Лохвицький район

Відбулася сесія районної ради

28 листопада під головуванням Любові Кірієвської відбулася двадцята сесія Лохвицької районної ради шостого скликання. У її роботі взяли участь заступник голови Лохвицької районної державної адміністрації Микола Шиян, міські та сільські голови, керівники управлінь, відділів центральних органів виконавчої влади та райдержадміністрації, установ та організацій, представники засобів масової інформації.

Напередодні сесії всі питання порядку денного були опрацьовані в ході роботи Президії районної ради та Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові районної ради, а також постійними комісіями районної ради.

Про виконання районного бюджету за 9 місяців поточного року та про внесення змін до показників районного бюджету на 2013 рік депутатів проінформував начальник фінансового управління Володимир Близнюк.

Детальніше...

Новини Лохвицького району

27 листопада у Лохвицький районній раді відбувся інформаційний семінар по використанню відновлювальної енергії на об’єктах соціальної сфери та в сільських територіях в рамках впровадження Проекту ЄС та ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду». У роботі семінару взяли участь заступник директора Департаменту-начальник управління інвестиційної діяльності та міжнародного співробітництва Департаменту економічного розвитку облдержадміністрації Дмитро Орлов, голова Лохвицької районної ради Любов Кірієвська, голова Лохвицької районної державної адміністрації Анатолій Заславець, координатор впровадження проекту ЄС/ПРООН „Місцевий розвиток, орієнтований на громаду” в Полтавській області Галина Бут, керівник районного ресурсного центру Олександр Єсіков, а також очільники районів-учасників проекту, координатори районних ресурсних центрів, експерти, викладачі та студенти Полтавської державної аграрної академії, голови сільських рад та керівники громадських організацій району, представники ЗМІ.

Вітаючи учасників семінару, голова районної ради Любов Кірієвська коротко розповіла гостям про Лохвицький район та історію його плідної співпраці з Європейським Союзом та ПРООН в рамках проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду», яка почалася ще під час реалізації його першої фази у 2009 році. Вона сказала, що організаційна робота щодо участі міських/сільських рад району у різного роду проектах є однією з центральних у діяльності районної ради та її виконавчого апарату. Так, 7 з 19 сільських громад Лохвицького району стали активними учасниками двох фаз проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду».

Детальніше...

Відбулося спільне засідання постійних комісій

25 листопада за участі голови Лохвицької районної ради Любові Кірієвської у районній раді відбулося спільне засідання постійних комісій з питань освіти, культури, охорони здоров’я та соціального захисту населення; самоврядування, депутатської діяльності і законності та зв’язків з засобами масової інформації; планування бюджету, розвитку підприємництва та з питань земельних відносин та сільськогосподарського виробництва.

Вів засідання голова комісії з питань освіти, культури, охорони здоров’я та соціального захисту населення Віктор Корнієнко.

Члени комісій заслухали інформацію начальника фінансового управління райдержадміністрації Володимира Близнюка про звіт про виконання районного бюджету за 9 місяців 2013 року та про внесення змін до показників районного бюджету на 2013 рік.

Детальніше...

Стимул до самовдосконалення та пізнання нового

5 листопада у Лохвиці відбувся районний конкурс «Кращий за професією» серед посадових осіб місцевого самоврядування, що проводиться у районі в рамках обласного конкурсу.

Голова організаційного комітету, заступник голови районної ради Валентин Черевко повідомив, що за звання «Кращий сільський голова» виявили бажання позмагатися п’ять очільників сільських громад району. У номінації «Краща посадова особа сільської, міської ради» змагалися шість претендентів. Три працівники виконавчого апарату районної ради виборювали звання «Краща посадова особа районної ради».

Детальніше...

Вшанували пам’ять воїнів-визволителів

28 жовтня на центральній площі м. Лохвиця відбувся мітинг, присвячений 69-річниці визволення України від фашистських окупантів.

Пам’ять воїнів-визволителів біля меморіалу Невідомому Солдату вшанували голова районної ради Любов Кірієвська, заступник голови районної державної адміністрації Мирослава Батрак, заступник міського голови Лохвицької міської ради Світлана Вовчук, голова районної ради ветеранів Андрій Яременко, представники установ та організацій міста, молодь.

Зі словами вдячності ветеранам за виборену у жорстоких боях перемогу звернулася до присутніх голова районної ради Любов Кірієвська.

Детальніше...

Сторінка 5 з 18