Машівський район

Голова Машівської районної ради

Ткаченко Катерина Володимирівна

 

Народилася 28.06. 1968 року в селі Відродження Кіровського району Кримської області. Закінчила Сахнівщинську восьмирічну школу.Навчалася в музичному училищі та працювала вчителем музики в школі.
З 1992 року проживає в селі Ряське Машівського району та працювала вчителем музики в Ряськівському НВК «ЗНЗ-ДНЗ». Навчається в Полтавському Державному педагогічному університеті ім. В.Г. Короленка.
Рішенням № 06 першої сесії районної ради сьомого скликання від 18 листопада 2015 року обрана головою Машівської районної ради.

ПАСПОРТ

МАШІВСЬКОГОРАЙОНУ

 

Систему місцевого самоврядування Машівського району становлять:
-Машівська районна рада;
-Машівська селищна рада;
- 15 сільських рад – Абрамівська, Андріївська, Базилівщинська, Дмитрівська, Коновалівська, Кошманівська, Кустолово-Суходільська, Мало-Нехворощанська, Михайлівська, Новотагамлицька, Павлівська, Ряськівська, Сахнівщинська, Селещинська та Старицьківська, які об'єднують 39 сіл.
Перелік партій, які представлені у раді

 

п.п.

Назва партії

Всього депутатів

кількість

у відсотках

1

Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"

10

38,46%

2

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "УКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ - УКРОП"

6

23,08%

3

Аграрна партія України

3

11,54%

4

ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ"

3

11,54%

5

політична партія Всеукраїнське об'єднання "Свобода"

2

7,69%

6

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ПАРТІЯ ПРОСТИХ ЛЮДЕЙ СЕРГІЯ КАПЛІНА"

2

7,69%

 

Всього

26

 

 

Машівський район межує із Новосанжарським, Полтавським, Чутівським, Карлівським районами, Красноградським районом Харківської та Перещепинським районом Дніпропетровської областей і займає площу у 0,89 тис. кв. км, що становить 3,1 % від території області.
Відстань від селища Машівка до міста Полтава залізницею складає 30 км, шосейними дорогами – 35 км.
Чисельність місцевого населення налічує 19,762 тис. осіб.
У галузях економіки району працює 3,82 тис. чол. Із них у сфері матеріального виробництва – 44,5 % (у т.ч. майже половина - у сільському господарстві), у невиробничій сфері - 55,5 %. Рівень безробіття становить 10,8%.

АПК району налічує 17 сільськогосподарськеих підприємств та 56 фермерських господарств. Площа сільгоспугідь (по всіх товаровиробниках, включаючи підсобні господарства) складає 80,2 тис. га.
У структурі сільськогосподарського виробництва обсяги рослинництва становлять 96,6 %, тваринництва – 3,4 %.
Основні галузі рослинництва: вирощування зернових, сої, ріпаку, соняшника.
Основні галузі тваринництва: свинарство, скотарство, птахівництво, вівчарство.
У промисловості району працює 3 підприємства – юридичні особи. Основні види промислової діяльності: переробка газу та газового конденсату, виготовлення кондитерських виробів, виготовлення форменого одягу.
Транспортна мережа загального користування налічує 48 км залізничних колій та 626,3 км доріг (232,7 км - мережа доріг загального користування, 393,6 км - дороги відомчого підпорядкування), у т.ч. ґрунтові – 189,1 км.
Серед закладів освіти 16 загальноосвітніх та 14 дошкільних закладів, 2 позашкільні установи.
У сфері охорони здоров'я задіяні 12 - фельдшерсько-акушерскі пункти, 10 - амбулаторних поліклінік, 1- лікарня.
До районної мережі закладів культури входять 21 клубних закладів, будинок культури, 22 бібліотеки, 46 пам'ятники історії і культури, 2 музеї, дитяча школа естетичного виховання.

Готуються до пленарного засідання сесії

23 грудня у Машівській районній раді відбулося спільне засідання Координаційної ради при голові районної ради та постійних депутатських комісій. У роботі зібрання взяли участь голова райдержадміністрації Юлія Середа, заступники голови райдержадміністрації Віталій Човновий та Роман Живодьор, начальники відділів райдержадміністрації, керівники установ, організацій району, селищний та сільські голови. Вела засідання голова районної ради Катерина Ткаченко.

