Лохвицький район

Відбулося засідання Президії районної ради

5 травня голова Лохвицької районної ради Анатолій Храпаль провів засідання Президії районної ради. Зокрема, було визначено дату проведення та погоджено проект порядку денного шостої сесії районної ради сьомого скликання, пленарне засідання якої скликається 19 травня.

Голова районної ради поінформував голів постійних комісій та керівників депутатських фракцій і груп про суть і актуальність питань порядку денного сесії. Серед внесених 18 питань основними є затвердження звіту про виконання районного бюджету за І квартал 2016 року, зміни до

Детальніше...

У полі зору громад – Ініціатива прозорості

30 березня у Лохвицькій районній раді відбулося засідання експертного круглого столу «Переваги міжнародних стандартів Ініціативи прозорості. У зібранні взяли участь голова районної ради Анатолій Храпаль, голова районної державної адміністрації Володимир Рязанов, голова Полтавської філії Суспільної служби України Ганна Кіященко, експерт UA EITI Юрій Філенко, депутати районної ради, очільники громад, на території яких здійснюється видобуток вуглеводнів, а також представники підприємств нафтогазового комплексу району.

Юрій Філенко та Ганна Кіященко детально розповіли присутнім про історію і хід впровадження в Україні Ініціативи прозорості видобувних галузей, ознайомили з короткою версією першого національного звіту ІПВГ, що був оприлюднений у грудні 2015 року, привернули увагу присутніх до широких можливостей, які Стандарт ІВПГ відкриває для місцевих громад, створюючи умови для діалогу з представниками нафто- та газовидобувних компаній з метою збільшення надходжень до місцевих бюджетів і стимулювання розвитку інфраструктури територій.

В обговоренні даного питання активну участь взяли депутати районної ради Микола Голінко, Олександр Цись, Валентина Дашковська, Олексій Маляренко. У своїх виступах вони наголошували, що видобуток вуглеводнів на Лохвиччині здійснюється у значних обсягах, які щодня

Детальніше...

Сесія Лохвицької районної ради

17 березня під головуванням Анатолія Храпаля відбулася п’ята сесія Лохвицької районної ради сьомого скликання. У її роботі взяли участь депутати Полтавської обласної ради Анатолій Власенко, Микола Бондар, Віктор Щуров, голова Лохвицької районної державної адміністрації, депутат районної ради Володимир Рязанов, сільські голови, керівники центральних органів виконавчої влади, управлінь, відділів райдержадміністрації, установ та організацій, представники засобів масової інформації.

На початку засідання депутати та запрошені вшанували хвилиною мовчання пам’ять земляка, офіцера Збройних Сил України, полковника Олега Коваленка, життя якого обірвалося 16 лютого під час виконання бойового завдання на Донеччині.

Перед початком роботи сесії Анатолій Храпаль за традицією привітав всіх депутатів, які відзначили дні народження у міжсесійний період та вручив почесні грамоти районної ради ювілярам – депутату районної ради Віктору Мельнику, сільському голові Яхниківської сільської ради Наталії Сердюк та секретарю Лучанської сільської ради Світлані Калач.

Детальніше...

Працювала Координаційна рада

15 березня голова Лохвицької районної ради Анатолій Храпаль провів засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування.

У засіданні взяли участь голови територіальних громад району, голова райдержадміністрації Володимир Рязанов, заступник голови райдержадміністрації Ольга Папірненко, керівники відділів та структурних підрозділів районної державної адміністрації.

Анатолій Храпаль інформував присутніх про проект порядку денного сьомої сесії районної ради, пленарне засідання якої скликається 17 березня.

З інформацією про стан автомобільних доріг у Лохвицькому районі та співпрацю філії «Лохвицький райавтодор» з органами місцевого самоврядування виступив начальник філії «Лохвицький райавтодор».Він розповів про реформування, яке чекає на галузь дорожнього господарства в цілому та в Лохвицькому районі, зокрема, детально зупинився на проблемних питаннях, що стосуються утримання та обслуговування доріг району.

Детальніше...

Герої не вмирають…

19 лютого у м. Лохвиця біля пам’ятного знаку Героям України зібралися жителі районного центру, учнівська молодь, громадськість, керівники органів виконавчої влади і місцевого самоврядування, аби вшанувати світлу пам’ять загиблих під час трагічних подій Революції Гідності.

Про тодішні доленосні події на столичному Майдані, які змінили країну, говорили у своїх виступах заступник голови районної ради В’ячеслав Демчук, перший заступник голови районної державної адміністрації Сергій Завгородній та заступник міського голови Сергій Шрамко.

Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять героїв Небесної Сотні, а також героїв, які загинули у зоні проведення

Детальніше...

Сторінка 2 з 18