Лохвицький район

У єдності наша сила

22 січня в районному Будинку культури відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення Дня Соборності та Свободи України. Вшанувати свято української єдності прийшли заступник голови Лохвицької районної ради Валентин Черевко, заступник голови районної державної адміністрації Микола Шиян, міський голова Лохвицької міської ради В’ячеслав Демчук.

Очільники влади Лохвиччини в своїх святкових промовах зазначили, що події 1919 року у день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки увійшли в історію, як акт волевиявлення українського народу до об’єднання у рамках території єдиної держави та стали вагомим кроком на шляху до проголошення єдиної, незалежної, соборної України у 1991році.

Детальніше...

Розглянули бюджетні питання та стан законності

27 грудня відбулося пленарне засідання шістнадцятої сесії Лохвицької районної ради шостого скликання. У її роботі взяли участь голови міських, сільських рад району, керівники управлінь, відділів райдержадміністрації, установ, організацій, представники засобів масової інформації. Вела пленарне засідання голова районної ради Любов Кірієвська.

Перед початком роботи сесії всіх присутніх із наступаючими святами привітала щедрувальна група районного Будинку культури.

Начальник фінансового управління райдержадміністрації Володимир Близнюк доповів про основні складові районного бюджету на 2013 рік та його прогнозні показники на 2014-2015 роки. Розглянуто питання про зміни та уточнення до показників районного бюджету на поточний рік. Депутати одноголосно підтримали запропоновані проекти рішень.

Детальніше...

Свято людей у міліцейських погонах

19 грудня, у переддень професійного свята – Дня міліції, у Лохвицькому районному Будинку культури відбулися урочисті заходи, в яких взяли участь і виступили голова районної ради Любов Кірієвська, голова районної державної адміністрації Анатолій Заславець, міський голова Лохвицької міської ради В’ячеслав Демчук, міський голова Червонозаводської міської ради Віталій Сидоренко, начальник Лохвицького РВ УМВС України в Полтавській області Олександр Гресь.

Детальніше...

Вшанували героїв Чорнобиля

14 грудня в Лохвиці, у День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, за участю голови районної ради Любові Кірієвської, голови районної державної адміністрації Анатолія Заславця та голови громадської районної організації «Чорнобильці Лохвиччини» Миколи Чекмеза відбулися покладання квітів та зустріч із мешканцями громади, що мають статус ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС.

Спілкування проходило у теплій, дружній атмосфері. Керівники району вже вкотре звернулися до чорнобильців зі словами глибокої та щирої подяки за мужність, героїзм і самовіддачу, які вони проявили у квітні 86-го.

Детальніше...

У центрі уваги – звіт голови та реформування медицини

13 грудня під головуванням Любові Кірієвської відбулася п’ятнадцята сесія Лохвицької районної ради шостого скликання. У її роботі взяли участь голова районної державної адміністрації, депутат районної ради Анатолій Заславець, депутат обласної ради, головний лікар Центральної районної лікарні Віктор Бурлей, міські, сільські голови, керівники центральних органів виконавчої влади, управлінь, відділів райдержадміністрації, установ та організацій, представники засобів масової інформації.

Детальніше...

Сторінка 9 з 18