Семенівський район

Досягли домовленостей між районною ланкою та об‘єднаною громадою щодо міжбюджетних трансфертів

24 грудня голова Семенівської районної ради Віктор Юрченко провів пленарне засідання третьої позачергової сесії районної ради.

Основним на порядку денному було питання про районний бюджет на 2016 рік. Попередньо його проект розглядали всі постійні комісії, профільною були внесені конкретні пропозиції щодо збалансування бюджету. В контексті проблем і законодавчих нестиковок в період підготовки сесії на рівні керівників вдалося досягти домовленостей між районною ланкою та об‘єднаною громадою про передачу міжбюджетних трансфертів, що дасть змогу фінансово забезпечити діяльність районних установ і організацій.

Також депутати прийняли зміни до Регламенту районної ради, затвердили штатний розпис Семенівського Центру

Детальніше...

Найбільше дискутували навколо Регламенту ради

15 грудня голова Семенівської районної ради Віктор Юрченко провів пленарне засідання другої сесії районної ради сьомого скликання, в роботі якого взяв участь голова райдержадміністрації Віктор Федоренко.

Депутати затвердили звіт про виконання районного бюджету за 9 місяців цього року, внесли зміни до показників районного бюджету на 2015 рік та до окремих районних програм: економічного та соціального розвитку Семенівського району на 2015 рік, підготовки молоді до військової служби на 2014-2018 роки, розвитку місцевого самоврядування у Семенівському районі на 2014-2016 роки.

Керівники структурних підрозділів прозвітували про виконання районних програм, термін яких збігає в нинішньому році. Це зокрема, програми оздоровлення та відпочинку дітей, пожежної безпеки.

Депутати також затвердили аналогічні програми на 2016-2020 роки; прийнято і районну цільову соціальну Програму

Детальніше...

Обрали керівництво та постійні комісії ради

27 листопада відбулася перша сесія Семенівської районної ради сьомого скликання, в роботі якої взяли участь депутати обласної ради Володимир Куцовол і Віталій Кабачок, голова райдержадміністрації Віктор Федоренко, представники громадськості. Пленарне засідання відкрила голова районної виборчої комісії Антоніна Шара. Вона привітала новообраних депутатів та вручила їм відповідні посвідчення. До депутатського корпусу, який складається з 34 депутатів, увійшли представники п‘яти політичних сил: Аграрної партії України, політичної партії «Рідне місто», політичної партії ВО «Батьківщина», партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність», політичної партії ВО «Свобода». Раніше вони делегували своїх представників для узгодження питань підготовки першого пленарного засідання, тому воно проходило в конструктивному руслі. Головою районної ради обрано Віктора Юрченка, який до цього працював заступником директора ТОВ «Семаль». Водночас у новообраного керівника чималий стаж попередньої роботи в органах державного управління, за фахом він юрист. Заступником голови районної ради став Володимир Сербин, котрий має диплом

Детальніше...

Розглянули сесійні питання, підвели підсумки

20 жовтня голова районної ради Ольга Мохун провела пленарне засідання тридцять дев’ятої сесії шостого скликання, в роботі якого також взяли участь депутат обласної ради Сергій Полупан та голова райдержадміністрації Віктор Федоренко.

Оскільки питання попередньо були обговорені в профільних комісіях, то депутати спрацювали оперативно і організовано.

Зокрема, прийнято рішення щодо затвердження звіту про виконання районного бюджету за І півріччя 2015 року, внесення змін до показників районного бюджету на 2015 рік, виконання Програми економічного та соціального розвитку Семенівського району за перше півріччя 2015 року, внесення змін до Програми економічного та соціального розвитку Семенівського району на 2015 рік.

Детальніше...

Пам'ять - наш моральний обов’язок

22 вересня в рамках відзначення 72-ї річниці визволення Семенівщини від нацистських загарбників у другій світовій війні відбулася презентація своєрідного Альбому пам’яті – Зводу пам’ятників полеглим у боях та жертвам фашизму, що знаходяться на території району. Лейтмотивом заходу стали слова талановитої українки Ліни Костенко: «І спом’яну, і пом’яну. І ще раз війни прокляну».

Ініціатором створення літопису виступила голова районної ради Ольга Мохун. Проект, профінансований місцевими громадами, був представлений через рольові «живі монументи» у виконання учнів Семенівського навчально-виховного комплексу №1.

Зі щирими словами вдячності Ольга Мохун вручила Подяку районної ради працівнику Фонду соціального страхування Віктору Корнієнку – автору творчого втілення ідеї. Це вже не перший приклад плідної співпраці талановитого аматора

Детальніше...

Сторінка 2 з 28