Новосанжарський район

Новосанжарщина обрала нового голову районної ради

26 лютого відбулося пленарне засідання позачергової сесії Новосанжарської районної ради, яке розпочалося хвилиною мовчання на знак поваги до світлої пам’яті про жертв протистояння на Євромайдані. Вшанувати таким чином загиблих героїв України закликав голова районної ради Володимир Левицький. Далі він повідомив, що у залі засідань присутні 51 депутат районної ради. Також сюди прийшло багато представників громадськості району, сільські голови та керівники підприємств і установ Новосанжарщини. Володимир Левицький також розповів присутнім про припинення діяльності фракції Партії регіонів у районній раді. Секретарем сесії було обрано Риту Вербу.

До порядку денного винесли питання: про дострокове припинення повноважень голови районної ради та його заступника, про обрання нових керівників на ці посади та про скасування пункту 1 рішення 19-ї сесії райради від 12 березня 2013 року «Про відзначення нагородами Новосанжарської районної ради з нагоди 90-річчя утворення району».

Детальніше...

До 25-ї річниці виведення радянських військ з Афганістану

13 лютого у Нових Санжарах, за участю керівництва району, відбулися урочисті заходи з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Пройшовши центральною вулицею селища, учасники мітингу поклали квіти до пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам.

До присутніх, зокрема, звернулися перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Тараненко, селищний голова Андрій Река та голова районної організації воїнів-інтернаціоналістів Михайло Коркішко. Вони побажали ветеранам-афганцям міцного здоров’я, оптимізму, життєвої наснаги, достатку і злагоди у родинах.

Далі, у центрі культури і дозвілля відбувся районний захід під назвою «Відлуння «чужих» війн», присвячений 25-й річниці виведення радянських військ з Афганістану.

Детальніше...

Пройшло засідання Координаційної ради

12 лютого у сесійній залі Новосанжарської районної ради відбулося засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування. Участь у ньому взяли голови районної ради та райдержадміністрації Володимир Левицький і Сергій Шовкопляс, їхні заступники Микола Перерва, Володимир Тараненко, голова районного відділення Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад, Галущиногреблянський сільський голова Володимир Коба.

Першим обговорили питання про самоврядний контроль за використанням і охороною земель – як один із напрямів діяльності сільських, селищної та районної рад в питанні додержання вимог чинного законодавства у галузі земельних відносин.

Детальніше...

2014-й рік в Україні – Рік учасників бойових дій на території інших держав

6 лютого у Нехворощі, що на Новосанжарщині, відбувся міжрайонний турнір з хокею, приурочений до Дня виводу військ колишнього СРСР із Демократичної Республіки Афганістан. Про це, звертаючись до присутніх, зазначив голова райдержадміністрації Сергій Шовкопляс і закликав учасників змагань та вболівальників вшанувати пам’ять про загиблих воїнів-інтернаціоналістів хвилиною мовчання.

Також голова РДА підкреслив, що: «Сьогодні, коли більшість людей ведуть малорухомий спосіб життя, заняття спортом є одним із найважливіших факторів збереження здоров’я нації». Він запевнив, що у районної влади є величезне бажання відродити масове захоплення цим видом спорту. Привітав присутніх із хокейним дійством і Нехворощанський сільський голова Юрій Любимський. Серед уболівальників були присутні голова районної ради Володимир Левицький,

Детальніше...

Побудували ще один спортивний об’єкт

28 січня на Новосанжарщині відбулося офіційне відкриття льодового майданчика для гри в хокей у Драбинівці. Участь у цьому заході, зокрема, взяли голови районної ради та райдержадміністрації Володимир Левицький і Сергій Шовкопляс, заступник голови районної ради Микола Перерва, заступник голови РДА Іван Солодовник, депутат райради, директор ТОВ «Чиста криниця» Віктор Сидоренко та сільський голова Драбинівки Зоя Короленко.

Уперше за останні як мінімум два десятиліття у Драбинівці було відкрито справжню ковзанку для гри в хокей. Яскравий майданчик облаштували поряд із центральним стадіоном села. Поруч побудували роздягальню з обігрівом, де місцеві спортсмени зможуть перевдягатися. Такий чудовий січневий подарунок для односельців зробила агрофірма ТОВ «Чиста криниця» і її засновник, депутат обласної ради Юрій Лебедин.

Детальніше...

Сторінка 7 з 34