленко.

У ході засідання депутати опрацювали звіти про виконання у 2013 році цілого ряду програм: «Економічного і соціального розвитку Глобинського району», «Організаційного забезпечення ведення реєстру виборців», «Соціального розвитку сільських населених пунктів району», «Підтримки кредитування індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім», «Реформування і розвитку житлово-комунального господарства району», «Інвестиційного розвитку району», «Підтримки і розвитку Глобинського радіомовлення «Голос Глобинщини».

Детальніше...

Великі та малі клопоти місцевих голів

1 квітня голова Глобинської районної ради Віталій Харченко та заступник голови районної ради Віталій Москаленко з робочим візитом побували у Градизькій селищній, Пронозівській та Броварківській сільських радах. Керівники району відвідали закладали культури та освіти. Зокрема, завітали до Градизької школи-інтернату, де зустрілися з трудовим колективом, поцікавилися перебуванням дітей-сиріт у спеціалізованому закладі, обговорили питання, які хвилюють освітян та працівнків культури. Наприклад, у Градизькому зональному Будинку культури, конче необхідно зробити ремонт глядацької зали та спортзалу, в Броварківській школі доробити внутрішні туалети, замінити водопровідні труби, відремонтувати підлогу. Дитячий садочок потребує заміни вікон. На все це, звісно, потрібні кошти.

Детальніше...

Безсмертному Кобзареві від глобинської громади

7 березня у Глобиному, на знак величезної любові і шани до Великого Кобзаря, з нагоди 200-річчя від дня народження видатного поета та художника відбулися урочистості з нагоди відкриття пам'ятника Т.Г. Шевченку. В урочистій церемонії взяли участь голова районної ради Віталій Харченко, голова райдержадміністрації Валерій Ведмідь, заступник голови районної ради Віталій Москаленко, міський голова Станіслав Джусь, ветерани, представники громадськості, учнівська молодь.

Благочинний Глобинського району митрофорний протоієрей Володимир відслужив панахиду та освятив пам?ятник.

Детальніше...

На порядку деннному — суспільно-політична ситуація

4 березня голова Глобинської районної ради Віталій Харченко провів засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування.

Першочергово було внесено зміни до складу Координаційної ради , а саме: виведено зі складу ради Олександра Феденка і Анатолія Рибалка та включено до складу ради новообраних голову та заступника голови районної ради.

Голови місцевих рад, заслухавши інформації районного військового комісара Вадима Прєснова та заступника голови районної ради Віталія Москаленка, обговорили суспільно-політичну ситуацію в країні. З метою захисту національних інтересів, недопущення ескалації соціальної напруги, учасники засідання одностайно схвалили звернення голів місцевих рад району до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України та жителів району, де засуджується військова агресія Російської Федерації проти України та звучить заклик до жителів Глобинського краю - зберігати у цей надскладний час витримку та спокій, а всі політичні сили повинні згуртуватися, щоб захистити суверенітет та територіальну цілісність України.

Детальніше...

У Глобинській районній раді нове керівництво

26 лютого відбулося пленарне засідання позачергової двадцять четвертої сесії Глобинської районної ради. У роботі сесії взяли участь виконуючий обов’язки голови районної державної адміністрації Валерій Ведмідь, керівники місцевих рад, управлінь, відділів та служб райдержадміністрації, районних організацій, установ, представники громадськості, Народної ради, духовенства та засобів масової інформації.

Перед початком роботи сесії всі присутні вшанували пам’ять про людей, які загинули під час силових протистоянь у Києві покладанням квітів, запаленням лампадок та хвилиною мовчання.

Розпочалося засідання з оприлюднення заяв голови районної ради Олександра Феденка та заступника голови районної ради Анатолія Рибалка про дострокове припинення своїх повноважень.

Детальніше...

Сторінка 8 з 15