Семенівський район

НОВИНИ З СЕМЕНІВСЬКОГО РАЙОНУ

КООРДИНАЦІЙНА РАДА

Відбулось засідання Координаційної ради при голові Семенівської районної ради з питань місцевого самоврядування. Вела засідання голова райради Ольга Мохун, взяв участь у нараді голова райдержадміністрації Валерій Книш. На засідання Ради запрошувались сільські голови, перший заступник голови райдержадміністрації, депутат облради Сергій Полупан, заступник голови райдержадміністрації Микола Недюха та заступник голови райради Володимир Невкритий, начальники відділів райдержадміністрації, представники громадських організацій.

Детальніше...

Подарунок дошкільнятам

25 березня 2010 року відбулось відкриття дитячого садка на базі Заїчинської ЗОШ І-ІІІ ст. У заході взяли участь перший заступник голови облдержадміністрації Віктор Животенко, перший заступник голови облради Володимир Онищенко, голова районної ради Ольга Мохун, голова райдержадміністрації, перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Полупан, сільський голова Сергій Сирота, представники громади, батьки, учні та педагогічний колектив Заїчинської ЗОШ. Гостей зустрічали хлібом-сіллю, а усмішки і блиск у дитячих очах свідчили про радість і вагомість у житті дошкільнят цієї події.

У привітальному слові голова райради Ольга Мохун відзначила, що добре те, що садочок буде у школі, що забезпечує зв’язок і спілкування дошкільнят із дітьми старшого віку.

Депутат обласної ради Сергій Полупан від виборчого округу № 41, у якому знаходиться Заїчинська ЗОШ, доклав багато зусиль для того, щоб цей садок запрацював. Щодня спілкуючись із сільським головою Сергієм Сиротою та директором школи Олександром Пархоменком, щиро вболіваючи за дітей села, надавав їм всебічну підтримку та допомогу. Після добрих і теплих слів від гостей свята настала урочиста мить перерізання стрічки.

Детальніше...

Виконувати свої обіцянки

25 березня в Семенівці у великій залі райдержадміністрації проведено захід Партії Регіонів під назвою «Виконуй свої обіцянки». Захід відбувся за участі трьох депутатів Полтавської обласної ради від Партії Регіонів – першого заступника голови облдержадміністрації Віктора Животенка, першого заступника голови облради Володимира Онищенка, першого заступника голови райдержадміністрації Сергія Полупана.

Голова райдержадміністрації Валерій Книш, як член Партії Регіонів та керівник делегації від Семенівського району, брав участь у Національних зборах депутатів усіх рівнів, які проходили 23 березня у місті Києві. Тому у вступному слові він зачитав вітальні слова Президента України до учасників Національних зборів і до всіх членів партії. 24 березня, як зазначив Валерій Книш, відбулась конференція Полтавської обласної організації Партії Регіонів, на якій були визначені наступні позиції: всебічна і повна підтримка діяльності Президента України та уряду, необхідність зосереджувати увагу всім без виключення членам партії на виконанні її рішень, спрямовувати зусилля на зміцненні рядів та виконанні засад партійної політики. Головним є поповнення рядів партії компетентними, дієвими людьми, які мають авторитет, можливості, бажання працювати на користь народу.

Детальніше...

Газифікація району - ситуація змінюється на краще

Минулої п’ятниці відбулася нарада з питань газифікації населених пунктів Семенівського району за участю першого заступника голови обласної державної адміністрації Віктора Животенка та першого заступника голови Полтавської обласної ради Володимира Онищенка.

На нараді також були присутні голова Семенівської райдержадміністрації Валерій Книш, голова райради Ольга Мохун, перший заступник голови райдержадміністрації, депутат обласної ради Сергій Полупан, заступник голови райради Володимир Невкритий, начальник відділу житлово-комунального господарства РДА Юрій Тарасенко, начальник відділу регіонального розвитку, містобудування та архітектури РДА Валентина Тарасенко, т.в.о. начальника Семенівського РГП Валерій Макошко, а також сільські голови, сільгосптоваровиробники району, голови кооперативів та представники підрядних і проектних організацій.

Детальніше...

Благоустрій - цілорічно

На одному із засідань Координаційної ради з питань місцевого самоврядування головою Семенівської райради Ольгою Мохун та очільником районної виконавчої влади Валерієм Книшем було зроблено акценти на організації робіт з благоустрою. Тобто мова йшла про те, щоб не чекати весни, а використовуючи відносне зимове затишшя, провести розчистку від порослі та сухостою узбіч шляхів, громадських місць, цвинтарів. Тоді ж і було рекомендовано сільським головам виявляти ініціативу, залучаючи для робіт людей та відповідну техніку. Зрозуміло, що районною радою цей процес постійно координується.

За такого підходу вдалося зробити конкретні кроки щодо наведення порядку. Поступово вулиці, дороги між населеними пунктами та інші місця починають набувати привабливішого вигляду, хоча попереду ще надзвичайно багато роботи.

Детальніше...

Сторінка 28 з 28