Котелевський район

Відбулася позачергова сесія Котелевської районної ради

21 лютого відбулося пленарне засідання тридцять третьої позачергової сесії Котелевської районної ради шостого скликання, яку провів голова районної ради Василь Тимошенко.

У роботі сесії взяли участь: заступники голови райдержадміністрації, селищний, сільські голови, керівники управлінь, відділів та служб райдержадміністрації, районних організацій, установ, підприємств, які мають відношення до питань, що розглядалися на сесії, представники правоохоронних органів, громадських організацій та засобів масової інформації. На початку засідання вшанували пам’ять загиблих у м. Києві хвилиною мовчання.

Депутати ухвалили рішення «Про внесення змін до показників районного бюджету на 2014 рік» в якому внесено зміни по доходах і видатках загального і спеціального фондів районного бюджету. Виділено кошти для погашення кредиторської заборгованості: центральній районній лікарні, центру первинної медико-санітарної допомоги, галузям освіти, культури, а також на підвіз учнів до школи та інші витрати бюджетних організацій району.

Детальніше...

Час і досі не загоїв рани …

15 лютого у Котельві, у День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 25-ї річниці виведення військ з Афганістану, біля пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам зібралися керівники району – голова райдержадміністрації, депутат обласної ради Тетяна Корост, голова районної ради Василь Тимошенко, котелевці, яким довелося виконувати бойові завдання під час локальних війн та воєнних конфліктів, ветерани Збройних сил України, представники підприємств, установ та організацій, молодь і громадськість селища щоб вшанувати пам’ять тих, хто загинув під час бойових дій на території інших держав, та тих, хто відійшов у вічність вже повернувшись додому.

Детальніше...

Відбулася сесія Котелевської районної ради

27 грудня відбулося пленарне засідання тридцять першої сесії Котелевської районної ради шостого скликання, яку провів голова районної ради Василь Тимошенко. У роботі сесії взяли участь: депутат обласної ради, голова районної державної адміністрації Тетяна Корост, заступники голови райдержадміністрації, селищний, сільські голови, керівники управлінь, відділів та служб райдержадміністрації, районних організацій, установ, підприємств, представники правоохоронних органів та засобів масової інформації.

Першим питанням порядку денного заслухано звіт голови районної ради про свою діяльність протягом року. Василь Тимошенко зупинився на найбільш вагомих здобутках районної громади, відзначив, що налаштувавшись на конструктивну співпрацю, депутатський корпус сконцентрував свою увагу на питаннях соціально-економічного і культурного розвитку району, формування та виконанням районного бюджету, забезпечення належної діяльності закладів освіти, охорони здоров’я, культури, соціального захисту, фізичної культури і спорту, дотримання законодавства і правопорядку, ефективному використанню майна спільної власності територіальних громад району. Він подякував громаді, депутатам всіх рівнів, апаратам селищної, сільських рад, керівникам підприємств, установ і організацій, всім тим, хто приклав зусиль для забезпечення злагодженої роботи районної ради, підвищуючи тим самим авторитет органів місцевого самоврядування.

Детальніше...

Новини Котелевського району

17 грудня надзвичайно цікавий та насичений подіями день організували для котелевських школярів в рамках відзначення дня Святого Миколая. Кращі учні –активісти шкільного самоврядування 5-8 класів ознайомилися з діяльністю органів місцевого самоврядування та райдержадміністрації, побували в робочих кабінетах працівників структурних підрозділів. Голова районної ветеранської організації Ніна Кравченко розповіла юним активістам історією розвитку органів влади району та провела огляд картинної галереї «Керівники Котелевського району». Саме тут розміщені портрети всіх посадовців, які в різні роки очолювали ковпаківський край.

Після екскурсії діти завітали до кабінету голови райдержадміністрації, депутата обласної ради Тетяни Корост, яка гостинно привітала школярів.

Детальніше...

На сесії прозвітувала голова райдержадміністрації

22 травня відбулося пленарне засідання двадцять п’ятої сесії Котелевської районної ради, яке провів голова районної ради Василь Тимошенко. У роботі сесії взяли участь депутат обласної ради, голова районної державної адміністрації – Тетяна Корост, заступники голови райдержадміністрації, селищний та сільські голови, керівники управлінь, відділів райдержадміністрації, підприємств, установ, організацій, представники засобів масової інформації та громадських організацій.

Відповідно до порядку денного першою звітувала про виконання Програми економічного і соціального розвитку Котелевського району, районного бюджету та здійснення делегованих районною радою повноважень голова районної державної адміністрації Тетяна Корост.

Детальніше...

Сторінка 7 з 8