Пирятинський район

Відбулося засідання Координаційної ради

18 березня голова Пирятинської районної ради Сергій Пазюк провів засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування.

У ході зібрання обговорено питання функціонування шкільних та дошкільних закладів освіти в сільських населених пунктах району, озвучено звернення фракції районної ради "ВО Батьківщина" щодо недопущення збирання коштів з батьків на ремонт та утримання навчальних закладів.

З метою профілактики злочинності і правопорушень на території сільських рад, розглянуто питання створення належних умов для роботи дільничних офіцерів поліції та обговорено механізм установки камер відеоспостереження у сільських населених пунктах.

Детальніше...

Обрали заступника голови районної ради, звернулися до ряду Міністерств

25 лютого відбулося пленарне засідання шостої сесії Пирятинської районної ради сьомого скликання, яке провів голова районної ради Сергій Пазюк. У роботі сесії взяли участь депутати обласної ради Іван Близнюк, Олександр Гаркавенко та Сергій Мамоян, голова районної державної адміністрації Олег Куча, сільські голови, керівники підприємств, установ та організацій, управлінь, відділів та служб райдержадміністрації, причетні до розгляду питань, представники засобів масової інформації.

Першим питанням порядку денного постало обрання заступника голови районної ради. На цю посаду Сергій Пазюк запропонував Олексія Гусака (Радикальна партія Олега Ляшка). У результаті таємного голосування підтримали кандидатуру 23 депутати із присутніх 27, тож переконливою більшістю Олексія Гусака обрано заступником голови

Детальніше...

Опрацювали питання до чергової сесії

11 лютого відбулося спільне засідання постійних комісій Пирятинської районної ради з питань соціального захисту населення та охорони здоров’я і з питань освіти, культури, молодіжної політики, спорту та туризму, в якому взяли участь голова районної ради Сергій Пазюк, депутати обласної ради Іван Близнюк та Олександр Гаркавенко, перший заступник голови районної державної адміністрації Владислав Гуленко.

Першочергово депутати розглянули ряд листів, які надійшли до районної ради з пропозиціями вирішення нагальних питань, зокрема, щодо збереження структури територіального центру соціального обслуговування, діяльності районних методичних кабінетів, виділення коштів на співфінансування спортивного майданчика, організації надання

Детальніше...

Вирішили низку бюджетних і майнових питань

26 січня відбулося друге пленарне засідання п’ятої позачергової сесії Пирятинської районної ради сьомого скликання, яке провів голова районної ради Сергій Пазюк. У роботі сесії взяли участь депутати обласної ради Іван Близнюк та Андрій Сімонов, голова районної державної адміністрації Олег Куча, міський голова Олексій Рябоконь, сільські голови, керівники управлінь, відділів та служб райдержадміністрації, причетні до розгляду питань, представники засобів масової інформації.

У ході роботи депутати затвердили районний бюджет на 2016 рік, привівши його у відповідність до Закону України «Про Державний бюджет на 2016 рік». Формування показників головного фінансового документу району здійснено на основі податкової реформи та реформи міжбюджетних відносин, побудованих на принципах децентралізації фінансів

Детальніше...

Розглянули нову редакцію районного бюджету

12 січня відбулося перше пленарне засідання п’ятої позачергової сесії Пирятинської районної ради сьомого скликання, яке провів голова районної ради Сергій Пазюк. У його роботі взяли участь депутати обласної ради Олександр Гаркавенко та Андрій Сімонов, голова районної державної адміністрації Олег Куча, сільські голови, керівники управлінь, відділів та служб райдержадміністрації, дотичні до розгляду питань порядку денного, представники засобів масової інформації.

У ході роботи депутати скасували рішення четвертої позачергової сесії районної ради сьомого скликання

Детальніше...

Сторінка 6 з 40