Пирятинський район

Скоординували спільні дії

12 вересня голова Пирятинської районної ради Сергій Пазюк провів засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування.

Перед початком розгляду питань порядку денного Сергій Пазюк подякував очільникам громад, які представляли район на обласній спартакіаді сільських, селищних голів, очільників районних рад та їх заступників.

Члени Координаційної ради обговорили і погодили текст Угоди про співпрацю між Пирятинською районною радою та сільськими радами району, підписання якої надасть можливість громадам об’єднувати ресурси для вирішення спільних нагальних проблем. Жваву дискусію викликало питання щодо руху великогабаритних та великовагових транспортних засобів сільськими населеними пунктами району, що призводить до катастрофічного руйнування доріг. У результаті обговорення члени Координаційної ради вирішили направити Звернення до управління

Детальніше...

Ухвалили нагальні рішення

30 серпня відбулося пленарне засідання одинадцятої позачергової сесії Пирятинської районної ради сьомого скликання, яке провів голова районної ради Сергій Пазюк. Йому передувало спільне засідання постійних комісій районної ради, де попередньо було узгоджено питання, що потребували нагального розгляду.

У пленарному засіданні взяли участь депутати обласної ради Іван Близнюк, Олександр Гаркавенко та Андрій Сімонов, голова районної державної адміністрації Олег Куча, керівники управлінь, відділів та служб райдержадміністрації, причетні до розгляду питань порядку денного, сільські голови, представники засобів масової інформації.

Спочатку депутати внесли зміни до рішення 10 сесії районної ради від 04.08.2016 року «Про участь Пирятинської районної ради в обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад Полтавської області у 2016 році», збільшивши частку співфінансування з районного

Детальніше...

На сесії відзвітував голова держадміністрації

4 серпня відбулося пленарне засідання сесії Пирятинської районної ради сьомого скликання, яке провів голова районної ради Сергій Пазюк. У роботі сесії взяли участь депутати обласної ради Олександр Гаркавенко та Андрій Сімонов, голова районної державної адміністрації Олег Куча, заступник голови районної ради Олексій Гусак, заступник міського голови Ігор Шикеринець, сільські голови, керівники управлінь, відділів та служб райдержадміністрації, причетні до розгляду питань, представники засобів масової інформації.

У ході зібрання голова районної державної адміністрації прозвітував про виконання Програми економічного і соціального розвитку Пирятинського району за 2015 рік. Потому депутати

Детальніше...

Опрацьовують проекти сесійних рішень

22 липня відбулося засідання постійної комісії Пирятинської районної ради з питань соціального захисту населення та охорони здоров’я, в якому взяли участь голова районної ради Сергій Пазюк, його заступник Олексій Гусак, голова районної державної адміністрації Олег Куча та його заступник Ольга Яременко.

Спочатку депутати розглянули ряд листів, які надійшли до районної ради з пропозиціями вирішення нагальних питань, зокрема, щодо відшкодування вартості проїзду постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи, погашення кредиторської заборгованості за рентгенкомплекс та спожитий газ, додаткового виділення коштів на придбання душових кабін для центральної районної лікарні, оплату послуг з демонтажу рентгенівського обладнання для проведення поточного ремонту приміщення рентгенкабінету стаціонарного відділення після

Детальніше...

Пирятинська Координаційна рада вивчала досвід Бахмацького краю

21 червня у Бахмацькому районі Чернігівської області відбулося виїзне засідання Пирятинської Координаційної ради з питань місцевого самоврядування, яке очолив голова районної ради Сергій Пазюк.

У супроводі голови Бахмацької районної ради Віталія Кочерги, делегація побувала у Гайворонській сільській раді, де відвідала об’єкти соціальної сфери та ознайомилися з роботою органу місцевого самоврядування. Очільник громади Валентин Бойко презентував основні досягнення підвідомчої території, відзначив активність жителів села, поділився найближчими планами розвитку населеного пункту.

Далі у приміщенні Бахмацької районної ради відбулася робоча зустріч пирятинської делегації з керівництвом району, у ході якої ознайомлено з соціально-економічним та культурним розвитком Бахмацького краю, діяльністю депутатського корпусу, а також висловлено думки щодо процесу об’єднання територіальних громад.

Детальніше...

Сторінка 2 з 40