Машівський район

Голова Машівської районної ради

Ткаченко Катерина Володимирівна

 

Народилася 28.06. 1968 року в селі Відродження Кіровського району Кримської області. Закінчила Сахнівщинську восьмирічну школу.Навчалася в музичному училищі та працювала вчителем музики в школі.
З 1992 року проживає в селі Ряське Машівського району та працювала вчителем музики в Ряськівському НВК «ЗНЗ-ДНЗ». Навчається в Полтавському Державному педагогічному університеті ім. В.Г. Короленка.
Рішенням № 06 першої сесії районної ради сьомого скликання від 18 листопада 2015 року обрана головою Машівської районної ради.

ПАСПОРТ

МАШІВСЬКОГОРАЙОНУ

 

Систему місцевого самоврядування Машівського району становлять:
-Машівська районна рада;
-Машівська селищна рада;
- 15 сільських рад – Абрамівська, Андріївська, Базилівщинська, Дмитрівська, Коновалівська, Кошманівська, Кустолово-Суходільська, Мало-Нехворощанська, Михайлівська, Новотагамлицька, Павлівська, Ряськівська, Сахнівщинська, Селещинська та Старицьківська, які об'єднують 39 сіл.
Перелік партій, які представлені у раді

 

п.п.

Назва партії

Всього депутатів

кількість

у відсотках

1

Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"

10

38,46%

2

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "УКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ - УКРОП"

6

23,08%

3

Аграрна партія України

3

11,54%

4

ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ"

3

11,54%

5

політична партія Всеукраїнське об'єднання "Свобода"

2

7,69%

6

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ПАРТІЯ ПРОСТИХ ЛЮДЕЙ СЕРГІЯ КАПЛІНА"

2

7,69%

 

Всього

26

 

 

Машівський район межує із Новосанжарським, Полтавським, Чутівським, Карлівським районами, Красноградським районом Харківської та Перещепинським районом Дніпропетровської областей і займає площу у 0,89 тис. кв. км, що становить 3,1 % від території області.
Відстань від селища Машівка до міста Полтава залізницею складає 30 км, шосейними дорогами – 35 км.
Чисельність місцевого населення налічує 19,762 тис. осіб.
У галузях економіки району працює 3,82 тис. чол. Із них у сфері матеріального виробництва – 44,5 % (у т.ч. майже половина - у сільському господарстві), у невиробничій сфері - 55,5 %. Рівень безробіття становить 10,8%.

АПК району налічує 17 сільськогосподарськеих підприємств та 56 фермерських господарств. Площа сільгоспугідь (по всіх товаровиробниках, включаючи підсобні господарства) складає 80,2 тис. га.
У структурі сільськогосподарського виробництва обсяги рослинництва становлять 96,6 %, тваринництва – 3,4 %.
Основні галузі рослинництва: вирощування зернових, сої, ріпаку, соняшника.
Основні галузі тваринництва: свинарство, скотарство, птахівництво, вівчарство.
У промисловості району працює 3 підприємства – юридичні особи. Основні види промислової діяльності: переробка газу та газового конденсату, виготовлення кондитерських виробів, виготовлення форменого одягу.
Транспортна мережа загального користування налічує 48 км залізничних колій та 626,3 км доріг (232,7 км - мережа доріг загального користування, 393,6 км - дороги відомчого підпорядкування), у т.ч. ґрунтові – 189,1 км.
Серед закладів освіти 16 загальноосвітніх та 14 дошкільних закладів, 2 позашкільні установи.
У сфері охорони здоров'я задіяні 12 - фельдшерсько-акушерскі пункти, 10 - амбулаторних поліклінік, 1- лікарня.
До районної мережі закладів культури входять 21 клубних закладів, будинок культури, 22 бібліотеки, 46 пам'ятники історії і культури, 2 музеї, дитяча школа естетичного виховання.

Робоча поїздка у Машівський район

17 квітня голова обласної ради Петро Ворона, перший заступник голови обласної ради Володимир Марченко відвідали із робочою поїздкою Машівський район та взяли участь у засіданні Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові районної ради.

У ході засідання, яке вела голова районної ради Катерина Ткаченко, було розглянуто питання про впровадження на території району Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад».

Виступаючи перед керівниками органів місцевого самоврядування, Петро Ворона зазначив актуальність проведення реформи адміністративно-територіального устрою та місцевого самоврядування в Україні, зупинився на її завданнях. За словами Петра Ворони, реформи дадуть реальну владу радам, перш за все - повноваження та фінансові ресурси, забезпечать належний рівень адміністративних послуг, які надаватимуться населенню.

Детальніше...

У Машівці вшанували воїнів-інтернаціоналістів

13 лютого в селищі Машівка, з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, відбувся урочистий мітинг та покладання квітів до пам’ятного знаку воїнам-афганцям.

У заходах взяли участь голова районної ради Катерина Ткаченко, перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Човновий, селищний голова Микола Кравченко, заступник голови районної громадської організації Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) Олександр Гордієнко, воїни-афганці та учасники бойових дій на території інших держав, трудові колективи селища.

В своєму виступі Катерина Ткаченко наголосила, що афганці завжди були у перших рядах боротьби за правду. Ця війна зламала життя багатьом молодим людям. Незважаючи ні на що, вони чесно виконували свій громадянський

Детальніше...

Відбулося засідання Президії районної ради та депутатських комісій

12 лютого голова Машівської районної ради Катерина Ткаченко провела спільне засідання постійних депутатських комісій та Президії районної ради.

Зокрема, вирішено на пленарне засідання чергової тридцять четвертої сесії районної ради, яка відбудеться 17 лютого внести питання:

1. Про затвердження Прогами сприяння функціонуванню Управління праці та соціального захисту населення Машівської районної державної адміністрації на 2015-2018 роки.

2. Про внесення змін до районної Програми "Турбота" на 2011-2015 роки.

3.Про організацію громадських робіт на 2015 рік.

Детальніше...

Засідання Координаційної ради

20 січня у Машівській районній раді відбулося засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові районної ради. У його роботі взяли участь голова районної ради Катерина Ткаченко, селищний та сільські голови, бухгалтери сільських рад, начальник фінансового управління райдержадміністрації Василь Хоменко та начальник відділу доходів фінуправління Любов Дахно, працівники виконавчого апарату районної ради, представники засобів масової інформації.

На розгляд Координаційної ради було внесено питання стосовно змін у чинному законодавстві про передачу дошкільних навчальних закладів та сільських закладів культури до районного бюджету.

Крім того заслухано інформацію про кошторис Комунального закладу "Машівський трудовий архів" на 2015 рік та зміни до його Статуту, які планується внести.

Детальніше...

Різдвяні подарунки

Під час Різдвяних свят голова МашівськоЇ районної ради Катерина Ткаченко відвідала сільські ради району, де зустрілася з родинами учасників АТО.

Під час зустрічі дітям були вручені Новорічні подарунки, які допомогли придбати спонсори в особі депутатів районної ради Ірини Іващенко - генерального директора "Приват-Агро Центр", Євгенія Степаненка - заступника директора ТОВ "Чиста криниця" та Олександра Паржина - голови ради товаровиробників Машівського району і Григорія Лебедина - директора ТОВ Компанія "ФАРМКО".

 

Сторінка 3 з 9