Присутніх було ознайомлено з переліком питань, що пропонуються до порядку денного позачергової четвертої сесії районної ради сьомого скликання.

З інформацією про проект районного бюджет на 2016 рік виступив начальник фінансового управління

Детальніше...

Внесли зміни до бюджету та низки програм

У пленарному засіданні другої позачергової сесії Машівської районної ради сьомого скликання взяли участь депутати обласної ради Іван Сидоренко та Володимир Бобиль, голова райдержадміністрації, депутат районної ради Юлія Середа, заступник голови райдержадміністрації, депутат районної ради Віталій Човновий, начальники відділів райдержадміністрації, керівники установ, організацій району. Вела пленарне засідання голова районної ради Катерина Ткаченко.

З інформацією «Про внесення змін до районного бюджету на 2015 рік» виступив начальник фінансового управління райдержадміністрації Василь Хоменко. Він ознайомив присутніх із основними змінами планових показників районного

Детальніше...

Обрали постійні комісії районної ради

25 листопада відбулося друге пленарне засідання першої сесії Машівської районної ради сьомого скликання, яке відкрила і вела голова районної ради Катерина Ткаченко. У роботі сесії також взяли участь селищний та сільські голови, представники засобів масової інформації.Новообраний склад депутатів зібрався аби обговорити персональний склад постійних комісій районної ради. Крім того, було розглянуто питання про затвердження Регламенту районної ради, про затвердження Положення про постійні комісії районної ради, про утворення Президії районної ради, про затвердження Положення про Президію районної ради.

Депутати підтримали пропозицію щодо створення 4 постійних комісій районної ради: з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку та податків; з питань промислової політики, транспорту, будівництва, зв’язку,

Детальніше...

Очолити районну раду знов довірено Катерині Ткаченко

18 листопада відбулося перше пленарне засідання першої сесії Машівської районної ради сьомого скликання.

Пленарне засідання відкрила голова районної виборчої комісії Олена Рибак. Вона поінформувала про підсумки виборів депутатів районної ради, що відбулися 25 жовтня 2015 року. По багатомандатному виборчому округу до районної ради обрано 26 депутатів від шести політичних партій: 10 - від ВО "Батьківщина", 6 - від Політичної партії"Українське об’єднання патріотів УКРОП", 3 - від партії "Блок Петра Порошенка"Солідарність", 3 – від Аграрної партії України, 2 - від "Партії простих людей Сергія Капліна", 2 – від ВО "Свобода". Цю інформацію депутати взяли до відома.

Наступним питанням було формування тимчасової президії. До її складу увійшли Іван Скорик, Олександр Кривенко, Софія Хланюк.

Депутати затвердили порядок обрання голови районної ради та заступника голови районної ради. На посаду голови районної ради одноголосно обрана Катерина Ткаченко.

Новообрана голова запропонувала на посаду заступника голови районної ради Софію Кулак, за кандидатуру якої

Детальніше...

Обжинки на Машівській землі

Машівщина відсвяткувала обжинки. Та так, що багато хто з присутніх не міг повірити, що подібне дійство відбувається саме в нас.

Давно в Машівці такого не було. Навіть представники середнього покоління машівчан не могли пригадати, коли конкретно в райцентрі відзначали свято останнього снопа. Одні говорили, що на початку 2000-х років, інші заперечували і доводили, що ще раніше. І ось нарешті давнє вшановування жниварів, творців хліба відродилося. Дуже хотілося, щоб стало воно традиційним… А центральний парк райцентру зібрав скільки люду, що навряд чи коли ще скільки там бувало. Не від одного довелося почути, що «в Машівці — «Міні-Сорочинці».

А почалося все з того, що на сесії районної ради депутат Людмила Бойко запропонувала провести в районі Свято врожаю. Цю ідею відразу ж підтримали голова райдержадміністрації Юлія Середа, голова районної ради Катерина Ткаченко і, безумовно ж, керівники сільгосппідприємств району. Отак разом і підготували та подарували неповторне свято.

Детальніше...

Сторінка 2 з 9