Семенівський район

Говорили як перемогти та зберегти Перемогу

31 липня під головуванням заступника голови Семенівської районної ради Григорія Пипича відбулося чергове засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування, на якому було опрацьовано заходи щодо мобілізації та забезпечення загонів оборони на території району. З інформацією виступив військовий комісар Хорольсько - Семенівського об‘єднаного військового комісаріату Анатолій Лихач. Доповідач дав, також, відповіді на численні запитання, акцентував увагу на тому, що наступного тижня знову зустрінеться із сільськими головами вже для більш детального обговорення конкретних позицій.

Свої зауваження та пропозиції в контексті теми, яка впродовж останнього часу є надзвичайно актуальною для України, висловили перший заступник голови райдержадміністрації Світлана Лишко, керуючий справами районної ради Юрій Черевик, сільські голови Сергій Сирота, Інна Календарь, Дмитро Соколовський та інші.

Детальніше...

Обрали заступника голови районної ради, окреслили пріоритети тероборони

29 липня відбулося пленарне засідання тридцять першої сесії Семенівської районної ради шостого скликання, яке провела голова районної ради Ольга Мохун. У його роботі взяли участь заступник голови обласної ради Володимир Микійчук та голова райдержадміністрації Сергій Федорченко.

Всі питання порядку денного напередодні активно обговорювались в постійних комісіях, враховано конкретні зауваження та пропозиції, що дало змогу виважено прийняти відповідні рішення.

Зокрема, заступник начальника районного фінансового управління Наталія Дзех інформувала про підсумки виконання районного бюджету за І квартал та внесення змін до показників районного бюджету на 2014 рік.

Детальніше...

Засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові районної ради

16 липня голова районної ради Ольга Мохун провела чергове засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування.

Особливу увагу було приділено питанню організації роботи щодо підтримки Збройних Сил України та формувань МВС. Ольга Мохун наголосила, що допомога нашим захисникам є моральним обов‘язком суспільства, тому жителі району активно відгукнулися на виклик часу. За інформацією з місць, загалом по району на ці цілі вже акумульовано близько 150 тис.грн. (це окрім харчів, поповнень мобільного зв‘язку тощо); наразі збір коштів триває. Завдяки небайдужості людей закуплено бронежилети, каски, продукти та інші необхідні речі. Все це передано нашим землякам, які перебувають у гарячих точках протистояння.

Директор районного центру зайнятості Лариса Губарь проаналізувала стан організації в районі громадських робіт, де сезонним напрямком нині є боротьба з бур‘янами.

Детальніше...

Оздоровчий сезон триває

11 липня в КДОТ «Світанок» відбулось урочисте відкриття другої табірної зміни, на яке прибули голова районної ради Ольга Мохун, депутат районної ради Віктор Костяний та керівник СФГ «Дослідне» Володимир Мокляк.

Наразі в таборі оздоровлюється 74 дитини з Семенівського, Оржицького, Хорольського районів, переважно з малозабезпечених сімей. Шестиразове харчування, цікаве дозвілля, сонце, річка дадуть змогу набратися сил, розкрити індивідуальні здібності дітей та знайти нових друзів.

Дитячі загони рапортували про готовність до відпочинку. До речі, в назвах загонів звучали патріотичні нотки «Патріоти», «Україна». Це відмітила в своєму виступі голова районної ради, яка підкреслила: «Діти вболівають за Батьківщину, тому дорослим потрібно зробити все, щоб на українську землю якнайшвидше прийшов мир».

Детальніше...

Новини Семенівського району

11 липня відбулась робоча зустріч голови районної ради Ольги Мохун з представниками ТОВ «Теплопостачальна компанія Енергозбереження» та ТОВ «Інвесттеплоцентр», які претендують на постачання тепла в Семенівські навчально-виховні комплекси №1 і №2 та центральну районну лікарню. В заході також взяли участь начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Людмила Лопата та головний лікар ЦРЛ Анатолій Назаренко.

В сучасних умовах зростання ціни на газ використання альтернативних видів палива дасть змогу зекономити кошти районного бюджету, тому влада району готова співпрацювати з цими фірмами.

Але наразі необхідно визначитись із конкретним постачальником та провести відповідні економічні розрахунки. Таке доручення дано економістам райвідділу освіти, молоді та спорту, а юридичним службам районної ради та райдержадміністрації належить ретельно опрацювати установчі документи.

 

Сторінка 9 з 28