Котелевський район

Проаналізують доцільність осучаснення Герба району

16 грудня відбулася друга позачергова сесія Котелевської районної ради сьомого скликання, яку провів її голова Василь Тимошенко. Насамперед, внесено зміни до показників районного бюджету на 2015 рік, про що доповідав начальник фінансового управління РДА Олександр Фесак. У зв’язку із закінченням бюджетного року відповідно до листів і прохань головних розпорядників коштів (центральна районна лікарня, управління праці та соціального захисту населення, відділ культури, спорту і туризму, районна рада) запропоновано внести зміни до їх кошторисних призначень у межах бюджетних асигнувань. На сесії визначено порядок фінансування видатків районного бюджету у 2016 році до його затвердження сесією районної ради. Вирішено фінансування поточних витрат у 2016 році, крім капітальних видатків, проводити пропорційно до надходжень районного бюджету щомісячно в межах 1\12 обсягу

Детальніше...

Новини Котелевщини

Провели сесію у День місцевого самоврядування

7 грудня відбулося друге пленарне засідання першої сесії Котелевської районної ради сьомого скликання, яку провів її голова Василь Тимошенко.

Утворено постійні комісії районної ради, обрано їх склад, голів та затверджено Положення про них. Зокрема: з питань АПК, земельних реформ, природокористування та екології (голова Олексій Бовдир); з питань бюджету і фінансів та соціально-економічного розвитку (голова Сергій Гребінник); з питань соціальної і гуманітарної сфери, молодіжної політики, спорту та туризму (голова Ганна Кравченко); з питань законності, правопорядку, депутатської діяльності та захисту прав громадян (голова Володимир Довгуша).

Затверджено Положення про президію районної ради, до складу якої ввійшли голова, його заступник, голови постійних комісій та депутатських фракцій.

Сесією внесені зміни до районного бюджету 2015 року, про проект яких доповідав начальник фінансового управління РДА Олександр Фесак, а також доповнення та зміни до Програми економічного і соціального розвитку Котелевського

Детальніше...

Обрання керівництва районної ради було результативним

27 листопада відбулося перше пленарне засідання першої сесії Котелевської районної ради Полтавської області сьомого скликання, у роботі якого взяли участь депутат обласної ради Анатолій Ханко, керівництво районної державної адміністрації, селищний, сільські голови району, представники громадськості, засобів масової інформації. Сесію відкрила голова Котелевської районної виборчої комісії Лариса Лучанінова.

Вона проінформувала про результати виборів депутатів Котелевської районної ради Полтавської області сьомого скликання, визнання їхніх повноважень та склад ради за партійною приналежністю: «Рідне місто» - 7 депутатів; ВО «Батьківщина» - 4 депутати; Аграрна партія України - 3 депутати; Партія простих людей Сергія Капліна – 3 депутати; «Блок Петра Порошенка «Солідарність» - 3 депутати; Радикальна партія Олега Ляшка - 2 депутати; Політична партія «Українське об´єднання патріотів - УКРОП» - 2 депутати; ВО «Свобода» - 2 депутати.

На сесії було обрано тимчасову президію. На посаду голови районної ради депутати запропонували таких кандидатів: Володимира Довгушу (ВО «Батьківщина») та Василя Тимошенка (політична партія «Рідне місто»). Обидва кандидати

Детальніше...

Відбулася сесія районної ради

22 липня відбулася 47 сесія Котелевської районної ради, яку провів голова районної ради Володимир Довгуша. Участь у засіданні взяли: голова райдержадміністрації Віктор Колос, заступники голови райдержадміністрації, начальники управлінь, відділів райдержадміністрації, керівники установ, підприємств та організацій району, представники громадськості та засобів масової інформації.

Депутати внесли зміни до показників районного бюджету на 2015 рік. Зокрема, збільшено доходну частину загального фонду районного бюджету на суму 1869945 грн., за рахунок перевиконання доходної частини районного бюджету станом на 01.07.2015 в сумі 535 220 грн. та за рахунок субвенції сільських рад районному бюджету в суму 1 334 725 грн.

Видаткову частину районного бюджету збільшено на 1871 378 грн., а саме: загальний фонд на 1817 678 грн., та

Детальніше...

На часі - оптимізації мережі закладів освіти району

30 червня у Котелевській районній раді відбулася позачергова 46 сесія районної ради, її провів голова районної ради Володимир Довгуша. Участь у засіданні взяли голова райдержадміністрації Віктор Колос, депутат обласної ради Тетяна Корост, заступники голови райдержадміністрації, начальники управлінь, відділів райдержадміністрації, керівники установ, підприємств та організацій району, представники засобів масової інформації.

Питання, які найбільше хвилювали депутатів – це оптимізації мережі закладів освіти району, а саме: припинення діяльності Ковалевської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів, реорганізація позашкільних закладів та Михайлівськопершої ЗОШ, змінено ступінь Малорублівської ЗОШ, Перед присутніми виступила начальник відділу освіти райдержадміністрації Інна Назарко, яка проінформувала про проведено роботу з сільськими головами, громадськістю, педколективами та батьками на території яких піднімалось питання реорганізації шкіл, чітко проаналізувала стан щодо економії бюджетних коштів.

 

Детальніше...

Сторінка 2 з 8