Пирятинський район

Відкрили меморіальні дошки загиблим воїнам-землякам

1 вересня у Вишневецькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів Пирятинського району відбулося відкриття меморіальних дошок на честь випускників закладу Бориса Козака та Віталія Білька, які загинули у зоні антитерористичної операції на Сході України.

На урочистій лінійці були присутні батьки воїнів-Героїв, голова районної ради Сергій Пазюк, перший заступник голови райдержадміністрації Владислав Гуленко, сільський голова Юрій Журба, учителі, учні та односельці.

У ході зібрання згадали життєві шляхи Бориса Козака і Віталія Білька, подякували батькам за виховання Героїв, запалили свічку Пам’яті і вшанували загиблих земляків хвилиною мовчання. Наголошено, що встановлені меморіальні

Детальніше...

Вручили нагрудний знак «Учасник АТО»

19 серпня у Пирятині відбулося урочисте вручення Почесної відзнаки начальника Генерального штабу – Головнокомандувача Збройних Сил України «Учасник АТО».

38 земляків, які захищали державний суверенітет на Сході України, отримали нагрудний знак з рук військового комісара Пирятинського району, капітана Олександра Грицуна.

Привітали мужніх воїнів-захисників з державною нагородою голова районної ради Сергій Пазюк, перший заступник голови райдержадміністрації Владислав Гуленко, заступник міського голови Ігор Шикеринець та керівник штабу

Детальніше...

Обговорили актуальну проблематику

19 серпня у Пирятині відбулося засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування, яке провів голова районної ради Сергій Пазюк.

Про використання коштів, які надійшли в порядку відшкодування втрат сільськогосподарського виробництва, доповіли начальник Держземагенства у Пирятинському районі Катерина Яковенко та начальник фінансового управління райдержадміністрації Людмила Безушко. Рекомендовано сільським радам використовувати зазначені кошти на проведення інвентаризації земель, що знаходяться під об’єктами комунальної власності.

Крім того, учасники зібрання розглянули питання забезпечення охороною приміщень сільських рад, створення місцевої пожежної охорони на території Пирятинського району та лист обласного комісаріату до обласної ради щодо виконання

Детальніше...

Волонтер стала Почесним громадянином

14 серпня відбулося пленарне засідання сорок другої сесії Пирятинської районної ради шостого скликання, яку провів голова районної ради Сергій Пазюк. У роботі сесії взяли участь голова районної державної адміністрації Олег Куча, міський голова Олексій Рябоконь, сільські голови, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, підприємств, установ, організацій, причетних до розгляду питань порядку денного, представники засобів масової інформації.

Спочатку головний лікар Пирятинського ЦПМД Ірина Дядькова доповіла про хід виконання районної комплексної Програми розвитку Пирятинського Центру первинної медичної допомоги на 2013-2017 роки. Наголошено, що в рамках підготовки до реалізації Проекту Світового банку по забезпеченню медичних закладів комп’ютерною технікою з можливістю виходу в Інтернет та медичним обладнанням, а також з метою енергозбереження за активної участі

Детальніше...

Пирятин відвідав постійний представник ООН в Україні

29 липня м.Пирятин відвідав постійний представник ООН в Україні п. Ніл Вокер. Метою візиту стало знайомство з роботою районного ресурсного центру у процесі мобілізації громад Пирятинщини в рамках проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду».

У ході зустрічі голова районної ради Сергій Пазюк та перший заступник голови районної державної адміністрації Владислав Гуленко презентували гостям Пирятинський район та акцентували увагу на основних досягненнях у роботі з інвестиційними проектами.

Детальніше...

Сторінка 9 з 40