Семенівський район

Вшанували представників місцевого самоврядування

5 грудня у Семенівському районі урочисто відзначили День місцевого самоврядування. Зі щирими словами вітання і подяки за роботу до працівників та ветеранів місцевого самоврядування, депутатів, громадського активу звернулись голова районної ради Ольга Мохун, голова райдержадміністрації Сергій Федорченко, голова районної асоціації сільських та селищного голів Сергій Сирота, Семенівський селищний голова Людмила Милашевич. У заході взяли участь Герой України Іван Балюк, депутат обласної ради Сергій Полупан.

На честь свята було вручено багато нагород. Грамоти обласної ради отримали керуючий справами районної ради Юрій Черевик, Семенівський селищний голова Людмила Милашевич, Очеретуватський сільський голова Валентина Тороп, секретар Оболонської сільської ради Лідія Золотаренко.

Детальніше...

Увагу людям, обділеним долею

3 грудня голова Семенівської районної ради Ольга Мохун провела плановий особистий прийом громадян у Товстівській територіальній громаді. Оскільки захід співпав із Міжнародним днем інваліда, Ольга Мохун разом із місцевим сільським головою Надією Вороною відвідала молоду сім‘ю Ольги та Євгенія Лісіцьких – переселенців із Макіївки, які мають проблеми зі слухом. Недугу успадкувала і їхня маленька донька Зоряна.

Гості у невимушеній атмосфері поспілкувалися з людьми, які виїхали із зони бойових дій, поцікавилися їхніми проблемами. Маленька Зорянка щиро раділа подарункам, з якими завітали посадовці.

У розмові голова районної ради Ольга Мохун зазначила, що сільський голова Надія Ворона наразі одним із пріоритетів у роботі вважає турботу про переселенців та координацію волонтерського руху як невід‘ємні виклики часу.

Детальніше...

Новини Семенівщини

Відзначили День Гідності та Свободи

21 листопада в районі урочисто відзначили День Гідності та Свободи, започаткований Указом Президента України.

Розпочався захід покладенням квітів до пам’ятника Т.Г.Шевченку, потім продовжився у переповненій залі районної ради, де розгорнулось хвилююче дійство з яскравим патріотичним змістом.

До аудиторії, поміж якої було багато підростаючого покоління, зі словами вітання звернулись голова райдержадміністрації Сергій Федорченко, голова районної ради Ольга Мохун, заступник голови Семенівської селищної ради Микола Даценко.

На сцену були запрошені земляки – активні учасники двох Майданів, від імені яких заступник голови районної ради Григорій Пипич наголосив на необхідності постійного процесу формування цінностей, які виборювались українським народом та повернув пам'ять у ті буремні дні, коли в диму та вогні відстоювалось право європейського вибору та демократичного розвитку.

Детальніше...

Програма соціального розвитку сільських населених пунктів області діє

19 листопада у селі Брусове Семенівського району відбулася церемонія урочистого відкриття підвідного газопроводу, в якому взяли участь виконуючий обов’язки голови обласної ради, заступник голови обласної ради Володимир Микійчук, депутати обласної ради Олександр Удовіченко і Володимир Онищенко, обраний кандидат у народні депутати України Костянтин Іщейкін, голова районної ради Ольга Мохун, голова райдержадміністрації Сергій Федорченко, Василівський сільський голова Юрій Романюк, депутати районної ради та інші.

Володимир Микійчук від імені обласної ради, її голови Петра Ворони, який виконує військовий і громадянський обов’язок у зоні АТО, привітав присутніх із цією непересічною подією у житті громади.

Також, наголошено, що питання газифікації віддалених сіл області є складовою Програми соціального розвитку сільських населених пунктів Полтавської області, інших обласних програм. Нині область газифікована на 85%. Потрібно газифікувати села Семенівського, Чорнухинського, Полтавського, Чутівського, Козельщинського районів. На жаль, у зв’язку з недостатніми можливостями обласного бюджету, виникають складнощі у вирішенні

Детальніше...

Проаналізували та доповнили ряд районних програм

28 жовтня голова Семенівської районної ради Ольга Мохун провела пленарне засідання тридцять третьої сесії, в роботі якої взяв участь голова райдержадміністрації Сергій Федорченко.

Хоча всі питання порядку денного попередньо були розглянуті в профільних комісіях, але окремі з них викликали дискусію в сесійній залі. В кінцевому ж підсумку депутатам вдалось звести різницю, а іноді й полярність позицій до спільного знаменника – прийняття відповідних рішень.

Зокрема, внесено доповнення до Програми економічного та соціального розвитку Семенівського району на 2014 рік та до районної Комплексної програми соціального захисту осіб з обмеженими фізичними можливостями на 2013-2020 роки.

Детальніше...

Сторінка 7 з 28