Машівський район

Голова Машівської районної ради

Ткаченко Катерина Володимирівна

 

Народилася 28.06. 1968 року в селі Відродження Кіровського району Кримської області. Закінчила Сахнівщинську восьмирічну школу.Навчалася в музичному училищі та працювала вчителем музики в школі.
З 1992 року проживає в селі Ряське Машівського району та працювала вчителем музики в Ряськівському НВК «ЗНЗ-ДНЗ». Навчається в Полтавському Державному педагогічному університеті ім. В.Г. Короленка.
Рішенням № 06 першої сесії районної ради сьомого скликання від 18 листопада 2015 року обрана головою Машівської районної ради.

ПАСПОРТ

МАШІВСЬКОГОРАЙОНУ

 

Систему місцевого самоврядування Машівського району становлять:
-Машівська районна рада;
-Машівська селищна рада;
- 15 сільських рад – Абрамівська, Андріївська, Базилівщинська, Дмитрівська, Коновалівська, Кошманівська, Кустолово-Суходільська, Мало-Нехворощанська, Михайлівська, Новотагамлицька, Павлівська, Ряськівська, Сахнівщинська, Селещинська та Старицьківська, які об'єднують 39 сіл.
Перелік партій, які представлені у раді

 

п.п.

Назва партії

Всього депутатів

кількість

у відсотках

1

Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"

10

38,46%

2

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "УКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ - УКРОП"

6

23,08%

3

Аграрна партія України

3

11,54%

4

ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ"

3

11,54%

5

політична партія Всеукраїнське об'єднання "Свобода"

2

7,69%

6

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ПАРТІЯ ПРОСТИХ ЛЮДЕЙ СЕРГІЯ КАПЛІНА"

2

7,69%

 

Всього

26

 

 

Машівський район межує із Новосанжарським, Полтавським, Чутівським, Карлівським районами, Красноградським районом Харківської та Перещепинським районом Дніпропетровської областей і займає площу у 0,89 тис. кв. км, що становить 3,1 % від території області.
Відстань від селища Машівка до міста Полтава залізницею складає 30 км, шосейними дорогами – 35 км.
Чисельність місцевого населення налічує 19,762 тис. осіб.
У галузях економіки району працює 3,82 тис. чол. Із них у сфері матеріального виробництва – 44,5 % (у т.ч. майже половина - у сільському господарстві), у невиробничій сфері - 55,5 %. Рівень безробіття становить 10,8%.

АПК району налічує 17 сільськогосподарськеих підприємств та 56 фермерських господарств. Площа сільгоспугідь (по всіх товаровиробниках, включаючи підсобні господарства) складає 80,2 тис. га.
У структурі сільськогосподарського виробництва обсяги рослинництва становлять 96,6 %, тваринництва – 3,4 %.
Основні галузі рослинництва: вирощування зернових, сої, ріпаку, соняшника.
Основні галузі тваринництва: свинарство, скотарство, птахівництво, вівчарство.
У промисловості району працює 3 підприємства – юридичні особи. Основні види промислової діяльності: переробка газу та газового конденсату, виготовлення кондитерських виробів, виготовлення форменого одягу.
Транспортна мережа загального користування налічує 48 км залізничних колій та 626,3 км доріг (232,7 км - мережа доріг загального користування, 393,6 км - дороги відомчого підпорядкування), у т.ч. ґрунтові – 189,1 км.
Серед закладів освіти 16 загальноосвітніх та 14 дошкільних закладів, 2 позашкільні установи.
У сфері охорони здоров'я задіяні 12 - фельдшерсько-акушерскі пункти, 10 - амбулаторних поліклінік, 1- лікарня.
До районної мережі закладів культури входять 21 клубних закладів, будинок культури, 22 бібліотеки, 46 пам'ятники історії і культури, 2 музеї, дитяча школа естетичного виховання.

Мітинг щодо подій, які відбуваються в Україні

4 березня біля приміщення Машівської районної ради відбувся мітинг щодо подій, які відбуваються в Україні.

До присутніх звернулася Середа Ю.К.-депутат Машівської районної ради та член Президії Народної Ради Машівського району з проханням зберігати у цей надскладний час витримку та спокій. Закликала всіх утриматись від категоричних заяв та радикальних дій, що призводять лише до дестабілізації ситуації.

