Новосанжарський район

Позачергова сесія відбулася

18 грудня відбулася двадцять п’ята позачергова сесія районної ради шостого скликання. Участь у її засіданні, зокрема, взяли голова районної радиВолодимир Левицький і голова РДА, депутат районної ради Сергій Шовкопляс та їх заступники, депутат обласної ради Григорій Перерва, сільські голови, керівники управлінь і відділів райдержадміністрації, районних підприємств, установ та організацій, які мають відношення до питань, що розглядалися на сесії, а також представники засобів масової інформації.

Перед початком сесії, у конференц-залі адміністративного приміщення відбулося засідання депутатів районної ради фракції Партії регіонів. Присутні обговорили соціально-економічну і політичну ситуацію у Новосанжарському районі і Україні загалом.

Сесія ж розпочалася із привітань з Днем народження депутата районної ради Миколи Пороха, котрий відзначає свої іменини 18 грудня. Далі, за традицією, голова районної ради Володимир Левицький адресував слова віншувань депутатам, які відсвяткували свої дні народження у період між пленарними засіданнями. А це – депутат обласної ради Григорій Перерва та депутат райради Олександр Шерешило.

Детальніше...

Завершується реконструкція дитячого садочка

13 грудня у Маячці Новосанжарського району відбулася робоча нарада, на якій було розглянуто хід реконструкції і капітального ремонту дитячого садочка «Сонечко». Вів нараду заступник голови райдержадміністрації Володимир Борт. Участь у ній взяли голови районної ради і райдержадміністрації Володимир Левицький та Сергій Шовкопляс, заступник голови РДА Іван Солодовник, Маячківський сільський голова Таїса П’явка, депутат районної ради Віктор Тищенко, а також представники підприємств, які здійснюють ремонт зазначеного закладу – начальник районного управління по експлуатації газового господарства, депутат обласної ради Григорій Перерва, директор КП «Будівельник», депутат районної ради Олександр Вусик та інші.

Протягом наради ними було обговорено поточний стан робіт по реконструкції і ремонту дитячого садочка та орієнтовний термін здачі в експлуатацію цього об’єкту. Варто підкреслити, що дошкільний заклад, котрий не функціонував з 2002 року, буде розрахований на 30 місць.

«Ми і надалі продовжуємо реалізовувати ініціативи Президента України «Діти – майбутнє України». Маячка – не виняток. Сьогодні ми присутні на об’єкті, який невдовзі плануємо здати в експлуатацію. Незважаючи на економічно скрутну ситуацію у країні, ми нині знаходимо можливості реалізовувати подібні проекти», – відзначив, звертаючись до присутніх, голова районної ради Володимир Левицький.

 

Аби схилити голови перед пам’яттю про героїв Чорнобиля

13 грудня біля меморіалу пам’яті жертвам аварії на Чорнобильській АЕС відбувся мітинг-реквієм на честь вшанування ліквідаторів цієї страшної техногенноїкатастрофи. Учать у цьому заході взяли голови районної ради та райдержадміністрації Володимир Левицький і Сергій Шовкопляс, заступник голови РДА Іван Солодовник, керуючий справами виконавчого апарату районної ради Віктор Моцак, селищний голова Андрій Река, а також ліквідатори-чорнобильці, члени громадської організації «Союз. Чорнобиль. Україна».

Присутні говорили проте, що День ліквідатора – це сумне свято. Як відомо, 328 тисяч українців мають статус ліквідаторів аварії на ЧАЕС. Із зони обов’язкового відселення було евакуйовано 160 тисяч людей. Багато з них знайшли свою другу домівку на Новосанжарщині. Тут виросли їх діти та народилися онуки. Однак, пам’ять про батьківську землю ніколи не залишить їх душ. Варто зазначити, що у районі нині проживає понад 350 постраждалих в наслідок аварії на ЧАЕС, серед них близько 190 – це ліквідатори, з яких майже три десятки – інваліди. Усі вони щоденно пожинають наслідки страшної трагедії, яку називають «атомною війною».

Детальніше...

Новини Новосанжарського району

29 листопада у центрі культури і дозвілля відбувся вечір пам’яті, присвячений Герою Радянського Союзу, уродженцю Лелюхівки Івану Єгоровичу Гавришу. Участь у заході взяли голова районної ради Володимир Левицький і перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Тараненко.

Цей вечір було проведено відповідно до Указу Президента України «Про заходи у зв’язку із відзначенням 70-ї річниці визволення України від фашистських загарбників та 70-ї річниці перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років». Нагадаємо, що 23 вересня, в день визволення Новосанжарського району від фашистських загарбників, за ініціативою районної ради, на Новосанжарщині розпочався меморіал пам’яті подвигу Героїв Радянського Союзу – уродженців нашого району.

Вечір пам’яті Героя Радянського Союзу Івана Гавриша підготували спільно сільська рада, будинок культури і загальноосвітня школа Лелюхівки разом із центром культури і дозвілля.

Детальніше...

Змагалися депутати і сільські голови

29 листопада у Нових Санжарах продовжилися змагання ІІ-го етапу спартакіади серед збірних команд округів, до складу яких увійшли сільські і селищний голови та депутати рад Новосанжарського району.

В турнірах з волейболу, настільного тенісу і перетягування канату, які відбулися у спортзалах Новосанжарського НВК і райвідділу міліції, взяли участь чотири команди, котрі представляли Лелюхівський, Нехворощанський, Малоперещепинський та Малокобелячківський округи.

У напруженій боротьбі золото, срібло і бронзу у змаганнях з волейболу отримали відповідно команди Малокобелячківського, Нехворощанського та Малоперещепинського округів. Серед спортсменів-тенісистів перше, друге і третє місця відповідно посіли команди Нехворощанського, Малокобелячківського та Малоперещепинського округів. У перетягуванні канату – Малоперещепинського, Нехворощанського і Малокобелячківського.

Загалом, три найвищі сходинки п’єдесталу змагань ІІ-го етапу згадуваної спартакіади зайняли представники Малокобелячківського, Нехворощанського та Малоперещепинського округу.

 

Сторінка 9 з 34