Новосанжарський район

День Конституції України, День Молоді та марш вишиванок

27 червня у Парку «Перемога» відбулися урочистості з нагоди Дня Конституції України та Дня молоді.

Зі словами найщиріших привітань та побажань до присутніх звернулися голови районної ради і райдержадміністрації Геннадій Супрун та Володимир Паршевлюк, а також селищний голова Андрій Река. Крім того, вони нагородили почесними грамотами найбільш активних жителів Новосанжарщини, котрі щоденно вносять свій вклад у розвиток нашого району. Також високопосадовці відзначили тих, хто бере участь у постачанні гуманітарної допомоги українській Армії, та всіляко допомагає біженцям із Сходу і Півдня нашої країни.

Варто зазначити, що проведенню святкового концерту завадили погодні умови. Рясний літній ливень примусив людей розійтися з парку по домівкам.

Детальніше...

На карті годі і шукати – село із однієї хати

Останніми роками тільки й чути про те, що села наші вимирають. Звісно, молодь в селі залишатися не хоче, бо де ж їм там працювати, а старенькі люди по черзі відходять за Межу Вічності. От і сумує природа, пустують родючі ґрунти. Щоб побачити таку невеселу картину, досить зовсім трохи від’їхати від райцентру.

Виїзний прийом заступника голови районної ради Сергія Бодака цього разу відбувся у Супротивній Балці. На ньому були підняті актуальні для цієї територіальної громади проблемні питання. Стосувалися вони нерегулярного автобусного сполучення із селом Пасічне, потребою забезпечення жителів сільської ради послугами комунальних служб, ремонту вуличного освітлення… По завершенню цього заходу, Сергій Анатолійович разом з сільським головою Людмилою Лахно відвідали Кальницьке.

У це село вони потрапили не одразу – блукали польовими дорогами у пошуках будинку місцевих жителів. Та це і недивно. Їх нині у Кальницькому залишилося всього двоє. Довкола все оповите мертвою тишею. Розсип хаток-пусток. За радянських часів у цьому населеному пункті було понад 70 дворів, а нині – один!

Через деякий час на горизонті засинів брезент, яким накрили від дощу нещодавно скошене сіно. А ще далі – одне велике дворище. Приїхали…

Детальніше...

Ветерани були, є і будуть поколінням героїв

7 та 8 травня, напередодні відзначення чергової річниці Перемоги у Другій світовій війні, голова Новосанжарської районної ради Геннадій Супрун, його заступник Сергій Бодак, голова райдержадміністрації Володимир Паршевлюк, селищний голова Андрій Река відвідали ветеранів та інвалідів війни, котрі проживають у Клюсівці, Кунцевому, Давидівці, Пасічному, Горобцях, Сухій Маячці, Дудкиному Гаю, Крутій Балці і Нових Санжарах. Там вони привітали із наступаючим Днем Перемоги ветеранів та інвалідів Другої світової війни, вручили їм квіти і пам’ятні листівки. Привітання, зокрема, отримали Лідія Вовнянко, Ганна Погрібняченко, Ганна Мороз, Яків Іщенко, Елізабет Онепір, Василь Пасічний, Олена Козурман, Іван Кобилко, Валентина Янко, Володимир Сіроштан, Степан Бутко, Олена Заколодяжна, Катерина Нілова, Микола Лаврик, Ганна і Андрій Мокляки, Григорій Давиденко, Михайло Голтвянський та Микола Семиволос.

Детальніше...

Відбулася сесія районної ради

30 квітня відбулося пленарне засідання двадцять дев’ятої сесії Новосанжарської районної ради шостого скликання, яке провів голова районної ради Геннадій Супрун. Також у ньому взяли участь депутат обласної ради Григорій Перерва, голова райдержадміністрації Володимир Паршевлюк, заступник голови районної ради Сергій Бодак, селищний голова Андрій Река, сільські голови, керівники управлінь, відділів та служб райдержадміністрації, очільники районних організацій, установ, підприємств, представники засобів масової інформації і громадськості.

Спочатку депутати розглянули питання про внесення змін до показників районного бюджету на 2014 рік. Потому затвердили перелік об’єктів для фінансування із цільового фонду соціального розвитку. Також народні обранці проголосували щодо затвердження Програми відзначення державних та професійних свят, ювілейних дат, заохочення за заслуги перед Новосанжарським районом і здійснення інших заходів на 2014-2016 роки.

Детальніше...

Голова районної ради завітав до селян

23 квітня голова Новосанжарської районної ради Геннадій Супрун провів виїзний прийом громадян у с. Лівенському. Актуальні проблеми, які турбують тамтешню територіальну громаду, озвучили директор місцевого навчально-виховного комплексу Лідія Юрченко, директор Будинку культури Іван Корж, депутати сільської ради Раир Бабаян, Віктор Сакевич та інші. На виїзному прийомі були присутні і Лівенський сільський голова Микола Завезьон, депутат районної ради Іван Кравцов.

Жителі Лівенського розповіли про потребу проведення ремонту приміщення сільського Будинку культури та даху майстерні навчально-виховного комплексу. Турбує їх питання ремонту доріг населеного пункту, а також забезпечення його вуличним освітленням. Розповіли лівенчани і про те, що село потребує нового бібліотекаря, а ось у дитсадок необхідно закупити іграшки для малечі. Однак, чи не найактуальніша проблема для цієї територіальної громади –

Детальніше...

Сторінка 5 з 34