-Усі ми, незалежно від релігійних переконань і політичних прихильностей, неодноразово словами, діями, конкретними кроками стверджували свою любов до рідного краю, держави, заради майбутнього України, щастя наших дітей та онуків.

Ще не змовкли дзвони скорботи за загиблими героями Майдану, як над народом України нависла нова загроза. Рада Федерації Росії 1 березня 2014 року одноголосно надала згоду Президенту Росії Володимиру Путіну для введення військ на територію України. Насправді введення російських військ до Криму, всупереч міжнародному праву та угодам, розпочалось ще до цього рішення.

Детальніше...

Обов’язок, виконаний з честю

14 лютого у Машівці відбувся урочистий мітинг з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 25-ї річниці виведення контингенту радянських військ із Республіки Афганістан.

Воїнів-інтернаціоналістів, учасників бойових дій на території інших держав привітали голова районної ради Олександр Бондаренко, перший заступник голови РДА, депутат районної ради Віталій Половинка, Машівський селищний голова Микола Кравченко.

Керівники побажали ветеранам-афганцям міцного здоров’я, оптимізму, життєвої наснаги, достатку і злагоди у родинах та нагородили Подяками, Почесними грамотами, медалями Полтавської обласної організації ветеранів Афганістану "За мужність та активну громадську діяльність",  пам’ятними медалями "Обов’язок, виконаний з честю".

Детальніше...

Затверджено бюджет Машівщини

28 січня відбулася двадцять п’ята позачергова сесія Машівської районної ради шостого скликання. На засіданні були присутні голова та заступники голови райдержадміністрації, начальники відділів, управлінь та служб райдержадміністрації, керівники установ, організацій району, сільські голови.

Вів пленарне засідання голова районної ради Олександр Бондаренко. Попередньо питання порядку денного сесії були розглянуті того ж дня на засіданні постійної депутатської комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку району та податків.

Одноголосно затверджено районний бюджет на 2014 рік, районну Програму соціального захисту громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи на 2014 рік. Також на пленарному засіданні сесії був створений

Детальніше...

Самоврядування Машівщини в дії

У Машівському районі вже давно стало доброю традицією вітати з професійним святом тих, чиєю справою є захист Вітчизни. Тож 6 грудня у День Збройних Сил України керівники району привітали військовослужбовців частини А-0312 , яка дислокується у Селещині -1. На свято завітали голова районної ради Олександр Бондаренко, заступник голови райдержадміністрації , депутат районної ради Микола Капшук та Селещинський сільський голова Олександр Кербут, які і привітали військових та ветеранів із 22-ю річницею українського війська. Голова районної ради Олександр Бондаренко, наголосивши на важливості армії в житті держави та побажавши всіляких гараздів, нагородив Почесними грамотами районної ради заступника начальника частини з виховної роботи, полковника Олега Литвиненка та працівника Збройних Сил України, начальника служби Лесю Загуту. Почесними грамотами державної адміністрації з нагоди свята підполковнику, заступнику начальника бази військової частини Олександру Руденку та молодшому сержанту Віталію Тирлицькому вручив депутат Машівської районної ради, заступник голови райдержадміністрації Микола Капшук.

Чимало відзнак цього дня отримали військовослужбовці та працівники і за відмінну службу і роботу. Кількох солдатів строкової служби підвищено у званні.

Щиро привітав присутніх зі святом і очільник Селещинської громади Олександр Кербут.

Завершилися урочистості святковим концертом.

Детальніше...

З турботою про громади

5 грудня в Машівському районному Будинку культури відбулися районні урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування.

Теплі слова вітання посадовцям та ветеранам органів місцевого самоврядування, депутатам місцевих рад прозвучали від голови районної ради Олександра Бондаренка, який зазначив, що самоврядування є тією структурою, яка переймається щоденними проблемами громадян. Приємно відмітити те, що пріоритетними для депутатів всіх рад району є діяльність у законодавчо відведеному просторі, пошук місцевих резервів, забезпечення соціальної стабільності, уміле спрямування місцевої ініціативи для збалансованого економічного і соціального розвитку Машівщини.

Повсякденними турботами жителів району сьогодні переймаються 240 народних обранців, які входять до складу 15 сільських і селищної рад, а також 32 депутати районної ради. Крім того, на благо громади району працюють 69 посадових осіб органів місцевого самоврядування, які забезпечують їх злагоджену роботу.

Детальніше...

Сторінка 5 з 9