Новосанжарський район

Є така традиція – відзначати День Села

26 липня на Новосанжарщині відзначали День села Забрідки. Участь у цьому заході, зокрема, взяли голова районної ради Геннадій Супрун та Лелюхівський сільський голова Віталій Рой.

Звертаючись до жителів села і гостей свята, названі керівники згадали про те, у який важкий для країни час нині доводиться жити кожному українцю. Вони підкреслили, що зараз багато солдат і офіцерів з Новосанжарщини перебувають в зоні АТО, захищаючи мир і спокій на своїй Батьківщині. Також присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять про загиблих воїнів Другої світової війни та героїв Небесної Сотні, котрі віддали свої життя виборюючи незалежність України. Варто зазначити, що нині у Забрідках залишився лише один учасник бойових дій Другої світової – Володимир Федірець. Йому забрідчани бажали довгих років життя, благополуччя та всіляких життєвих щедрот.

Детальніше...

За Мир! За Єдину Україну!

Днями на стадіоні спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату села Андріївка, що на Новосанжарщині, відбулася патріотична акція «За Мир! За Єдину Україну!». Участь у ній взяли голови районної ради і райдержадміністрації Геннадій Супрун та Володимир Паршевлюк, сільський голова Соколової Балки Анатолій Кравець, директор школи-інтернату, депутат районної ради Оксана Борсук, педагогічний і учнівський колективи цього закладу, а також жителі Андріївки, Соколової Балки та інших сіл району.

Під час урочистого відкриття заходу до присутніх звернулися керівники району та місцевої територіальної громади, закликавши учасників акції плекати у собі патріотичний дух любові до рідної Батьківщини.

Головною родзинкою дійства став показовий виступ членів молодіжної громадської організації «Клуб юних десантників «Гвардія». Глядачам не лише продемонстрували рукопашний бій з ножами, саперними лопатками та

Детальніше...

Триває процес утворення громадських рад при районних радах

24 липня відбулися установчі збори Громадської ради при Новосанжарській районній раді та її перше засідання. Участь у них, зокрема, взяли голова районної ради Геннадій Супрун та його заступник Сергій Бодак.

Присутні затвердили Положення, обрали голову, заступника і секретаря Громадської ради,. Ними відповідно стали Дмитро Павлік, Тетяна Десятун та Оксана Кулинич. Також схвалено план роботи на 2-ге півріччя 2014 року. З ініціативи членів ГР Михайла Коркішка і Оксани Пазюк, на найближче засідання Громадської ради буде винесене питання організації на Новосанжарщині збору гуманітарної допомоги для українських військових, котрі перебувають у зоні АТО.

Детальніше...

Підтримали актуальні для громад рішення

18 липня відбулося пленарне засідання тридцятої сесії Новосанжарської районної ради шостого скликання, яке провів голова районної ради Геннадій Супрун. У його роботі взяли участь голова райдержадміністрації Володимир Паршевлюк, заступник голови районної ради Сергій Бодак, перший заступник голови РДА Роман Павліченко, депутат обласної ради Григорій Перерва, селищний голова Андрій Река, сільські голови, керівники управлінь, відділів та служб райдержадміністрації, очільники районних організацій, установ, підприємств, представники засобів масової інформації і громадськості.

Перед початком засідання, голова районної ради закликав присутніх вшанувати хвилиною мовчання депутата районної ради Володимира Хопту, котрий нещодавно відійшов за Межу Вічності. Також, хвилиною мовчання вшанували пам’ять про загиблих під час військового протистояння на Сході України.

Детальніше...

Голова Новосанжарської районної ради зустрівся з жителями Руденківки і Пудлівки

16 липня відбувся виїзний прийом громадян Руденківської сільської ради. Проводив його голова районної ради Геннадій Супрун. На виїзному прийомі був писутнім Руденківськийі сільський голова Сергій Головко.

Актуальні проблеми, які турбують територіальну громаду сільської ради, Геннадію Супруну озвучили завідуюча дитсадка «Вербичка» Лідія Кулачок, депутат сільської ради Олександр Зайцев, землевпорядник сільради Світлана Гаврищук, начальник залізничної станції «Нові Санжари» Євгеній Божинський та інші.

Присутні розповіли про потребу виготовити паспорт звалища твердих побутових відходів у Руденківці та профінансувати кошти на статутний фонд (40 тис. грн.) для створення комунального підприємства «Господар», котрому необхідно ще й закупити асенізаційний автомобіль і сміттєвоз. Нагальною проблемою є фінансування проектної документації на вуличне освітлення у селі Дубина і капітального ремонту вулиці Центральна у Мар’янівці.

Детальніше...

Сторінка 4 з 34