Лохвицький район

Олександр Удовіченко та Іван Момот відвідали Лохвицький район

23 жовтня з робочою поїздкою Лохвицький район відвідали голова обласної державної адміністрації, депутат обласної ради Олександр Удовіченко та голова обласної ради Іван Момот.

Разом з головою районної державної адміністрації Анатолієм Заславцем, головою районної ради Любов'ю Кірієвською, заступником міського голови Лохвицької міської ради Світланою Вовчук голова обласної державної адміністрації відвідав дошкільний навчальний заклад № 1 «Теремок». Під час зустрічі із завідувачкою закладу Валентиною Клименко Олександр Удовіченко особливо цікавився питаннями теплопостачання закладу та впровадження енергозберігаючих технологій. Він зустрівся також із представниками батьківської громади. Спілкуючись із батьками, Олександр Удовіченко підкреслив, що розширення мережі дошкільних навчальних закладів – це одне з пріоритетних завдань в рамках соціальних ініціатив Президента «Діти – майбутнє України». З метою його реалізації за останні три роки на території області було відкрито 110 дошкільних навчальних закладів, а також створені додаткові групи у тих садочках, де виникла така потреба, а це, безумовно, сприяє соціалізації дітей, їх повноцінній підготовці до школи. Батьки в свою чергу подякували керівництву області та району за постійну увагу до проблем дошкільної освіти, за створення комфортних умов для їхніх дітей.

Детальніше...

Відбулася сесія районної ради

26 вересня відбулося пленарне засідання дев’ятнадцятої сесії Лохвицької районної ради шостого скликання. У її роботі взяли участь голова Лохвицької районної державної адміністрації Анатолій Заславець, міські, сільські голови, керівники управлінь, відділів райдержадміністрації, установ та організацій, представники засобів масової інформації.

Вела пленарне засідання голова Лохвицької районної ради Любов Кірієвська.

На розгляд депутатів було винесено звіт голови районної державної адміністрації Анатолія Заславця про виконання Програми економічного і соціального розвитку Лохвицького району на 2012 рік та повноважень, делегованих районною радою.

Детальніше...

Триває підготовка до чергової сесії

23 вересня за участю голови Лохвицької районної ради Любові Кірієвської, голови райдержадміністрації Анатолія Заславця, заступника голови районної ради Валентина Черевка відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради з питань: планування бюджету, розвитку підприємництва; соціально-економічного розвитку, інвестицій і будівництва; промислового розвитку, транспорту та зв’язку. Вів засідання депутат районної ради, голова бюджетної комісії Микола Харченко.

Депутати опрацювали ряд питань, які внесені до проекту порядку денного 19 сесії районної ради 6 скликання, а саме: звіт про виконання районного бюджету за І півріччя поточного року, про внесення змін до показників районного бюджету та про передачу між бюджетних трансфертів на 2014 рік, звіт голови райдержадміністрації про виконання Програми економічного і соціального розвитку Лохвицького району на 2012 рік та повноважень,

Детальніше...

Не забути тих бентежних днів

20 вересня в урочищі Шумейкове, що поблизу Лохвиці, відбулися урочистості з нагоди 70-річниці визволення Лохвиччини від фашистських загарбників та 72-річниці з дня героїчної загибелі особового складу Управління та воїнів Південно – Західного фронту на чолі з командуючим фронтом, Героєм Радянського Союзу, генерал-полковником Михайлом Кирпоносом.

Вшанувати подвиг воїна-визволителя та світлу пам’ять солдат, полеглих в урочищі у вересні 1941 року, прибули голова райдержадміністрації Анатолій Заславець, заступник голови районної ради Валентин Черевко, представники органів місцевого самоврядування, виконавчої влади, ветерани, жителі та гості краю.

Детальніше...

Підвищення престижу професії вчителя є одним із пріоритетів політики Президента України

29 серпня відбулася конференція педагогічних працівників Лохвицького району. До обговорення проблем розвитку освітньої галузі долучилися голова районної ради Любов Кірієвська, голова районної державної адміністрації Анатолій Заславець, заступник голови районної державної адміністрації Мирослава Батрак, Лохвицький міський голова В’ячеслав Демчук.

Вітаючи учасників конференції, голова районної ради Любов Кірієвська наголосила, що розвиток системи освіти, її адаптація до сучасного ринку праці, підвищення престижу професії вчителя є одним із пріоритетів державної політики Президента України Віктора Януковича. І це єдино вірний шлях розвитку, бо лише у тих державах, де ця галузь має пріоритетні засади, є впевненість у майбутньому. Голова районної ради вручила директору Лохвицької

Детальніше...

Сторінка 6 з 18