Миргородський район

Об’єднання громад потребує об’єднання зусиль

29 березня в Миргороді відбулося засідання громадської ради при голові районної ради, в якому взяли участь голова районної ради Яринич Л.М. та перший заступник голови районної держадміністрації Фесенко В.А.

Голова громадської ради Ребрик Л.М. оголосила, що на розгляд винесено два питання – хід децентралізації та стан виплат субсидій жителям району.

Стосовно справ із субсидіями в районі розповіла начальник управління соцзахисту райдержадміністрації Шевченко О.І. Вона повідомила присутнім, що субсидії призначено майже 57% жителям району при обласному показнику 66%. Виплати здійснюються вчасно, призначення та актуалізація даних виконується оперативно. Робота по обслуговуванню ведеться через єдину базу субсидій. Є доступ до реєстрів переміщених осіб, осіб з інвалідністю, тощо. Вона відповіла на багато інших питань щодо соціального забезпечення окремих категорій громадян.

Детальніше...

Через дискусію – до рішення

1 серпня 2017 року під головуванням голови Миргородської районної ради Леоніда Яринича за участю керівника апарату Миргородської райдержадміністрації Віталія Хоменка відбулося чергове засідання Координаційної ради керівників органів місцевого самоврядування при голові районної ради. В роботі Координаційної ради взяли участь голови та секретарі сільських і селищних рад, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації.

У форматі «запитання-відповідь» перед присутніми виступили керівники структурних підрозділів райдержадміністрації щодо координації дій в питаннях розроблення та реалізації цільових програм, що передбачають передачу субвенцій до районного бюджету.

Детальніше...

Ковальський фестиваль імені полеглого Героя

20 серпня у Миргороді відбувся третій фестиваль ножових майстрів, що відкрився урочистою ходою його учасників – ковалів з Києва, Харкова, Полтави, Кременчука, Горішніх Плавнів, Гоголевого та містян у супроводі муніципального духового оркестру. У культурологічному заході взяв участь заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, з вітальним словом до присутніх звернулися міський голова Сергій Соломаха, голова районної ради Леонід Яринич, організатори: Валентина Федоряка, Роман Марюта та співзасновник фестивалю Дмитро Горячкін, який запропонував присвоїти фестивалю ім’я відомого коваля Петра Федоряки.

Власне, Петро був одним із фундаторів першого фестивалю, започаткувавши його з однодумцями із гільдії майстрів “Коло” у 2013 році. Як справжній патріот він став на захист України від окупантів, служив у 25-й десантній бригаді, а у 2014 році під Шахтарськом героїчно загинув.

Присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять Петра Федоряки, а також усіх його побратимів-ковалів, які полягли в АТО.

Цікавою і насиченою була програма заходів: ковальські майстер-класи, дитяча кузня, стрільба з лука, метання ножів, історична реконструкція шабельних поєдинків. Також відвідувачам пропонувалися різноманітні вироби майстрів народної творчості – картини, глиняні вироби, різьба по

Детальніше...

Знову говорили про лісосмуги

 

15 липня відбулося розширене засідання постійної комісії з питань земельних відносин Миргородської районної ради, під час якого, за участі голови райдержадміністрації Юрія Коваленка, знову було обговорено проблематику догляду і утримання лісосмуг, а також заслухано інформацію про виконання рекомендацій попереднього засідання щодо закріплення лісових насаджень за землекористувачами. Заступник голови районної ради Микола Парфеня звернувся до сільських голів із проханням активніше захищати довкілля Миргородщини від негативних наслідків і „господарювання”, і безгосподарності. Органи місцевого самоврядування повинні використовувати свої повноваження і виконувати виборчі зобов’язання. Як приклад, розповів про екологічне лихо в сусідньому районі, внаслідок чого жителі залишилися без питної води. Тільки спільними зусиллями можна захистити інтереси громади. Стан лісопосадок – на межі екологічної катастрофи, бездіяльність чиновників і виборних осіб неприпустима, районна рада на це буде жорстко реагувати. Голова постійної комісії Євгеній Бродський охарактеризував стан виконання рекомендацій постійної комісії. Голова Асоціації лісивників

Детальніше...

Хто повинен доглядати за лісосмугами?

Цю проблему днями обговорювали на засіданні постійної комісії з питань земельних відносин, агропромислового комплексу, використання природних та водних ресурсів, екології, соціального розвитку села, яке відбулося. В роботі комісії взяли участь голова районної ради Леонід Яринич, заступник голови районної ради Микола Парфеня, який, власне і був ініціатором розгляду даного питання, а також перший заступник голови РДА Вадим Данилевський, начальник Миргородської ОДПІ Наталія Молочко.

Крім членів комісії, на засідання були запрошені керівник Миргородського держлісгоспу, Віталій Проскура - начальник Миргородського Автодору, Максим Кохтюк - в. о.начальника Миргородського Держгеокадастру, Юрій Головко - начальник відділу агропромислового розвитку РДА, Олександр Яресько - голова Спілки лісівників України, депутат обласної ради 6 скликання, керівники сільгосппідприємств Володимир Таран, Микола Віташ, Іван Панков, Микола Тимченко, Тетяна Ситник.

Детальніше...

Сторінка 1 з 4