Семенівський район

Допомога від щирого серця

13 лютого у Семенівці волонтерам було передано допомогу, зібрану, щойно до районної ради надійшла інформація про гостру потребу в теплих речах та медикаментах земляків, які в даний час перебувають у зоні бойових дій в районі Дебальцевого.

Прохання про допомогу оперативно знайшло відгук серед посадовців місцевого самоврядування району. На зібрані від сільських голів та працівників виконавчого апарату райради кошти було придбано зимове взуття та каву. Конкретним внеском підтримав хлопців на передовій і приватний підприємець Іван Мороз.

За сприяння помічника народного депутата Костянтина Іщейкіна Сергія Стадніченка та завідуючої центральною районною аптекою №132 Валентини Трапіциної бійцям будуть передані знеболювальні препарати.

Детальніше...

На порядку денному – актуальні проблеми

12 лютого голова Семенівської районної ради Ольга Мохун за участі в.о. голови райдержадміністрації Миколи Недюхи провела засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування.

Зібрання розпочалося з підписання договору щодо співпраці територіальних громад у рамках проекту Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) «Реформа управління на сході України».

Семенівський район став переможцем конкурсу проектів та отримає співфінансування від проекту GIZ у сумі до 20000 євро на придбання нового пожежного автомобіля для місцевої пожежної охорони на базі села Оболонь. Делегація від району вже відвідала завод-виробник та оформила відповідну комерційну пропозицію. Загальна вартість проекту 550,00 тис. грн., з яких 10 громад планують внести 250 тис. грн., що передбачені бюджетами сільських рад. На цьому наголошувала головний спеціаліст - координатор проектів районної ради Світлана Феденко.

Детальніше...

Робочі зустрічі у громадах

3 лютого голова Семенівської районної ради Ольга Мохун провела зустрічі з активами Криворудської та Степанівської громад. У заходах також взяли участь керуючий справами, депутат районної ради Юрій Черевик та керівник АФ «Семенівська» Петро Сліпаченко.

Голова районної ради акцентувала увагу на прийнятому районною радою рішенні щодо затвердження розрахунку обсягу міжбюджетних трансфертів для бюджетів сіл, селища з районного бюджету на здійснення видатків на утримання дошкільних закладів та закладів культури району. Можливо, це рішення і тимчасове в умовах неспокійних подій на Сході країни, але наразі воно дало можливість зберегти діючі дитсадки (а їх в районі 18, 7 - відкрито за

Детальніше...

Продуктивна робота депутатів

23 січня голова Семенівської районної ради Ольга Мохун провела друге пленарне засідання тридцять четвертої сесії районної ради. У його роботі взяли участь народний депутат України Костянтин Іщейкін та в.о. голови райдержадміністрації Микола Недюха.

Депутати затвердили районний бюджет на 2015 рік, Програму соціального та економічного розвитку Семенівського району на 2015 рік, заслухали звіт голови районної ради про проведену роботу.

Також було прийнято Програму забезпечення мобілізаційної підготовки та проведення часткової мобілізації на території району, розглянуто блок питань щодо майна спільної власності територіальних громад району та інші питання, з яких прийнято відповідні рішення.

Детальніше...

Активно працювали в комісії

12 грудня відбулось засідання постійної комісії Семенівської районної ради з питань промисловості житлово-комунального господарства та комунального майна в рамках чергової тридцять четвертої сесії районної ради.

В роботі комісії взяли участь голова районної ради Ольга Мохун та голова райдержадміністрації Сергій Федорченко.

Головні лікарі центральної районної лікарні та Центру ПМСД Анатолій Назаренко і Тамара Мазанько інформували щодо штатного розпису медичних закладів.

Тамара Мазанько в зв’язку із закінченням терміну дії трудового контракту прозвітувала про роботу за попередній період. Підтримано пропозицію галузевого відділу райдержадміністрації щодо продовження дії контракту на наступні три роки.

Детальніше...

Сторінка 6 з 28