Карлівський район

 

Голова Карлівської районної ради

Петро Михайлович Світлик

Народився 11 липня 1964 року в селі Кокутківці Зборівського району Тернопільської області у сім'ї колгоспників.
Після закінчення у 1981 році Висиповецької середньої школи вступив до Сімферопольського вищого військово - будівельного училища, яке закінчив у 1985 році. За фахом офіцер – політичний працівник.
З 1985 по 1993 роки служив у Збройних Силах колишнього СРСР, України.
У 1994 році отримав другу вищу освіту у Полтавському будівельному інституті. За фахом – бухгалтер у промисловості та будівництві.
З 1993 по 2006 рік займав різні посади у Карлівській міжрайонній податковій інспекції. Працював старшим державним, головним податковим інспектором, начальником відділу податкових розслідувань, заступником начальника, першим заступником начальника, начальником.
З 2006 року по січень 2015 року працював на посаді голови Карлівської районної ради.
З березня 2015 року по 27 листопада займав посаду заступника генерального директора ПП «Ланна – агро».
З 27 листопада 2015 року обраний головою Карлівської районної ради сьомого скликання.
З 2014 року член ВО «Батьківщина».
Одружений. Має трьох синів і доньку.

Відзначили 73-ю річницю визволення району

20 вересня у Карлівці відзначили 73-ю річницю визволення району від німецько-фашистських загарбників. У тематичних заходах взяли участь голова районної ради Петро Світлик, голова районної державної адміністрації Сергій Костенко, секретар міської ради Людмила Милькова, ТВО військового комісара Карлівського військового комісаріату Юрій Чепурний, голова районної ради ветеранів війни і праці Галина Ракосій, ветерани Другої світової війни, учасники АТО, керівники та спеціалісти структурних підрозділів районної ради, райдержадміністрації, міської ради, жителі міста та району.

Поклавши квіти до пам’ятника Невідомому Солдату та Меморіалу Слави, присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять тих, хто загинув у роки Другої світової війни, хто не повернувся до своїх родин.

Відзнаки та посвідчення «Учасник АТО» були вручені молодшому сержанту Віталію Залевському, солдату Миколі Литвину, старшому матросу Миколі Юрку, рядовому Олексію Мітюшкіну та молодшому сержанту Сергію Плюті.

Детальніше...

Відзначили День міста

17 вересня у м. Карлівці відбулися урочистості з нагоди 285-ї річниці міста та 73-ї річниці визволення Карлівщини від фашистських загарбників. У святковому зібранні взяли участь заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, очільник постійної комісії обласної ради з питань екології та раціонального природокористування Ігор Горжій, голова районної ради Петро Світлик, голова райдержадміністрації Сергій Костенко, міський голова Олександр Наконечний, селищні та сільські голови сусідніх громад, а також колишні міські голови всіх скликань. Після привітань кращі з кращих представники карлівської громади отримали нагороди, відзнаки і заохочення.

Завдяки спонсорству керівників сільськогосподарських підприємств району, жителі і гості міста мали змогу переглянути святковий концерт за

Детальніше...

До питання ремонту доріг

Питання ремонту дороги на території Карлівської центральної районної лікарні імені Л.В.Радевича довгий час стояло досить гостро. Саме тому вирішення цієї проблеми взяв на особистий контроль голова Карлівської районної ради Петро Світлик. Завдяки перевиконанню районного бюджету за перше півріччя поточного року, рішенням  позачергової шостої сесії районної ради від 23 серпня 2016 року з районного бюджету було виділено кошти в сумі 70 тис. грн. на проведення поточного ремонту відповідної дороги.

На сьогоднішній день підрядниками ДП «Полтавський облавтодор» філїєю «Карлівський райавтодор» проводяться ремонтні роботи по  відновленню асфальтового покриття на подвір’ї районної лікарні. На дані цілі планується використати 24 тони гарячого асфальтобетону.

Привітали з професійним святом

9 вересня у Карлівському РГП відбулися урочистості з нагоди Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості. Привітали трудовий колектив голова районної ради Петро Світлик та міський голова Олександр Наконечний, заступник голови ПАТ «Полтавагаз» Микола Хоменко, очільник підприємства Юрій Самсонов.

З нагоди професійного свята за сумлінну працю кращі працівники Карлівського ГРП були нагороджені грамотами: Полтавської міської ради, Карлівської районної ради, райдержадміністрації та міської ради. А трудовий колектив підприємства відзначений Подякою Карлівської районної

Детальніше...

На Карлівщині привітали ветерана

7 вересня цього року ветерану Великої Вітчизняної війни, учаснику бойових дій Івану Кириловичу Волошіну виповнилося 90 років. У цей день до оселі іменинника завітали голова районної ради Петро Світлик, міський голова Олександр Наконечний та голова районної ради ветеранів Галина Ракосій.

На адресу ювіляра прозвучало багато теплих і зворушливих привітань. З нагоди Дня народження посадовці вручили Івану Кириловичу квіти і цінний подарунок. Ветеран, виражаючи щирі слова вдячності за привітання під акомпонімент свого онука заспівав гостям пісню

Детальніше...

Сторінка 8 з 51