Семенівський район

Координаційна рада ознайомилася з досвідом самоврядування

Чергове засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові Семенівської районної ради відбулося 10 жовтня на базі Очеретуватської сільської ради.

Метою виїзного засідання, яке вела голова районної ради Ольга Мохун, стало ознайомлення керівників органів місцевого самоврядування району з позитивними тенденціями в організації життєдіяльності громади, зі схемою вирішення важливих питань місцевого життя через співпрацю сільської ради, базового сільськогосподарського підприємства «Дружба», підприємців та громадську ініціативу.

Очеретуватський сільський голова Валентина Тороп поінформувала про роботу щодо благоустрою та впорядкування населених пунктів.

Детальніше...

Громади продовжують діяти

9 вересня відбувся черговий Форум місцевого розвитку Семенівського району, в ході якого вирішувались важливі питання розвитку та діяльності громад.

У роботі Форуму, співголовами якого є голова районної ради Ольга Мохун та голова районної державної адміністрації Сергій Федорченко, також взяли участь координатор обласного ресурсного центру Віталіна Старчик, заступник голови районної ради Григорій Пипич, перший заступник голови райдержадміністрації Світлана Лишко, керівники державних установ району, структурних підрозділів райдержадміністрації, сільські голови.

Про підсумки роботи району у Проекті ЄС/ПРООН (друга фаза) та перспективу подальшої участі у Проекті інформувала головний спеціаліст районної ради, координатор районного ресурсного центру громад Світлана Феденко.

Детальніше...

Особисті звернення громадян та їх вирішення

10 вересня голова Семенівської районної ради Ольга Мохун провела особистий прийом громадян у с. Худоліївка. Жителів села на сьогодні не задовольняє стан медичного обслуговування населення, а саме відсутність лікаря сімейної медицини та не проведені ремонтні роботи по заміні вікон у місцевому ФАПі (на ці роботи з бюджету сільської ради виділено в районний бюджет 5 тис. грн.. субвенцій). Вирішення проблемних питань взято головою районної ради на особистий контроль, дано доручення відповідним службам.

Детальніше...

Хай щастить тобі, «Капітошко»!

1 вересня знаковою подією було відмічене життя Товстівської територіальної громади: тут відкрито дитячий садок «Капітошка». На цей урочистий захід прибули голова районної ради Ольга Мохун, голова райдержадміністрації Сергій Федорченко, начальник районного відділу освіти, молоді та спорту Людмила Лопата.

Завдяки небайдужим спонсорам - а це ТОВ «Агріс», ПСП «Дружба», ФГ «Товсте», які очолюють депутати районної ради Володимир Куцовол, Сергій Семигреєнко, Андрій Скрипка, ФГ «Оберіг» (Андрій Сидоренко), ДП «Шанс» (Володимир Мокляк), ТОВ «Агробуд 2012» (Григорій Руденко), підприємці Анатолій Проскурня, Станіслав Гармаш, Валерій Тур – побудоване в 1961 році приміщення реконструйоване в сучасний дитячий заклад, який відповідає всім необхідним вимогам.

На це потрачено близько 150 тис.грн., ще 200 тис.грн. на придбання обладнання використано із сільського бюджету.

Тут облаштовано також кімнату для навчання школярів – другокласників.

Детальніше...

Новини Семенівщини

Спільні проблеми і спільна робота

20 серпня голова Семенівської районної ради Ольга Мохун провела засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування. Участь у ньому взяв голова райдержадміністрації Сергій Федорченко.

Однією із основних в порядку денному прозвучала інформація військового комісара Хорольсько-Семенівського об’єднаного райвійськкомату Анатолія Лихача про хід виконання Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію» в Семенівському районі. Акцент було зроблено на питаннях, пов’язаних з веденням на місцях військового обліку.

Ольга Мохун звернула увагу селищного та сільських голів на необхідність посиленої уваги до родин учасників АТО та мобілізованих. Рекомендовано через соціальних працівників і депутатів вивчити їх першочергові потреби та надати практичну допомогу.

Детальніше...

Сторінка 8 з 28