Новосанжарський район

Стартувала передсесійна робота

9 грудня відбулося засідання постійної комісії Новосанжарської районної ради з питань освіти, культури, молодіжної політики, спорту та туризму. Участь у ньому взяли, зокрема, голова районної ради Геннадій Супрун, його заступник Сергій Бодак та в.о. голови райдержадміністрації Роман Павліченко.

Депутати обговорили зміни до Положення про порядок призначення на посаду та звільнення з посади керівників суб’єктів господарювання спільної власності територіальних громад району, зупинилися на питаннях погодження керівників установ спільної власності територіальних громад району, статутів Новосанжарського навчально-виховного комплексу і Малокобелячківської загальноосвітньої школи у новій редакції, внесення змін до рішення двадцять дев’ятої

Детальніше...

Привітали новообраного депутата районної ради та внесли зміни до показників бюджету

14 листопада відбулося пленарне засідання позачергової тридцять третьої сесії районної ради шостого скликання. Провів його голова районної ради Геннадій Супрун. На засіданні також були присутні заступник голови районної ради Сергій Бодак, в.о. голови райдержадміністрації Роман Павліченко, сільські голови, керівники управлінь, відділів та служб райдержадміністрації, очільники районних організацій, установ, підприємств, представники засобів масової інформації і громадськості.

Спершу присутні у залі засідань вшанували хвилиною мовчання пам’ять про депутата районної ради Володимира Петрушка у зв’язку з його смертю. Потому голова районної ради привітав колег-депутатів, котрі відзначили свої дні народження у період між пленарними засіданнями. Міцного здоров’я, сімейного затишку, успіхів у роботі та інших земних гараздів Геннадій Супрун бажав Віктору Сидоренку, Івану Бодаку, Риті Вербі, Анатолію Діденку, Ользі Граб, Анатолію Юрченку, Миколі Харченку, Миколі Тарану та Володимиру Левицькому.

Детальніше...

Розглянули важливі питання

12 листопада відбулося спільне засідання президії та постійної комісії Новосанжарської районної ради з питань бюджету, підприємництва та управління майном. Участь у ньому, зокрема, взяли заступник голови районної ради Сергій Бодак та в.о. голови райдержадміністрації Роман Павліченко.

Спочатку депутати розглянули питання про внесення змін до показників районного бюджету на 2014 рік. Озвучила його в.о. начальника фінансового управління райдержадміністрації Антоніна Деревеня. Вона розповіла про те, що нині є проблеми зі сплатою за енергоносії відділу освіти РДА та центральної районної лікарні. На це потрібні кошти, як і на допомогу малозабезпеченим верствам населення, куди входять і біженці із зони АТО. Також Антоніна Деревеня говорила про те, що бюджети галузей освіти і медицини потерпають через занадто велику мережу закладів. Якщо у сусідніх районах у половину менша кількість тих самих ФАПів, то й коштів на їх утримання потрібно значно менше.

Детальніше...

Розглянули нагальні проблеми сьогодення

10 жовтня  відбулося пленарне засідання позачергової тридцять другої сесії Новосанжарської районної ради шостого скликання.Провів його виконуючий обов’язки голови районної ради Сергій Бодак. У ньому також взяли участь голова райдержадміністрації Володимир Паршевлюк, сільські голови, керівники управлінь, відділів та служб райдержадміністрації, очільники районних організацій, установ, підприємств, представники засобів масової інформації і громадськості.

Спершу заслухали інформацію районної виборчої комісії про підсумки проміжних виборів депутата Новосанжарської районної ради в одномандатному мажоритарному виборчому окрузі №26. Голова районної виборчої комісії Тетяна Гусак повідомила, що ним був обраний житель Нових Санжар Борис Федоренко. Депутати районної ради привітали свого нового колегу, а от Сергій Бодак вручив Борису Васильовичу відповідні посвідчення і нагрудний знак.

Детальніше...

Обговорили зміни до ряду районних програм

8 жовтня відбулося засідання постійної комісії Новосанжарської районної ради з питань бюджету, підприємництва та управління майном. Участь у ньому, зокрема, взяли заступник голови районної ради Сергій Бодак та голова райдержадміністрації Володимир Паршевлюк.

Першою перед депутатами виступила виконуючий обов’язки начальника фінансового управління РДА Антоніна Деревеня. Вона розповіла про внесення змін до показників районного бюджету на 2014 рік. Далі, про затвердження змін до Статуту закладу спільної власності територіальних громад сіл і селища району говорив головний лікар комунального закладу «Новосанжарський Центр первинної медико-санітарної допомоги» Олег Яковенко.

Потому, присутні розглянули питання про внесення змін до районної Комплексної програми соціального захисту осіб з обмеженими фізичними можливостями та ветеранів війни на 2013-2020 роки.

Детальніше...

Сторінка 2 з 34