Пирятинський район

Відбулася чергова сесія Пирятинської районної ради

25 червня відбулося пленарне засідання сорок першої сесії Пирятинської районної ради шостого скликання, яке провів голова районної ради Сергій Пазюк. У роботі сесії взяли участь депутати обласної ради Іван Близнюк та Григорій Вернигора, голова районної державної адміністрації Олег Куча, сільські голови, керівники установ, структурних підрозділів райдержадміністрації, причетні до розгляду питань та представники засобів масової інформації.

Депутати заслухали і взяли до відома звіт голови Пирятинської районної державної адміністрації про виконання Програми економічного і соціального розвитку Пирятинського району та здійснення делегованих районною радою повноважень за 2014 рік. Зазначено, що робота районної державної адміністрації у звітному періоді спрямовувалася на забезпечення збалансованого соціально-економічного розвитку району, ефективного використання наявних природних, трудових та фінансових ресурсів, сприяння залученню інвестицій у пріоритетні галузі економіки, вирішення актуальних проблем життєдіяльності району, поліпшення добробуту та соціального захисту населення у непростий для нашої країни час.

Детальніше...

Районна рада готується до чергової сесії

12 червня відбулося спільне засідання постійних комісій Пирятинської районної ради, в якому взяли участь голова районної ради Сергій Пазюк та голова районної державної адміністрації Олег Куча.

Розпочалося засідання з розгляду листа міської ради щодо співфінансування проекту "Придбання сміттєвоза та контейнерів для покращення матеріально-технічної бази громад. Спільний крок до чистоти довкілля Пирятинського краю" та ряд інших листів, які отримали підтримку. Також розглянуто листи ЦРЛ і відділу освіти райдержадміністрації щодо фінансування потреб галузей, але депутати прохання не задовільнили у зв’язку з відсутністю коштів, тож запропоновано повернутися до їх розгляду після виконання районного бюджету за І півріччя поточного року.

Детальніше...

Герої не вмирають

6 червня у селі Прихідьки Пирятинського району в останню путь проводжали сержанта Зройних сил України Віталія Білька, який загинув 3 червня внаслідок артобстрілу в с. Луганське Донецької області. Підтримати рідних та віддати останню шану герою-земляку прийшли керівники району, односельці, волонтери та просто небайдужі люди.

Земля пухом та Вічна пам'ять тобі, Віталію!

 

Відбулося засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування

5 червня у Пирятині відбулося засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування, яке провів голова районної ради Сергій Пазюк. У зібранні взяли участь голова районної державної адміністрації Олег Куча та міський голова Олексій Рябоконь.

У ході засідання розглянуто питання заготівлі деревини для опалення об’єктів соціальної сфери на території Пирятинського району в осінньо-зимовий період. В обговоренні взяли участь керівники закладів охорони здоров’я, культури, освіти, представники правоохоронних органів. Таким чином, напрацьовано механізм співпраці сільських голів та вищевказаних закладів з приватним підприємцем по заготівлі дров для опалення приміщень. Також присутні ознайомилися з листом Головного управління Державної фіскальної служби у Полтавській області щодо наповнення місцевого бюджету та листом Управління Служби безпеки України в Полтавській області щодо своєчасного реагування на виявлення, попередження і запобігання терористичним актам чи диверсіям на об’єктах масового скупчення громадян.

Детальніше...

Затвердили мікропроектні пропозиції громад

5 червня у Пирятині, в рамках Проекту ЄС та ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – ІІІ фаза», відбулося засідання Форуму місцевого розвитку, яке провів голова районної ради Сергій Пазюк. У роботі Форуму взяли участь голова районної державної адміністрації Олег Куча, голови постійних комісій районної ради, керівники організацій та установ, структурних підрозділів райдержадміністрації, сільські голови, представники громадських організацій та засобів масової інформації.

Громадські організації представили на розгляд засідання мікропроектні пропозиції, які прагнуть втілити на своїх територіях. У результаті роботи затверджено наступні мікропроекти: ГО «Благоустрій» - «Капітальний ремонт лінії водопостачання по вул.Петровського с.Малютинці», ГО «Центр Громади» - «Реконструкція системи опалення

Детальніше...

Сторінка 10 з 40