Чорнухинський район

Природоохоронний всеобуч

9 вересня за ініціативи Чорнухинських районної ради та райдержадміністрації відбувся науково-практичний семінар “Проблемні питання та перспективи розвитку природоохоронної  роботи на Полтавщині” за участі представників сільських рад, вчителів-біологів та учнів загальноосвітніх шкіл, підприємців.

З інформаціями виступили начальник Пирятинського сектору держуправління охорони навколишнього природного середовища в області Володимир Миленко, заступник директора Інституту біології Національного університету ім.Тараса Шевченка Анатолій Подобайло, заступник голови районної ради Микола Кривчун, заступник голови райдержадміністрації Микола Турчин.

Детальніше...

Новини Чорнухинського району

Особистий прийом громадян

22 серпня депутат обласної ради, заступник голови облдержадміністрації Борис Галушко провів виїзний особистий прийом громадян у Чорнухинському районі. На прийомі побувало 13 мешканців району. Звернення стосувалися сприяння у закінченні робіт по будівництву водопроводу в селі Ковалі; відзначення 750-річчя смт Чорнухи; придбання меблів для Чорнухинської початкової спеціалізованої школи естетичного виховання; забезпечення житлом; надання допомоги на лікування та інших питань. З усіх звернень жителям селища та сіл району було надано грунтовні роз’яснення.

Детальніше...

Сторінка 28 з 28