Решетилівський район

Готують чергову сесію

10 вересня голова Решетилівської районної ради Віктор Різник провів засідання президії районної ради, на якому було погоджено проект порядку денного чергової 23 сесії районної ради, яка скликається 25 вересня.

Зокрема, передбачається заслухати звіт голови районної державної адміністрації щодо виконання делегованих повноважень, внести зміни до показників районного бюджету на 2013 рік, проаналізувати хід виконання ряду районних програм та затвердити Програму місцевих стимулів для медичних працівників первинної медико-санітарної допомоги

Детальніше...

Дбають про розвиток спорту

7 вересня у селищі Решетилівка у рамках проведення Дня фізкультури і спорту було відкрито реконструйований стадіон "Колос". З цієї нагоди з вітальними словами до присутніх звернулися голова районної ради Віктор Різник та голова райдержадміністрації Володимир Колесніченко, очільник Федерації футболу Полтавської області Олександр Кудацький.

Свято розпочалося спортивними змаганнями з волейболу, перетягування канату, гирьового спорту. Показові виступи з боксу та греко-римської боротьби провели вихованці місцевих ДЮСШ.

Детальніше...

Так тримати, педагогічна громадо

29 серпня у смт Решетилівці пройшла районна конференція педагогічних працівників, учасників якої привітали та висловилися з обговорюваної проблематики голова постійної комісії обласної ради з питань освіти, науки, культури Іван Гальченко, голова районної ради Віктор Різник, голова райдержадміністрації Володимир Колесніченко. Іван Гальченко також вручив для районного методичного кабінету та директорам шкіл офісну техніку.

Начальник відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту райдержадміністрації Володимир Зінченко зазначив, що у рейтингових показниках серед усіх районів області Решетилівський посідає одне із перших місць.

Тут, втілюючи відповідні ініціативи Глави держави Віктора Януковича, успішно реалізовуються Комплексна програма розвитку освіти району на 2011-2015 роки, Програма відпочинку та оздоровлення дітей у районі на 2009-2014 роки. У 2013 році відкрито Дитячо-юнацьку спортивну школу, де навчатиметься 171 учень. За кошти Державного бюджету

Детальніше...

У Решетилівці відкрито оновлений дитячий майданчик

23 серпня у Решетилівському Парку ім. 40-річчя Перемоги на виконання соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича “Діти - майбутнє України“ та за підтримки народного депутата України від 147 виборчого округу Олега Кулініча (фракція Партії Регіонів) було відкрито оновлений дитячий майданчик.

На урочистостях з цієї нагоди були присутні народний депутат України Олег Кулініч, голова районної ради Віктор Різник, перший заступник голови райдержадміністрації Олена Кацітадзе, Решетилівський селищний голова Володимир Кузьменко, які привітали присутніх дітлахів, вихователів і батьків, перерізали символічну стрічку.

Детальніше...

Обговорили актуальну проблематику життєдіяльності громад

8 серпня голова Решетилівської районної ради Віктор Різник провів виїзне засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування на території Калениківської сільської ради. У зібранні взяли участь голова постійної комісії обласної ради з питань освіти, науки, культури Іван Гальченко, голова РДА Володимир Колесніченко, заступник голови районної ради Юрій Косолап, перший заступник голови РДА Олена Кацітадзе, заступник голови райдержадміністрації Олександр Козубський, представники преси.

Опрацьовано питання: підготовки закладів бюджетної сфери до осінньо-зимового періоду, створення обслуговуючих

Детальніше...

Сторінка 11 з 14