Решетилівський район

Дев’яноста весна району

27 квітня у Решетилівці відбулися урочистості з нагоди 90-річчя утворення Решетилівського району та обласного свята народного мистецтва «Решетилівська весна - 2013».

Голова районної ради Віктор Різник та голова райдержадміністрації Володимир Колесніченко привітали присутніх і гостей свята, серед яких були Почесний громадянин Решетилівщини, професор Санкт-Петербурзького архітектурно-будівельного університету Анатолій Асаул, голова Великобагачанської районної ради Євген Луценко, голова Шишацької районної ради Юрій Лубенець, перший заступник голови Козельщинської райдержадміністрації Анатолій Срібний,

Детальніше...

“Від роду до народу слався жінко-керівник!"

18 квітня в актовому залі ЦКД “Оберіг“ відбувся масовий захід з вшанування жінок-керівників Решетилівського району “Від роду до народу слався жінко-керівник!". У ньому взяли участь жінки, котрі свого часу займали керівні посади в районі. Вшанували жінок-керівників голова районної ради Віктор Різник та голова райдержадміністрації Володимир Колесніченко. Перед присутніми виступили самодіяльний колектив народної пісні, поети-аматори та дитячий танцювальний колектив дитсадка “Ромашка“.

Робоча поїздка в Решетилівський район

5 березня перший заступник голови обласної ради Володимир Онищенко здійснив робочу поїздку в Решетилівський район.

Володимир Онищенко відвідав Друголиманську територіальну громаду, де ознайомився з умовами дитячого дошкільного закладу «Оленка», Молодіжного центру села.

Перший заступник голови обласної ради разом з головою райдержадміністрації Володимиром Колесніченко привітав зі святом 8 Березня жінок села Братешки, де в сільському клубі відбулися заходи до свята. Подарунком для жителів села став виступ колективу Полтавської обласної філармонії.

 

Сесія Решетилівської районної ради

20 лютого відбулася 20 сесія Решетилівської районної ради 6 скликання. У роботі засідання взяв участь депутат обласної ради Володимир Микійчук.

Депутати заслухали звіт голови районної ради Віктора Різника про свою діяльність за 2012 рік та звіт постійної комісії з питань освіти, культури, туризму, сім'ї, молоді, спорту, духовного відродження і засобів масової інформації, голова комісії - Сергій Колінченко.

Також були розглянуті питання «Про затвердження звіту щодо виконання районного бюджету за 2012 рік та внесення змін до показників районного бюджету на 2013 рік», «Про затвердження районної Програми забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа на 2013-2015 роки», «Про районні програми розвитку садівництва та овочівництва на 2013-2020 роки».

Детальніше...

Проаналізували діяльність закладів культури

12 лютого у Решетилівці за участі голови районної ради Віктора Різника, заступника голови районної ради Юрія Косолапа та першого заступника голови РДА Олени Кацітадзе (голови бюджетної комісії що й вела зібрання) відбулося спільне засідання постійних комісій з питань: освіти, культури, туризму, сім’ї, молоді, спорту, духовного відродження і засобів масової інформації; регіональної економічної політики, бюджету, фінансів і цін та управління спільною власністю територіальних громад району. Депутати розглянули підсумки функціонування районних закладів культури у 2012 році. Зокрема, стосовно Центру культури і дозвілля “Оберіг“ (директор Дмитрій Малиш) було вирішено створити робочу

Детальніше...

Сторінка 13 з 14