Котелевський район

Створено Громадську раду при районній раді

4 квітня відбулися установчі збори Громадської ради при Котелевській районній раді, на яких затверджено її склад в кількості 27 чоловік та Положення про Громадську раду. Координатором Громадської ради обрано Людмилу Дубину – представника Котелевського районного споживчого товариства, співкоординатором – Романа Хомякова, представника ГО «Молодіжне об’єднання «Джейс Фем», секретарем – Ніну Небабу, представника Котелевської районної організації ветеранів України.

Члени ради активно обговорили напрямки діяльності та внесли пропозиції до власного плану роботи на 2014 рік.

 

Про установчі збори Громадської ради при Котелевській районній раді

4 квітня 2014 року о 10-00 год. відбудуться установчі збори Громадської ради

при Котелевській районній раді в залі засідань Котелевської селищної ради.

Порядок денний

установчих зборів Громадської ради при Котелевській районній раді:

1. Вступне слово голови районної ради Довгуші В.В.

2. Інформація ініціативної групи про проведену роботу з підготовки установчих зборів за участю інститутів громадянського суспільства для формування Громадської ради при Котелевській районній раді.

Інформує – представник ініціативної групи.

3. Обрання робочих органів установчих зборів (голова зборів, секретар).

Інформує – представник ініціативної групи.

4. Затвердження порядку денного установчих зборів.

5. Затвердження регламенту роботи установчих зборів.

6. Обрання лічильної комісії.

7. Затвердження складу Громадської ради.

8. Затвердження Положення про Громадську раду.

9. Проведення голосування по обранню керівних органів Громадської ради (Координатор, Співкоординатор, Секретар).

10. Визначення структури Громадської ради, обрання голів постійних комісій.

11. Різне.

Інформує Довгуша В.В. – голова районної ради.

 

Небайдужі об’єднуються заради чистоти

Гарною традицією на Котелевщині, як і по всій Україні, стало проведення масових весняних акцій з благоустрою та озеленення населених пунктів. Приємним є те, що котелевці з приходом весни, відчуваючи потребу зробити щось важливе для всієї громади, стають не лише активними учасниками, а й ініціаторами таких масових заходів.

Цього року у першому весняному суботнику взяли участь більше 500 представників трудових колективів підприємств, установ, організацій. Під час проведення акції з благоустрою «За чисте довкілля» голова районної ради Володимир Довгуша зустрівся з колективами, які трудилися, дбаючи про чистоту рідного краю, і сам безпосередньо взяв участь у цій добрій справі.

Детальніше...

Котелевці вшанували Великого Кобзаря

9 березня котелевці вшанували Великого Кобзаря традиційно зібравшись біля його пам’ятника, який височіє на подвір’ї четвертої селищної школи.

Із вітальним словом звернувся до громади голова Котелевської районної ради Володимир Довгуша, який зазначив, що творчість Тараса Григоровича Шевченка є неоціненним скарбом української літератури та є завжди актуальною, а особливо сьогодні, коли наша держава переживає важкі часи. Він зауважив, що мрією Кобзаря було об’єднати український народ задля свободи та усвідомлення спільної відповідальності за долю держави.

Із надзвичайною чутливістю учні читали поетичні твори Т.Г.Шевченка та виконували пісні на його вірші, запалюючи цим іскру єдності та патріотизму у присутніх представників трудових колективів підприємств, установ та організацій, громадських організацій та молоді.

Детальніше...

Обрали нового голову

25 лютого відбулося пленарне засідання тридцять четвертої позачергової сесії Котелевської районної ради шостого скликання, яке відкрив голова районної ради Василь Тимошенко.

У роботі сесії взяли участь заступники голови райдержадміністрації, селищний, сільські голови, керівники управлінь, відділів та служб райдержадміністрації, районних організацій, установ, підприємств, які мають відношення до питань, що розглядалися на сесії, представники правоохоронних органів, громадських організацій та засобів масової інформації.

На початку засідання вшанували пам’ять загиблих у м. Києві хвилиною мовчання.

Детальніше...

Сторінка 6 з 8