Оржицький район

Новини місцевого самоврядування Оржиччини

Відбулася сесія районної ради

3 квітня голова Оржицької районної ради Володимир Карлов провів пленарне засідання тридцять четвертої сесії районної ради шостого скликання. У ході роботи сесії депутати розглянули 18 питань. Були ухвалені рішення про: затвердження звіту про виконання районного бюджету за 2014 рік; внесення змін до районної Програми соціального захисту найбільш вразливих категорій населення „Турбота” на 2011-2015 роки; передачу бюджетних трансфертів Лубенській міській раді у 2015 році; внесення змін та доповнень до районної Комплексної програми соціального захисту осіб з обмеженими фізичними можливостями та ветеранів війни на 2013-2020 роки; затвердження обсягу бюджетних коштів на фінансову підтримку Ради Оржицької районної організації ветеранів на 2015 рік; виконання Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства територіальних громад Оржицького району на 2009-2014 роки; затвердження Районної програми

Детальніше...

Форум місцевого розвитку Оржицького району

17 березня у приміщенні районної ради відбувся Форум місцевого розвитку Оржицького району з координації впровадження Проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – ІІІ фаза», у якому взяли участь – голова районної державної адміністрації Віктор Симоненко, голова районної ради Володимир Карлов, координатор обласного ресурсного центру Віталіна Старчик, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації, керівники районних установ та організацій, сільські голови, на території яких зареєстровані громадські організації, представники територіальних громад, очільники громадських об'єднань.
Мета Форуму місцевого розвитку забезпечити соціальний та економічний розвиток, завдяки спільному плануванню та прийняттю рішень за участю громад. Затверджено оновлений склад Форуму місцевого розвитку Оржицького району в складі партнерів Проекту та керівників громадських організацій, які підтримують МРГ. Сільські голови та керівники громадських організацій району озвучили пріоритети розвитку місцевих громад, а саме: Онішківська та Сазонівська – енергозберігаючі та інноваційні заходи вуличного освітлення, Плехівська – енергозберігаючі заходи в приміщенні Плехівської ЗОШ І-ІІ ст., Куйбишевська – місцеві медичні заклади.
Після закінчення форуму відбулося тренінг-навчання для активістів громадських об'єднань на теми «Підготовка мікропроектної пропозиції» та «Спільне планування».

Підписано Угоди про партнерство

29 січня в Оржицькому районі в Онішківській, Плехівській, Куйбишевській та Сазонівській сільських радах відбулися семінари із активом громад щодо участі у ІІІ фазі Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду». Провела семінар координатор обласного ресурсного центру Віталіна Старчик. Активними учасниками обговорення проблем населених пунктів та пошуку шляхів їх вирішення були голова районної ради Володимир Карлов, координатор районного ресурсного центру І. Несміян, очільники територіальних громад, депутати сільських рад, керівники місцевих організацій та установ, представники громадськості.

Зокрема, для місцевих жителів актуальним залишаються питання вуличного освітлення, заходи з енергоефективності (встановлення металопластикових вікон і дверей ) та поліпшення надання медичних послуг. Наразі висловлені пропозиції

Детальніше...

Новини Оржицького району

22 червня у парку Перемоги у смт Оржиця відбувся мітинг-реквієм «Хвилина мовчання пекуча й терпка», присвячений Дню скорботи і вшанування пам’яті жертв війни та 73-й річниці початку Великої Вітчизняної війни 1941 – 1945 років.

Участь у заході взяли представники органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, громадських організацій, делегації колективів підприємств, установ, організацій райцентру, шкільна молодь, громадськість, представники засобів масової інформації.

Зі словами скорботи і вдячності до воїнів-визволителів, до усіх присутніх звернулися голова Оржицької райдержадміністрації Віктор Симоненко, голова районної ради Володимир Карлов. У своїх виступах вони зазначили, що наші батьки і діди, об'єднані спільною метою, мужньо боролися на фронтах і в тилу, у підпіллі та у партизанських загонах. Тому подвиг переможців назавжди залишиться у серцях вдячних нащадків, а ми натомість маємо бути сильними духом і гідними їхньої слави.

Детальніше...

Сторінка 8 з 8