Лохвицький район

Відзначили День Соборності України

22 січня у м.Лохвиці відбулися урочисті заходи з нагоди Дня Соборності України, в яких взяли участь представники органів місцевого самоврядування, виконавчої влади, громадськості, установ, підприємств, організацій. До присутніх звернулися голова районної ради Анатолій Храпаль та перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Завгородній.

«На жаль, як і багато років тому українцям знову доводиться зі зброєю в руках відстоювати територіальну цілісність своєї держави. І саме зараз ми повинні усвідомлювати, що сила нашого народу в єдності українських земель, в згуртованості та взаєморозумінні усіх громадян нашої країни», - підкреслив Анатолій Храпаль.

З нагоди Дня Соборності голова районної ради нагородив Почесними грамотами районної ради вчителя історії

Детальніше...

Опрацювали фінансові, майнові, кадрові та екологічні питання

18 січня під головуванням Анатолія Храпаля відбулося пленарне засідання четвертої сесії Лохвицької районної ради сьомого скликання. У його роботі взяли участь депутат обласної ради Микола Бондар, голова райдержадміністрації, депутат районної ради Володимир Рязанов, заступники голови райдержадміністрації Сергій Завгородній та Ольга Папірненко, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, міський та сільські голови, представники громадськості та засобів масової інформації району.

Напередодні всі питання порядку денного були опрацьовані під час роботи президії районної ради та Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові районної ради, а також профільними постійними комісіями районної ради.

Про приведення районного бюджету на 2016 рік у відповідність до чинного законодавства інформувала начальник фінансового управління Тетяна Клименко. Так, зокрема, вона зауважила, що при доопрацюванні Закону України «Про

Детальніше...

Працювали постійні комісії районної ради

15 січня в ході підготовки до 4 сесії районної ради 7 скликання відбулося засідання постійних комісій районної ради. У роботі депутатських комісій взяли участь голова районної ради Анатолій Храпаль, голова районної державної адміністрації, депутат районної ради Володимир Рязанов, начальник фінуправління районної державної адміністрації Тетяна Клименко, начальник відділу освіти райдержадміністрації Анатолій Дейнека, начальник відділу культури та туризму райдержадміністрації Сергій Марченко, головний лікар Лохвицької ЦРЛ Віктор Бурлей.

Депутати опрацювали ряд питань, які внесені до проекту порядку денного сесії районної ради, а саме: про районний бюджет на 2016 рік (приведення у відповідність до Закону України від 25 грудня 2015 року № 928-VIIІ «Про Державний бюджет України на 2016 рік»), про погодження призначення директора Білогорільської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів, про затвердження передавального акту Гаївщинського навчально-виховного об’єднання, про внесення змін до рішення 2 сесії районної ради 7 скликання від 01.12.2015 року «Про надання одноразової грошової

Детальніше...

Триває підготовка до чергової сесії

14 січня голова Лохвицької районної ради Анатолій Храпаль провів засідання президії районної ради, під час якого було визначено дату пленарного засідання та погоджено порядок денний четвертої сесії районної ради сьомого скликання.

Так, зокрема, з інформацією про районний бюджет на 2016 рік виступила начальник фінансового управління райдержадміністрації Тетяна Клименко. З проектом плану роботи районної ради на 2016 рік присутніх ознайомила керуючий справами виконавчого апарату Оксана Литвиненко. Всі запропоновані на розгляд сесії питання було схвалено, пропозиції та побажання депутатів щодо подальшої роботи враховано.

Того ж дня відбулося засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові районної ради. У роботі зібрання взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Завгородній, керівники відділів та

Детальніше...

Жоден із кандидатів не набрав необхідної кількості голосів

10 квітня відбулося пленарне засідання двадцять п’ятої сесії Лохвицької районної ради шостого скликання. У її роботі взяли участь депутат обласної ради, головний лікар Лохвицької ЦРЛ Віктор Бурлей, в.о. голови Лохвицької райдержадміністрації Микола Шиян, міський, сільські голови, керівники структурних підрозділів виконавчої влади, районних організацій, установ, підприємств, представники громадськості та засобів масової інформації. Вів пленарне засідання заступник голови районної ради Валентин Черевко.

Депутати затвердили зміни до показників районного бюджету на 2014 рік. Більшістю голосів було також схвалено звернення депутатів районної ради до голови обласної державної адміністрації щодо ситуації, яка склалася навколо використання земель сільськогосподарського призначення орендарями у Лохвицькому районі.

Детальніше...

Сторінка 3 з 18