Семенівський район

Новини Семенівського району

9 липня голова районної ради Ольга Мохун разом із заступником голови райдержадміністрації Миколою Недюхою взяли участь у виїзній робочій нараді з питання організації завершення робіт з пуску газу в селі Брусове. На нараді також були присутні також представник агропромхолдингу «Астарта-Київ» Ірина Коваленко ( за кошти холдингу побудовано підвідний газопровід), представник ВАТ «Кременчукгаз» Валерій Макошко, Василівський сільський голова Юрій Романюк, керівники підрядних організацій, голова місцевого кооперативу.

Результатом ділової розмови стали конкретні доручення учасникам процесу газифікації села.

Зокрема, директору підрядної організації «Аліна» Сергію Неленю до 15.07.2014 року доручено підготувати технічну документацію.

Детальніше...

Новини Семенівського району

4 липня голова районної ради Ольга Мохун разом з головою райдержадміністрації Сергієм Федорченком та його першим заступником Світланою Лишко взяла участь у роботі сесії Заїчинської сільської ради. Депутати прийняли рішення про укладення договорів щодо співпраці з пожежно-рятувальною службою, внесли зміни до показників бюджету на 2014 рік та розглянули земельні питання.

Також було обговорено проект Змін до Конституції, депутатами підтримано ідею децентралізації влади, що дасть поштовх до перспективного розвитку громад. Одностайно схвалено ініціативу щодо підтримки української армії, створено робочу групу, яка займатиметься організацією фінансово-матеріальної допомоги.

Порушувалось і питання підготовки до 400-річного ювілею Заїчинців, який відзначатиметься цьогоріч.

Детальніше...

Спільно обговорили виклики часу

5 червня голова Семенівської районної ради Ольга Мохун провела чергове засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування, де було обговорено низку актуальних питань. У роботі зібрання взяв участь голова районної державної адміністрації Сергій Федорченко.

Перший заступник голови райдержадміністрації Світлана Лишко зосередила увагу на організації літнього відпочинку дітей. Організовано розпочали роботу пришкільні табори, в яких перебуває понад 400 молодших школярів.

Наразі прийняти на оздоровлення школярів готується комунальний оздоровчий табір «Світанок», що в селі Наріжжя. Незабаром там запрацює перша зміна, в якій відпочинуть більше 70 дітей. Очікується, що цьогоріч табір

Детальніше...

Петро ВОРОНА: Був би радий вас бачити серед своїх студентів

31 травня голова обласної ради, доктор наук з державного управління Петро Ворона разом із головою Семенівської районної ради Ольгою Мохун, головою районної державної адміністрації Сергієм Федорченком, селищним головою Людмилою Милашевич, настоятелем Всіхсвятської церкви смт Семенівка о. Олексієм привітали та вручили атестати про загальну середню освіту 34 випускникам Семенівського навчально-виховного комплексу № 1 ім. М. М. Хорунжого, з яких 8 медалістів.

Петро Ворона щиро подякував директору навчального закладу Людмилі Вітер та трудовому колективу, батькам за підготовку якісної суспільної зміни, зауваживши, що нині Україна повертається на демократичний шлях розвитку, відтак, як ніколи, потребує інтелектуально-розвинених, енергійних, професійних, патріотичних і порядних людей, які б по-новому почали працювати в оновленій державі.

Детальніше...

Новини від районної ради

Робоча зустріч голови райради

Нещодавно голова районної ради Ольга Мохун провела робочу зустріч з активом села Дем‘янівка щодо перспективи розвитку населеного пункту. Для поїздки в одне із найвіддаленіших сіл району була ще одна досить вагома причина – вручення сертифікату про занесення на районну Дошку Пошани у 2014 році колективу місцевої молочно - товарної ферми як переможця в номінації «Сільське господарство». Очільник районного депутатського корпусу подякувала за плідну роту та побажала подальших успіхів.

Разом із заступником голови райдержадміністрації Миколою Недюхою та начальником управління сільського господарства Олександром Єзерським голова райради детально ознайомилась із сучасними технологіями тваринницького виробництва та питанням створення кормової бази.

Детальніше...

Сторінка 10 з 28