Карлівський район

 

Голова Карлівської районної ради

Петро Михайлович Світлик

Народився 11 липня 1964 року в селі Кокутківці Зборівського району Тернопільської області у сім'ї колгоспників.
Після закінчення у 1981 році Висиповецької середньої школи вступив до Сімферопольського вищого військово - будівельного училища, яке закінчив у 1985 році. За фахом офіцер – політичний працівник.
З 1985 по 1993 роки служив у Збройних Силах колишнього СРСР, України.
У 1994 році отримав другу вищу освіту у Полтавському будівельному інституті. За фахом – бухгалтер у промисловості та будівництві.
З 1993 по 2006 рік займав різні посади у Карлівській міжрайонній податковій інспекції. Працював старшим державним, головним податковим інспектором, начальником відділу податкових розслідувань, заступником начальника, першим заступником начальника, начальником.
З 2006 року по січень 2015 року працював на посаді голови Карлівської районної ради.
З березня 2015 року по 27 листопада займав посаду заступника генерального директора ПП «Ланна – агро».
З 27 листопада 2015 року обраний головою Карлівської районної ради сьомого скликання.
З 2014 року член ВО «Батьківщина».
Одружений. Має трьох синів і доньку.

Відбувся суботник

 

У зв’язку з відкриттям 27 червня 2017 року амбулаторії загальної практики сімейної медицини по вул. Гурамішвілі, 16 у м. Карлівка, працівники виконавчого апарату районної ради на чолі з головою районної ради Петром Світликом 23 червня провели суботник.

Було проведено роботи з приведення в належний стан прилеглої до будівлі медичного закладу території: скошено траву, прибрано та вивезено сміття.

У Карлівці відбулися заходи до Дня скорботи і вшанування пам'яті жертв війни 1941-1945 років в Україні

22 червня у місті Карлівці відбулись заходи до Дня скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні.

У заходах взяли участь голова районної ради Петро Світлик, керівник апарату районної державної адміністрації Сергій Барилко, секретар міської ради Олег Стовбун, представники трудових колективів.

Вшановуючи пам’ять жертв війни, учасники зібрання пройшли до Меморіалу слави, де відбулось покладання квітів. Пам’ять полеглих у роки Другої Світової учасники мітингу вшанували хвилиною мовчання.

З нагоди Дня скорботи були приспущені Державні Прапори України на будинках та спорудах органів державної влади, державних установ, підприємств та організацій.

Детальніше...

Відбулося засідання комісії з надання одноразової матеріальної допомоги

12 червня під головуванням заступника голови Карлівської районної ради Володимира Кравцова відбулось засідання комісії з надання одноразової матеріальної допомоги.

На розгляд присутніх було внесено тридцять заяв громадян, що звернулись до районної ради та райдержадміністрації за допомогою.

Розглянувши життєві проблеми та ситуації, що склалися у мешканців району, члени комісії задовольнили кожне звернення, надавши відповідну матеріальну допомогу.

 

Навчально-практичний семінар для осіб з інвалідністю

Люди з обмеженими фізичними можливостями становлять вагому частку українського суспільства, його творчого та інтелектуального потенціалу. Тому забезпечення умов для безперешкодної участі людей з інвалідністю у громадському і культурному житті, створення для них можливостей мистецької та інтелектуальної творчості становлять важливий складовий елемент успішного розвитку всього українського суспільства.

26-28 травня у Карлівці, на базі дитячого православного табору «Орлятко», відбувся навчально-практичний семінар «Європейський досвід реабілітації осіб з інвалідністю – перспективи та можливості», який проведено Полтавським обласним осередком ВОІ СОІУ, Карлівською ГО «СОІУ».

На семінар прибуло 120 осіб з інвалідністю з 11 областей України, а також представники з Німеччини, в тому числі 25 осіб з Карлівського району.

Захід проводився з метою оздоровлення осіб з інвалідністю, популяризації активного способу життя, виявлення найсильніших команд в рекреаційних змаганнях удосконалення умінь і навичок по самореабілітації. Окрім того, учасники мали змогу взяти участь у майстер-класах та змаганнях, що складалися з навчально-практичної та спортивної програми.

Детальніше...

Останній дзвоник

26 травня в усіх навчальних закладах Карлівського району пролунав для школярів традиційний останній шкільний дзвоник, сповістивши про закінчення навчального року та початок літніх канікул.

На шкільне свято до Карлівської ЗОШ І-III ст. №4 завітав голова районної ради Петро Світлик, який привітав із святом усю дружню родину — учнів, вчителів, батьків.

Щирими словами, красивими хореографічними та пісенними композиціями привітали випускників учні молодших класів.

Були цього дня і нагороди – кращим учням школи, які мали успіхи, як у шкільному навчанні, так і в різноманітних конкурсах, вручено грамоти.

Детальніше...

Сторінка 6 з 51