Лохвицький район

Пленарне засідання було дискусійним

27 березня відбулося пленарне засідання двадцять четвертої сесії Лохвицької районної ради шостого скликання, яке провів заступник голови районної ради Валентин Черевко. У його роботі взяли участь депутат обласної ради Віктор Бурлей, керівник апарату районної державної адміністрації Алла Власенко, міський та сільські голови, керівники структурних підрозділів виконавчої влади, районних організацій, установ, підприємств, представники громадськості та засобів масової інформації.

Депутати затвердили внесення змін до показників районного бюджету на 2014 рік та звіт про його виконання за 2013 рік. Згідно інформації в.о. начальника фінуправління РДА Тетяни Клименко доходи бюджету склали 133817055 грн. (з них по загальному фонду - 128611306 грн., по спеціальному фонду - 5205749 грн.), видатки - 135384110 грн. (з них по загальному фонду – 129800805 грн. та по спеціальному – 5583305 грн.).

Детальніше...

Війна – помилкова, герої – справжні

15 лютого у Лохвиці біля пам’ятника землякам, полеглим під час війни в Афганістані, відбувся мітинг з нагоди 25-ї річниці виведення радянських військ із Афганістану та Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Аби пом’янути загиблих та вшанувати живих героїв афганської війни, на мітинг завітали голова районної ради Любов Кірієвська, перший заступник голови районної державної адміністрації Микола Шиян, заступник міського голови м. Лохвиця Світлана Вовчук, голова Лохвицької районної організації ветеранів Афганістану Любов Параскевич, учасники бойових дій, родичі загиблих, представники трудових колективів району та ЗМІ.

Детальніше...

Новини Лохвицького району

22 січня за участі голови Лохвицької районної ради Любові Кірієвської у районній раді відбулося спільне засідання постійних комісій з питань освіти, культури, охорони здоров’я та соціального захисту населення; самоврядування, депутатської діяльності і законності та зв’язків з засобами масової інформації; земельних відносин та сільськогосподарського виробництва.

Вів засідання голова комісії з питань земельних відносин та сільськогосподарського виробництва Іван Скляров.

Депутати розглянули питання про внесення змін до показників районного бюджету на 2013 рік, про районний бюджет на 2014 рік та погодили план роботи районної ради на 2014 рік.

Детальніше...

Відбулося засідання постійних комісій районної ради

17 грудня за участю голови районної ради Любові Кірієвської, заступника голови районної ради Валентина Черевка, заступника голови районної державної адміністрації Мирослави Батрак, начальника фінансового управління райдержадміністрації Володимира Близнюка та міського голови м. Червонозаводське Віталія Сидоренка відбулося засідання постійних комісій районної ради з питань освіти, культури, охорони здоров’я і соціального захисту населення та з питань планування бюджету, розвитку підприємництва. Вів засідання голова комісії з питань планування бюджету, розвитку підприємництва Микола Харченко.

Депутати опрацювали два питання порядку денного: про перерозподіл додаткової дотації з державного бюджету на вирівнювання фінансової забезпеченості місцевих бюджетів та інших видатків на 2013 рік та про функціонування та утримання 5 ліжок сестринського догляду в Червонозаводській амбулаторії загальної практики сімейної медицини в 2014 році.

Детальніше...

Біль Чорнобиля з роками не зникає

13 грудня біля пам’ятного знаку лохвичанам - героям Чорнобиля трагедії відбувся мітинг з нагоди вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Вшанувати пам’ять земляків-чорнобильців, які, на жаль, вже відійшли за межу вічності, а також низько вклонитися живим героям Чорнобиля прийшли заступник голови Лохвицької районної ради Валентин Черевко, перший заступник голови районної державної адміністрації Микола Шиян, заступник міського голови Лохвицької міської ради Світлана Вовчук, голова районної громадської організації «Чорнобильці Лохвиччини» Микола Чекмез. У мітингу взяли участь мешканці лохвицької громади, що мають статус ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС, працівники організацій та установ району, представники громадськості, учнівської молоді.

Виступаючи перед присутніми, керівники району вже вкотре звернулися до чорнобильців зі словами глибокої та щирої подяки за мужність, героїзм і самовіддачу, які вони проявили у квітні 86-го.

Детальніше...

Сторінка 4 з 18