Лохвицький район

Вшанували символ державності та річницю незалежності

23 серпня у Лохвиці на центральному майдані міста відбулися урочистості з нагоди Дня Державного Прапора та 22-ї річниці Незалежності України. У святковому заході взяли участь голова районної ради Любов Кірієвська, голова районної державної адміністрації Анатолій Заславець, Лохвицький міський голова В’ячеслав Демчук, представники трудових колективів, територіальних громад району.

Любов Кірієвська, зокрема, зазначила, що ці двазнаменні свята однаково дорогі кожному, хто душею і серцем відчуває себе українцем, адже обидва символізують втілення у життя одвічного прагнення нашого народу до свободи і самовизначення, закликала всіх жителів до активної наполегливої праці, єднання та підтримки, розуміння і взаємної поваги на нелегкому шляху розбудови європейської демократичної Української держави.

Детальніше...

За роботою - постійні комісії

28 травня відбулося спільне засідання постійних комісій Лохвицької районної ради з питань: планування бюджету, розвитку підприємництва; самоврядування, депутатської діяльності і законності та зв’язків з засобами масової інформації; освіти, культури, охорони здоров’я та соціального захисту населення, в якому взяли участь голова районної ради Любов Кірієвська, заступник голови районної ради Валентин Черевко.

Про внесення змін до показників районного бюджету на 2013 рік та звіт про виконання районного бюджету за І квартал поточного року інформував начальник фінансового управління райдержадміністрації Володимир Близнюк.

Детальніше...

Заявили фашизму – НІ!

26 квітня у центрі міста Лохвиця, біля пам’ятника Невідомому Солдату та Вічного вогню, відбувся мітинг під гаслом: «Скажемо фашизму – ні!». Від імені територіальних громад району у ньому взяла участь і виступила голова Лохвицької районної асоціації органів місцевого самоврядування, сільський голова Вирішальненської сільської ради Ганна Циб. Рішучий протест неонацистським та неофашистським настроям висловили також голова районної державної адміністрації Анатолій Заславець, голова ради громадських організацій району Любов Параскевич, голова Лохвицького первинного осередку Міжнародної громадської організації «Українське козацтво» Іван Дудник,

Детальніше...

Реформування медицини на Лохвиччині: у пошуках компромісу

2 квітня відбулося засідання тимчасової комісії Лохвицької районної ради з вивчення питання реорганізації Червонозаводської міської лікарні, яке провів голова комісії, заступник голови районної ради Валентин Черевко. У обговоренні цього вкрай важливого та наболілого для громади питання взяли участь депутат обласної ради, головний лікар району Віктор Бурлей, депутати районної ради, заступник голови райдержадміністрації Мирослава Батрак, завідувач Червонозаводської амбулаторії ЗПСМ Микола Лисенко, Червонозаводський міський голова Віталій Сидоренко, головний лікар центру первинної медико-санітарної допомоги Людмила Троц, представники міської громади.

Детальніше...

Сільська медицина потребує підтримки

19 березня проблеми сільської медицини обговорювали на базі Гирявоїсковецької амбулаторії сімейної медицини голова районної ради Любов Кірієвська, сільський голова Микола Безпалько, головний лікар центру первинної медико-соціальної допомоги Людмила Троц із завідуючим медичним закладом Станіславом Плєхановим. У ході зустрічі було звернуто увагу на надання якісних і доступних медичних послуг жителям громади.

Головний лікар ЦПМСД та завідуючий амбулаторією порушували питання матеріально-технічного забезпечення закладу, забезпечення медикаментами для надання невідкладної допомоги. Учасники робочої зустрічі узгодили спільні дії щодо вирішення проблем наближення медицини до сільських жителів, проведення профілактичної роботи серед населення з утвердження здорового способу життя та зміцнення матеріально-технічної бази амбулаторії.

Детальніше...

Сторінка 7 з 18