Карлівський район

 

Голова Карлівської районної ради

Петро Михайлович Світлик

Народився 11 липня 1964 року в селі Кокутківці Зборівського району Тернопільської області у сім'ї колгоспників.
Після закінчення у 1981 році Висиповецької середньої школи вступив до Сімферопольського вищого військово - будівельного училища, яке закінчив у 1985 році. За фахом офіцер – політичний працівник.
З 1985 по 1993 роки служив у Збройних Силах колишнього СРСР, України.
У 1994 році отримав другу вищу освіту у Полтавському будівельному інституті. За фахом – бухгалтер у промисловості та будівництві.
З 1993 по 2006 рік займав різні посади у Карлівській міжрайонній податковій інспекції. Працював старшим державним, головним податковим інспектором, начальником відділу податкових розслідувань, заступником начальника, першим заступником начальника, начальником.
З 2006 року по січень 2015 року працював на посаді голови Карлівської районної ради.
З березня 2015 року по 27 листопада займав посаду заступника генерального директора ПП «Ланна – агро».
З 27 листопада 2015 року обраний головою Карлівської районної ради сьомого скликання.
З 2014 року член ВО «Батьківщина».
Одружений. Має трьох синів і доньку.

Про здобутки Білухівської громади

На спільному виїзному прийомі громадян у Білухівці голова районної ради Петро Світлик, депутат Полтавської обласної ради Юрій Тимоха та Білухівський сільський голова Микола Іванюта обговорили можливість придбання у Білухівську амбулаторію стоматологічного крісла, оскільки до них неодноразово від мешканців  села надходили відповідні звернення.

Голова районної ради Петро Світлик та депутат Полтавської обласної ради Юрій Тимоха відвідали Білухівську АЗПСМ, щоб побачити на власні очі результат спільної роботи. Вони оглянули стоматологічний кабінет із сучасним обладнанням.

Для придбання сучасного устаткування із сільського бюджету виділено 25 тисяч гривень, з районного – 25 тисяч гривень та 50 тисяч гривень виділено депутатом обласної ради Юрієм Тимохою.

Детальніше...

У полі зору сьогодення та перспективи Карлівської ЦРЛ

29 січня, після короткотривалої відпустки голова районної ради Петро Світлик відвідав терапевтичне та хірургічне відділення Карлівської ЦРЛ, де вже введені в експлуатацію внутрішні вбиральні. Петро Михайлович разом з начальником відділу управління комунальним майном Сергієм Бабенком, головним лікарем Карлівської ЦРЛ Олександром Сіренком та представником підрядної організації, що виконувала роботи оглянули капітально відремонтовані туалетні кімнати та поспілкувалися з медичним персоналом та пацієнтами. Завідуючий хірургічним відділенням Андрій Удовиченко та завідуюча терапевтичним відділенням Яна Коваленко висловили вдячність ініціаторам та виконавцям даних робіт.

Петро Світлик залишився задоволений побаченим та зазначив, що у планах – ремонт даху поліклінічного відділення, ремонт приміщень, де  проводяться рентгенівські діагностичні дослідження, поступові ремонти лікарняних палат, адже достойні умови для перебування пацієнтів та роботи медичного персоналу  – один з пріоритетних напрямків роботи районної ради.

У Карлівці відзначили День Соборності України покладанням квітів до пам’ятника Т.Г. Шевченка

До урочистостей з нагоди Дня Соборності України та 99-ї річниці знакової події в історії українського державотворення – проголошення злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки – долучилися заступник голови Карлівської районної ради Володимир Кравцов, в.о. голови райдержадміністрації Сергій Барилко, секретар міської ради Олег Стовбун.

Представники влади хвилиною мовчання пом’янули всіх загиблих героїв України, які віддали своє життя за волю та незалежність держави та поклали квіти до пам’ятника Т.Г. Шевченка.

 

У Карлівці відбулися заходи з нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю

3 грудня у світі відзначається Міжнародний день людей з інвалідністю, який проголошено Генеральною Асамблеєю ООН у 1992 році. З цієї нагоди у місті Карлівці відбулися заходи, в яких взяли участь голова районної ради Петро Світлик, голова об’єднаної профспілкової організації ПП «Ланна цукровий завод» та ПП “Ланна-Агро» Віталій Таран, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Ірина Грінблат, священник Свято- Пантелеймонівського храму м. Карлівка Богдан Довбака.

З найкращими побажаннями до присутніх звернувся голова районної ради Петро Світлик. Він вручив спільну подяку районної ради та райдержадміністрації голові Карлівського районного товариства людей з інвалідністю Ніні Кураксіній. У свою чергу, Ніна Кураксіна подякувала голові районної ради та керівникам сільськогосподарських підприємств Карлівщини за допомогу. Грамотами та подяками різних рівнів також було відзначено кращих представників районного  товариства людей з інвалідністю. Від імені батьків дітей з інвалідністю виступила Олена Тонконог.

У рамках заходу за участю аматорів народного мистецтва відбувся концерт.

Осінній ярмарок у Карлівській гімназії

21 листопада у Карлівській гімназії відбулося традиційне осіннє шкільне свято – Осінній ярмарок. Метою цього заходу став збір благодійних коштів на підтримку випускника гімназії Владислава Демуса.  Хлопець  отримав перелом 6-го шийного хребця.  На лікування та реабілітацію необхідно багато коштів.  Тож учні 3 – А класу долучилися до благородної справи, підготувавши театралізоване свято. Після свята розпочався  благодійний  осінній ярмарок, до якого учні усім класом ретельно готувалися – випікали різні смаколики. Маленькі продавці, одягнені в українські костюми, запрошували покупців придбати тістечка, горішки, пиріжки, кекси, вафлі, желе, льодяники інше.

Детальніше...

Сторінка 3 з 51