Новосанжарський район

Новосанжарці продовжують допомагати Збройним Силам України

14 квітня з Новосанжарщини трьома мікроавтобусами приватних підприємців Михайла Постольника, Миколи Малиша та Віталія Ранюка було доставлено благодійну допомогу до військової частини, що дислокується поблизу міста Новомосковськ (Дніпропетровська область). У 93-й гвардійській окремій механізованій бригаді (смт Черкаське) несуть військову службу немало земляків з району, як от депутат районної ради Сергій Бульбаха.

Разом із згадуваними приватними підприємцями до військової частини А-1302 завітали заступник голови районної ради Сергій Бодак та селищний голова Андрій Река.

Детальніше...

Новосанжарські міліціонери-патріоти

3 квітня у Нових Санжарах відбувся стройовий огляд особового складу райвідділу міліції. Участь у цьому заході взяли голова районної ради Геннадій Супрун, його заступник Сергій Бодак, селищний голова Андрій Река, громадський активіст, журналіст тижневика «Ехо» Володимир Паршевлюк, керівники КП «Інформаційний центр «Новосанжарщина» Олександр Зінченко та Петро Жаботинський. У рамках огляду відбулося і ознайомлення з територією, приміщенням та автопарком РВ УМВС України у Полтавській області.

«Нині штат райвідділу нараховує більше п’яти десятків співробітників. А от автопарк включає в себе 9 одиниць техніки», – зазначив Сергій Махно, котрий на правах господаря проводив «міні-екскурсію» по райвідділу міліції.

Голова районної ради Геннадій Супрун разом з іншими відвідувачами правоохоронного закладу побували у ізоляторі тимчасового утримання, черговій частині, кімнаті для зброї і знешкодження вибухівок, спортивному і тренажерному залах, тирі та відділенні громадської оборони. Також вони ознайомилися зі специфікою роботи слідчих і дільничних міліціонерів.

Детальніше...

Кобзареве свято і Народне Віче

9 березня у ювілейний 200-річний день народження Великого Кобзаря новосанжарці зібралися на Майдані Незалежності селища біля пам’ятника духовного Батька української нації, аби взяти участь у Шевченківських читаннях. Громадські активісти Нових Санжар, серед яких Володимир Паршевлюк, Микола Призов, Тамара Паттієва, Юлія Солодка, Василь Дробиняк, Віталій Токовий, Дмитро Трохимчук а також селищний голова Андрій Река та інші декламували вірші Великого Тараса, асоціюючи їх із нинішньою соціально-політичною ситуацією у країні.

Детальніше...

Обрано заступника голови районної ради

6 березня відбулося пленарне засідання позачергової двадцять восьмої сесії Новосанжарської районної ради шостого скликання, яке провів голова районної ради Геннадій Супрун. У його роботі взяли участь сільські голови, керівники управлінь, відділів та служб райдержадміністрації, очільники районних організацій, установ, підприємств, представники засобів масової інформації і громадськості.

Першим розглянули питання про обрання заступника голови районної ради. Геннадій Супрун запропонував на цю посаду депутата Сергія Бодака, якого за результатами таємного голосування і було обрано.

Детальніше...

Головні рішення приймаються на Народному Віче

2 березня на центральній площі Нових Санжар вже традиційно відбулося Народне Віче. Участь у ньому взяли голова районної ради Геннадій Супрун, селищний голова Андрій Река, представники громадських організації і політичних партій Новосанжарщини, а також громадські активісти селища і району.

Перше питання озвучив новосанжарець-майданівець, журналіст тижневика «Ехо» Володимир Паршевлюк, котрий закликав присутніх діяти виважено по відношенню до ситуації, яка нині склалася у країні, і зокрема у Криму. Після цього слово взяв голова районної ради. Геннадій Супрун озвучив людям кандидатуру на посаду заступника голови районної ради. Представники Народного Віче погодилися з цією пропозицією. Отже, на чергову сесію буде внесено пропозицію щодо обрання заступником голови районної ради Сергія Бодака.

Детальніше...

Сторінка 6 з 34