Семенівський район

Обласний проект реалізовано

N5-260У селі Наріжжя Семенівського району гостинно відкрив свої двері оновлений сільський будинок культури, який відремонтовано завдяки участі громади в обласному конкурсі проектів та програм розвитку місцевого самоврядування.
Визначивши пріоритети соціального розвитку села, громада зважилась на цей відповідальний крок і виділила для співфінансування проекту майже 170,0 тис. грн. з місцевого бюджету. Втім, кінцевий результат того вартий.
Ошатний осередок культури тепер готовий до проведення різноманітних творчих та розважальних заходів. Зокрема, 15 липня мешканці громади мали змогу приймати мистецький фестиваль «Рогозів кут». Його учасники – це люди з обмеженими фізичними можливостями, що зібралися в рамках обласної спартакіади з рекреаційних видів спорту, яка останні роки вже традиційно проходить на базі комунального дитячого оздоровчого табору «Світанок».
Голова районної ради Ольга Мохун та голова районної держадміністрації Віктор Федоренко щиро привітали гостей з Полтавщини та Одеської області, а також вручили грамоти сільському голові Валерію Махну та мешканцю села Наріжжя, народному умільцю Олександру Федоренку.

Детальніше...

Традиційна гостинність

N3-26013 липня голова районної ради Ольга Мохун взяла участь у церемонії відкриття обласної спартакіади з рекреаційних видів спорту, яка вже традиційно організовується на базі комунального дитячого оздоровчого табору «Світанок», що в селі Наріжжя.
На заході були присутні також радник голови райради Павло Кобильченко, депутати райради Павло Бабарика, Анатолій Назаренко, Микола Фесенко, Наріжанський сільський голова Валерій Махно, директор КДОТ «Світанок» Людмила Мельник.
У своєму вітальному слові голова райради відмітила:
«Збереження районною радою комунального оздоровчого закладу «Світанок» дає можливість для організації змістовного відпочинку не лише дітей, а й дорослих. Вчетверте поспіль на тлі чудової посульської природи збираються і учасники відкритої обласної спартакіади для людей з обмеженими фізичними можливостями.
Приємно знову бачити вже знайомі обличчя учасників спортивного дійства, які прибули з 11 районів Полтавщини та з міста Балта, що на сонячній Одещині. Вони зустрілись на семенівський землі, щоб позмагатись, поспілкуватись та відпочити.
Ольга Мохун щиро побажала учасникам спортивних успіхів, наголосивши , що сам приїзд цих людей для участі в змаганнях вже є перемогою. Їх бажання жити повноцінним життям надихає нас на працю, на об'єднання в ім'я повернення миру в нашу Україну.
Варто додати, що цього року в програмі – не лише спортивні змагання, а й широкі культурно-масові заходи, які зроблять перебування гостей ще більш яскравим та насиченим. Зокрема, 15 липня вони матимуть змогу взяти активну участь у святі «День села» у Наріжжі.

Конкретна мета – кінцевий результат

N1-26010 липня на базі Семенівської центральної районної лікарні відбулось спільне засідання трьох профільних комісій районної ради, в якому взяв участь і голова райдержадміністрації Віктор Федоренко.
На початку роботи голова районної ради Ольга Мохун наголосила, що розширене зібрання має на меті надання допомоги комунальному закладу в розв'язанні першочергових проблем. Такими наразі є капітальний ремонт газового котла і паралельне встановлення альтернативної енергозберігаючої системи опалення, переведення з села Оболонь у приміщення ЦРЛ інфекційного відділення та ремонт покрівлі.
При прийнятті районного бюджету на 2015 рік були передбачені кошти в сумі 120,0 тис.грн. на капітальний ремонт котла та 86,2 тис. грн. на переведення інфекційного відділення, але для повного завершення робіт їх не вистачає. Тому депутати рекомендували керівництву районної ради і райдержадміністрації продовжити співпрацю з сільськими радами щодо спрямування цільових субвенцій для центральної районної лікарні, яка надає медичні послуги населенню всього району.
Для участі в зібранні також були запрошені представники підрядних організацій, які здійснюють реконструкцію опалювальної системи та облаштування інфекційного відділення. Спільно обговорено терміни завершення робіт на об'єктах: інфекційне відділення має бути готове до 17 липня, а представник компанії «Укртепло-Полтава» Геннадій Бойко інформував, що підготувати до роботи систему альтернативного опалення та провести пробний пуск планується до 15 вересня.
До 15 липня головному лікареві центральної районної лікарні Анатолію Назаренку запропоновано подати у районну раду конкретний план реалізації поставлених завдань для забезпечення кінцевого позитивного результату.
Було наголошено на необхідності продуктивної роботи з боку відділу управління майном районної ради. який повинен активно взаємодіяти як з головним лікарем, так із підрядниками.
Свої зауваження та пропозиції висловили депутати Валерій Книш, Наталія Іванина, Яків Костирко, Іван Трофименко, Валерій Макошко, заступник голови районної ради Григорій Пипич.

Засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування

8 липня голова районної ради Ольга Мохун провела чергове засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування, в якому також взяли участь голова райдержадміністрації Віктор Федоренко та прокурор району Сергій Чинчик.
Про співпрацю органів місцевого самоврядування з правоохоронними структурами по профілактиці та запобіганню правопорушень інформував начальник Семенівського РВ УМВС Віталій Шиян та дільничні інспектори. Проблемою є велике навантаження на дільничних: окремі обслуговують по 10-15 населених пунктів, тож просто фізично не в змозі щодня бувати в кожному з них, до того ж ще й за умови дефіциту пального.
Але і у цій ситуації, як стверджують керівники громад, між сільськими радами і правоохоронцями є постійна співпраця, особливо щодо реагування на порушення закону. В даному плані надзвичайно важливою є організація громадських формувань з охорони правопорядку. Позитивним досвідом поділилися Семенівський селищний голова Людмила Милашевич, Степанівський сільський голова Раїса Сап'ян та керівники місцевих громадських правоохоронних об'єднань Василь Липій і Віталій Мазур.
Про роботу закладів культури району щодо організації дозвілля в літній період в контексті профілактики правопорушень йшлося в інформації начальника відділу культури, туризму та архіву Ірини Удовиченко.
Для належної організації правоохоронної роботи Координаційна рада рекомендувала при поділі вільних лишків районного бюджету передбачити виділення коштів під Програму профілактики правопорушень, а також спрямувати з цією метою субвенції селищної та сільських рад. Окрім цього, місцеві ради мають переглянути питання щодо режиму роботи розважальних торгівельних закладів, оскільки в цій сфері досить часто порушуються вимоги законодавства та існують реальні ризики для проявів злочинності.

4.Про перспективи відкриття другої табірної зміни в КДОТ «Світанок».
Доповідає: Мельник Л.П. – директор КДОТ «Світанок».

5.Про укладення угод по передачі міжбюджетних трансфертів.
Доповідає: Черевик Ю.Б. – керуючий справами районної ради.

6.Про внесення змін до чинного законодавства щодо надання пільг з 01.07.2015 р. окремим категоріям населення.
Доповідає: Гіріч Ж.П. – начальник управління праці та соціального захисту

7. Про виконання доручень районної ради.
Доповідає: Пипич Г.М. – заступник голови районної ради.

Розглянуто сесійні питання

23 червня відбулося пленарне засідання тридцять восьмої сесії Семенівської районної ради шостого скликання.

У засіданні, яке вела голова районної ради Ольга Мохун, взяв участь голова райдержадміністрації Віктор Федоренко.

Перед розглядом сесійних питань Подяку районної ради було оголошено учаснику АТО Олександру Піддубному, який отримав тяжке бойове поранення. Зал вставанням та оплесками вшанував мужнього земляка за його внесок у захист України.

У ході сесії депутати затвердили звіт про виконання районного бюджету за І квартал 2015 року, план роботи районної ради на друге півріччя цього року, а також в новій редакції Статут комунального закладу «Семенівська центральна районна лікарня».

Детальніше...

Сторінка 4 з 28