Карлівський район

 

Голова Карлівської районної ради

Петро Михайлович Світлик

Народився 11 липня 1964 року в селі Кокутківці Зборівського району Тернопільської області у сім'ї колгоспників.
Після закінчення у 1981 році Висиповецької середньої школи вступив до Сімферопольського вищого військово - будівельного училища, яке закінчив у 1985 році. За фахом офіцер – політичний працівник.
З 1985 по 1993 роки служив у Збройних Силах колишнього СРСР, України.
У 1994 році отримав другу вищу освіту у Полтавському будівельному інституті. За фахом – бухгалтер у промисловості та будівництві.
З 1993 по 2006 рік займав різні посади у Карлівській міжрайонній податковій інспекції. Працював старшим державним, головним податковим інспектором, начальником відділу податкових розслідувань, заступником начальника, першим заступником начальника, начальником.
З 2006 року по січень 2015 року працював на посаді голови Карлівської районної ради.
З березня 2015 року по 27 листопада займав посаду заступника генерального директора ПП «Ланна – агро».
З 27 листопада 2015 року обраний головою Карлівської районної ради сьомого скликання.
З 2014 року член ВО «Батьківщина».
Одружений. Має трьох синів і доньку.

Відзначили День вишиванки

Кожний третій четвер травня Україна відзначає День вишиванки.

Карлівщина також долучилася до цього колоритного святкування – центром міста пройшла масштабна хода у вишиванках, у якій взяв участь голова районної ради Петро Світлик.

Потому на площі біля районного будинку культури школярі провели танцювальний флешмоб «Україна єдина».

Неймовірні відчуття переповнювали кожного, хто долучився до свята.

День вишиванки – всеукраїнське свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції. Це свято має глибокий контекст, адже йдеться про вираження своєї національної та громадянської позиції, культури, освіченості та духовної свідомості.

Детальніше...

Відбулося засідання Президії Карлівської районної ради

16 травня під головуванням голови районної ради Петра Світлика відбулося засідання Президії Карлівської районної ради. У її роботі взяли участь голови постійних комісій – Володимир Сидоров, Микола Олексієнко, Вікторія Портяннікова, Василь Кириченко, Роман Підгайний, голова райдержадміністрації Сергій Костенко, представники структурних підрозділів райдержадміністрації, Федорівський сільський голова Віктор Борисенко, ЗМІ.

Під час роботи Президії було обговорено наступні питання:

1. Про розгляд пропозицій депутатів районної ради щодо реконструкції корпусу №2 Карлівської ЗОШ №1.

2. Про оздоровлення дітей та молоді влітку 2017 року.

3. Про забезпечення пільгового проїзду учнів до місця навчання і додому в 2017 році.

4. Про врегулювання подальшої діяльності об’єднаного трудового архіву Карлівської районної ради.

5. Про перспективи проектування та будівництва мосту в с. Федорівка.

Детальніше...

Карлівські гирьовики вибороли на Чемпіонаті Європи призові місця

З 10 по 15 травня 2017 року у м. Даугавпілс (Латвія) проходив Чемпіонат Європи з гирьового спорту серед дорослих та юніорів до 22 років.

Участь у змаганнях взяли близько 300 гирьовиків, які представляли команди з 21 країни.

У складі збірної команди України, яка за результатами змагань зайняла друге загальнокомандне місце, успішно змагалися спортсмени-гирьовики з Карлівського району Полтавської області, які показали такі результати: II місце – Микола Ткаченко, двоборство (вагова категорія до 95 кг); II місце– Олег Коломієць, довгий цикл, двоборство (вагова категорія до 85 кг); III місце – Олександр Горбатко, довгий цикл (вагова категорія до 63 кг). Серед юніорів до 22 року Євген Остапчук (вагова категорія до 63 кг) зайняв I місце у загальнокомандній естафеті та II місце у двоборстві.

 

 

У Карлівці відбулися урочистості з нагоди Міжнародного дня інвалідів

2 грудня у Карлівці відбулися урочистості з нагоди Міжнародного дня інваліда.

Теплі слова вітань учасникам свята висловили голова районної ради Петро Світлик, міський голова Олександр Наконечний, голова об’єднаної профспілкової організації ПП «Ланна цукровий завод» та ПП “Ланна-Агро» Олександр Солодовник,  голова  Полтавського обласного  осередку «Союз організації інвалідів України» Сергій Чумак, а генеральний директор ТОВ «Світоч» Василь Кириченко ще й вручив районному товариству інвалідів подарунок – ноутбук та принтер.

Під час проведення урочистих заходів кращих представників організації інвалідів відзначено грамотами і подяками районної ради, райдержадміністрації та міської ради.

Сергій Чумак вручив почесні грамоти від Полтавського обласного  осередку «Союз організації інвалідів України» очільникам району та міста.


Крім того, слово мали начальник Карлівського ВУЖКГ  Любов  Гончаренко,

Піднесену атмосферу, яка панувала у залі, гарно доповнила концертна програма аматорів народного мистецтва, після якої присутніх очікував благодійний обід. голова первинної  організації  товариства  інвалідів  селища  Ланна Ніна Бондаренко, а також голова районного  товариства  інвалідів  Ніна Кураксіна, яка поділилася досягненнями та успіхами  членів  товариства інвалідів та висловила  щиру  подяку керівникам сільськогосподарських підприємств та приватним підприємцям,  які  люб’язно  надали  спонсорську  допомогу для проведенні свята.

Урочистості до Дня людей похилого віку та Дня працівників освіти у Володимирівці

2 жовтня на території Максимівської сільської ради у cелі Володимирівці Карлівського району відзначали відразу два свята: День людей похилого віку та День працівників освіти.

На урочистостях були присутні голова районної ради Петро Світлик, директор СТОВ «Світоч» Василь Кириченко, голова Чутівської райдержадміністрації Сергій Апряткін, Максимівський сільський голова Микола Черкаський, які тепло та сердечно привітали всіх присутніх з нагоди свят.

Для почесних гостей працівниками СТОВ «Світоч» було презентовано запашний коровай.

Учасники свята отримали величезне задоволення від концерту, в якому взяли участь артисти з Полтави, а також місцеві аматори сцени, що майстерно співали та розважали публіку, яка гучними аплодисментами зустрічала кожний виступ.  Зачарувували своїм співом: Лариса Рудь, Катерина Литвин, Ольга Гуріна, Олександр Рябоконь, Наталія та Лариса Ющенко.

За сприяння Василя Кириченка у їдальні СТОВ «Світоч» для  всіх бажаючих було організовано святкове застілля.

Ввечері, святкові заходи завершились дискотекою для молоді.

Сторінка 7 з 51