Лохвицький район

Опрацьовано проекти рішень наступної сесії

11 грудня відбулося спільне засідання постійних комісій Лохвицької районної ради з питань : самоврядування, депутатської діяльності і законності та зв’язків із засобами масової інформації; земельних відносин та сільськогосподарського виробництва; освіти, культури, охорони здоров’я та соціального захисту населення, в якому взяла участь голова районної ради Любов Кірієвська.

Начальник управління економіки та розвитку інфраструктури райдержадміністрації Іван Яківець представив на розгляд депутатів проект Програми економічного та соціального розвитку району на 2013 рік.

Детальніше...

Зі святом, Лохвицька громадо!

7 грудня у районному Будинку культури відбулися урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування, в яких взяли участь народний депутат України Тарас Кутовий, депутат обласної ради Віктор Бурлей, представники депутатського корпусу районної, сільських і міських рад, очільники та секретарі територіальних громад району, ветерани органів місцевого самоврядування та численні гості.

Розпочинаючи урочистості, до присутніх звернулася голова районної ради Любов Кірієвська. У своєму виступі вона наголосила на важливій ролі органів місцевого самоврядування у соціально-економічному розвитку району, тісній

Детальніше...

«Вчителю, перед твоїм ім’ям схиляюсь я…»

5 жовтня в Лохвицькому районному будинку культури відбулися урочистості з нагоди Дня працівників освіти.

Освітян Лохвицького краю вітали депутат обласної ради Михайло Кривошей, голова районної ради Любов Кірієвська, голова районної державної адміністрації Анатолій Заславець та начальник відділу освіти райдержадміністрації Олександр Момот.

- Недаремно кажуть, що випадкові люди вчителями працювати не можуть. І це дійсно так… Навчити, порадити, спрямувати і підтримати - все це та багато іншого повинен вміти педагог. А для цього душа його має бути щирою та відкритою, серце - великим і люблячим, розум - тонким та безмежним, - підкреслила у своєму виступі Любов Кірієвська.

Детальніше...

На порядку денному – актуальні питання життєдіяльності

20 вересня відбулася чотирнадцята сесія Лохвицької районної ради шостого скликання. У її роботі взяли участь депутати обласної ради Михайло Кривошей та Віктор Бурлей, голова районної державної адміністрації Анатолій Заславець, міські та сільські голови, керівники управлінь, відділів райдержадміністрації, установ та організацій, представники засобів масової інформації. Вела пленарне засідання голова районної ради Любов Кірієвська.

Перед початком розгляду питань порядку денного, а їх налічувалося близько двох десятків, депутат обласної ради Михайло Кривошей вручив Грамоту обласної ради за сумлінну працю та високий професіоналізм депутату районної ради, начальнику Лохвицького УЕГГ Івану Інденку.

Детальніше...

Серпнева педагогічна конференція на Лохвиччині

30 серпня відбулася традиційна серпнева конференція педагогічних працівників Лохвицькому району, приурочена до початку нового навчального року.

Привітати освітян та поговорити про перспективи розвитку освітньої галузі в наступному навчальному році на конференцію прибули голова районної ради Любов Кірієвська, голова районної державної адміністрації Анатолій Заславець.

Від імені голови обласної державної адміністрації Олександра Удовіченка та голови обласної ради Івана Момота присутніх привітав заступник голови облдержадміністрації, голова постійної комісії обласної ради з питань бюджету та управління майном Валерій Пархоменко.

Детальніше...

Сторінка 10 з 18