Оржицький район

Утворили Координаційну раду

19 листопада відбулася спільна нарада керівництва Оржицької районної ради та сільських, селищних голів району. На порядок денний були внесені питання утворення Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові районної ради, затвердження Положення про неї та інші. Голова районної ради Володимир Козина ще раз привітав новообраних сільських, селищних голів та поінформував, що відповідно до статті 15 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» з метою вироблення узгоджених пропозицій з питань розвитку місцевого самоврядування та координації зусиль селищних та сільських рад є необхідність створення Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові районної ради. Пропозиція знайшла одностайну підтримку серед присутніх. До складу Координаційної ради ввійшли власне сільські, селищні голови, голова районної ради Володимир Козина, заступник голови районної ради Василь Яковенко та керуючий справами виконавчого апарату районної ради Сергій Гордієнко. Практика

Детальніше...

Перша сесія районної ради сьомого скликання

10 листопада відбулася перша сесія новообраної Оржицької районної ради сьомого скликання. Заступник голови районної виборчої комісії Ольга Дуля поінформувала про підсумки виборів депутатів районної ради, що відбулися 25 жовтня 2015 року, та визнання повноважень депутатів.

Відповідно до Закону «Про місцеві вибори» районна рада обрана в кількості 34 депутатів від 8 політичних партій. За підсумками виборів депутатами районної ради стали 8 представників Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність», 7 - ВО «Батьківщина». 4 – Партії простих людей Сергія Капліна, 4 – Радикальної партії Олега Ляшка, по 3 депутати від політичних партій «Опозиційний блок»», «Рідне місто», «Нова держава», 2 - партії УКРОП.

Після взяття до відома цієї інформації новообрані депутати сформували тимчасову Президію, Секретаріат, Лічильну комісію та затвердивши порядок денний перейшли до вирішення організаційних питань – обрання голови і заступника

Детальніше...

Новини Оржицького району

8 жовтня  під головуванням голови Оржицької районної ради Володимира Карлова відбулася 37 сесія ради шостого скликання на якій депутати розглянули питання: про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Оржицького району на 2015 рік; про затвердження Програми функціонування центру надання адміністративних послуг в Оржицькому районі на 2015-2017 роки; про внесення змін до Районної програми соціального захисту найбільш вразливих категорій населення „Турбота” на 2011-2015 роки; про внесення змін до рішення тридцять четвертої сесії районної ради шостого скликання від 3 квітня 2015 року „Про передачу бюджетних трансфертів Лубенській міській раді у 2015 році”; про затвердження Програми щодо вдосконалення системи соціального захисту населення Оржицького району на 2015-2017 роки; про передачу дошкільних навчальних закладів у спільну власність територіальних громад району; про укладення трудових контрактів; про встановлення наповнюваності груп дітьми в одногрупових дошкільних навчальних закладах району; про введення в штатний розпис Денисівського дошкільного навчального закладу „Казка” додаткових посад; про внесення змін до Комплексної програми розвитку освітньої галузі Оржицького району на 2011-2015 роки; про затвердження Розрахунку до кошторису по КФК 250404 „Інші видатки” на 2015 рік (Районна програма відзначення пам’ятних дат, ювілеїв та інших заходів на друге півріччя 2015 року) в новій редакції; про затвердження Переліку об’єктів, що фінансуються у 2015 році за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій; про затвердження Статуту Оржицької центральної районної лікарні у новій редакці; про внесення змін до Районної програми забезпечення транспортними засобами Оржицької центральної районної лікарні та КЗ „Оржицький центр первинної медико-санітарної допомоги” на 2015-2016 роки; про внесення змін до районного бюджету на 2015 рік”; про затвердження розпоряджень голови районної ради; про погодження гірничого відводу по Плехівському родовищу суглинків ТОВ „Тарасівський цегельний завод”; про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення, наданої в оренду громадянам для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

Детальніше...

Затвердили та скоригували низку районних програм

22 липня голова Оржицької районної ради Володимир Карлов провів пленарне засідання тридцять шостої сесії районної ради шостого скликання.

Депутати розглянули і ухвалили рішення з усіх питань, внесених до порядку денного: про внесення змін до Програми розвитку овочівництва та картоплярства в Оржицькому районі на 2011-2015 роки; про внесення змін до Районної комплексної програми соціального захисту осіб з особливими потребами, ветеранів війни, учасників антитерористичної операції на території України на 2013-2020 роки; про затвердження завдання Програми інформатизації Оржицького району на 2015 рік; про затвердження Районної програми відзначення пам’ятних дат, ювілеїв та інших заходів на друге півріччя 2015 року; про внесення змін до Програми заходів по створенню районного матеріального резерву для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру і їх наслідків на 2015 – 2019 роки;

Детальніше...

Герої живі, поки жива пам'ять про них

28 червня у смт Новооржицьке відбулося урочисте відкриття меморіальних дощок РЯБКУ Максиму та КОНОПЛЬОВУ Андрію, які загинули в антитерористичній операції на сході України.

На мітинг до приміщення школи, де навчалися хлопці, зібралися жителі робітничого селища, мешканці с. Воронинці, представники територіальних громад, установ та організацій району. Серед присутніх – рідні воїнів-земляків, друзі, побратими. Прибули також почесні гості – голова Полтавської обласної ради П.В. Ворона, голова райдержадміністрації В.Г. Симоненко, перший заступник голови РДА В.І. Козина. Щирі слова виступів селищного голови О.М.Буркацької, голови обласної ради, очільників району об’єднувала одна істина-переконання: меморіальна дошка не стане просто табличкою на стіні, згадка про полеглих у боях за Незалежність передаватиметься із покоління у покоління, а на прикладах подвигів героїв виростуть діти, котрі й розбудують уже нову, сильну, єдину по духу Україну. Особливі слова вдячності линули на адресу батьків Андрія та Максима, школи за виховання цих мужніх і безстрашних воїнів.

Детальніше...

Сторінка 7 з 8