Новосанжарський район

Новини Новосанжарського району

22 листопада у Руденківці відбулося урочисте відкриття шкільного спортивного майданчика зі штучним покриттям для міні-футболу. Участь у цьому заході, зокрема, взяли голова облдержадміністрації,депутат обласної ради Олександр Удовіченко, голова райдержадміністрації Сергій Шовкопляс, голова районної ради Володимир Левицький та депутат обласної ради, помічник-консультант народного депутата України Олексія Лелюка Григорій Перерва.

Під оплески присутніх, голови облдержадміністрації, райдержадміністрації і районної ради, а також директор Руденківської школи Андрій Дігтяр перерізали блакитну стрічку на вході до по-сучасному облаштованого, найкращого серед подібних на Новосанжарщині спортивного об’єкту. Потім, право підняти прапори надали кращим спортсменам Руденківської школи Богдану Пальоному, Юлії Манько та їх вчителю Євгенію Павелку.

Далі, перші особи області і району, депутат обласної ради Григорій Перерва, директор місцевої школи, сільський голова Сергій Головко та інші звернулися до присутніх зі словами привітань з нагоди відкриття першого на Новосанжарщині спортивного майданчика зі штучним покриттям, який отримала звичайна сільська школа. Виконуючи нові соціальні ініціативи Президента України Віктора Януковича, все це стало можливим за сприяння народного депутата України Олексія Лелюка, обласної державної адміністрації, райдержадміністрації, районної ради, Новосанжарської районної організації Партії Регіонів та наших спонсорів. Особливі слова вдячності лунали на адресу приватного підприємця Аліни Білокінь та директора ТОВ «Елеватор «Чиста криниця», депутата районної ради Миколи Харченка.

Детальніше...

Кращі територіальні громади Новосанжарщини

21 листопада у малому залі адмінбудинку відбулося засідання комісії з визначення переможців за результатами роботи селищної і сільських територіальних громад Новосанжарщини у 2013 році. Участь у ньому взяв заступник голови районної ради Микола Перерева.

Зауважимо, що заснований районною радою конкурс на «Кращу територіальну громаду» проводиться з метою стимулювання до комплексного вирішення актуальних економічних, соціальних і культурних питань селищної та сільських територіальних громад району, а також поширення і пропаганди позитивних тенденцій розвитку і новаторських підходів у роботі.

Після обговорення результатів оцінювання, комісія у складі депутатів районної ради, керівників управлінь і відділів райдержадміністрації, служб та представників інших організацій оголосили цьогорічних переможців конкурсу. Перше, друге і третє місця відповідно посіли Драбинівська сільська, Новосанжарська селищна та Малокобелячківська сільська ради.

Зазначимо, що нагородження переможців конкурсу відбудеться під час урочистостей з нагоди відзначення Дня місцевого самоврядування.

Позачергова сесія районної ради

20 листопада відбулася позачергова двадцять четверта сесія районної ради шостого скликання. Участь у ній, зокрема, взяли депутат обласної ради Григорій Перерва, голова РДА Сергій Шовкопляс, його заступники, сільські голови, керівники управлінь і відділів райдержадміністрації, районних підприємств, установ та організацій і представники засобів масової інформації. Вів сесію голова районної ради Володимир Левицький.

На початку пленарного засідання, за традицією, привітали з днем народження депутатів районної ради, які відсвяткували їх у міжсесійний період. Слова найщиріших побажань лунали на адресу Івана Бодака, Рити Верби, Анатолія Діденка, Ольги Граб, Анатолія Юрченка, Миколи Харченка, Миколи Тарана і Володимира Левицького.

Потім, для ведення протоколу обрали секретаря сесії. Ним стала Тетяна Лісняк. Після цього було оголошено чотири питання порядку денного.

Детальніше...

Новини Новосанжарського району

18 листопада у малому залі адмінбудинку відбулося спільне засідання президії районної ради та постійної комісії з питань бюджету, підприємництва і управління майном.

Перше питання озвучила начальник фінансового управління райдержадміністрації Любов Кибкало. Говорила Любов Яківна про внесення змін до показників районного бюджету на 2013 рік. Далі, голова районної ради Володимир Левицький ознайомив присутніх з проблемною ситуацією щодо витрат на утримання районної ради та її виконавчого апарату на 2014 рік.

Потому, начальник відділу управління майном районної ради Юрій Свердлов розповів депутатам про необхідність ліквідації районного трудового архіву у зв’язку з прийняттям змін до Закону України «Про Національний архівний фонд та архівні установи». А от голова райради та голова ради районної організації ветеранів В’ячеслав Семиволос запропонували представити до нагороди почесною відзнакою Новосанжарської районної ради «За заслуги» ветерана праці, відому жителям Новосанжарщини людину – Григорія Мусійовича Давиденка.

Детальніше...

Їх руки пахнуть хлібом, а душа закохана в село

15 листопада у актовому залі медичного центру «Нові Санжари» відбулися урочистості з нагоди Дня працівників сільського господарства. Участь у них взяли голови районної ради та райдержадміністрації Володимир Левицький та Сергій Шовкопляс, директор департаменту економічного розвитку ОДА Олена Адамович, перший заступник директора департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Семен Москаленко, а ще – керівники і передові працівники різноманітних агрофірм та фермерських господарств Новосанжарщини, сільські голови та інші.

Спочатку зі словами привітань до присутніх звернулися господарі району і почесні гості з обласного центру. Голова районної ради, зокрема, зазначив: «Сьогодні ми славимо тих, хто любить землю, вирощує хліб, садить сади, плекає землю квітами. Хвала рукам вашим роботящим! Ми щиро вдячні всім працівникам полів та ферм, адже у нашому залі присутні ветерани праці, механізатори, тваринники, фермери, спеціалісти сільського господарства, всі, хто своєю невтомною працею забезпечували нам щедрий урожай. Особливо приємно те, що багато з аграріїв входять до депутатського корпусу районної ради…».

Детальніше...

Сторінка 10 з 34