Інформаційне повідомлення

e-mail Друк PDF

Повідомляємо, що пленарне засідання тридцять першої сесії Полтавської обласної ради сьомого скликання відбудеться 28 лютого 2020 року в приміщенні обласної ради за адресою: м. Полтава, вул. Соборності, 45. Початок засідання о 10:00.

З відповідним розпорядженням голови Полтавської обласної ради можна ознайомитися за посиланням.  

Тридцята позачергова сесія обласної ради: події у Нових Санжарах не повинні повторитися

e-mail Друк PDF

21 лютого в Полтаві відбулася тридцята позачергова сесія Полтавської обласної ради сьомого скликання. У сесійній залі зареєструвалося 46 депутатів. Пленарне засідання вів голова обласної ради Олександр Біленький.

У роботі сесії також взяли участь голова облдержадміністрації Олег Синєгубов, перший заступник голови обласної ради Євгеній Холод, заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, заступник Міністра охорони здоров’я України Віктор Ляшко, народні депутати України Костянтин Касай та Анастасія Ляшенко, заступники голови облдержадміністрації, керівники органів місцевого самоврядування та виконавчої влади, представники громадськості, журналісти.

Депутати та запрошені хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблого на Сході України жителя с. Вирішальне Лохвицького району, гранатометника 72-ї окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців, солдата Максима Хітайлова.

У контексті питання порядку денного сесії – про ситуацію щодо розміщення в медичному центрі Національної гвардії України «Нові Санжари» громадян, евакуйованих із м. Ухань (КНР) – депутати заслухали та обговорили інформацію з даного питання голови облдержадміністрації Олега Синєгубова, заступника Міністра охорони здоров’я України Віктора Ляшка, начальника Головного управління Національної поліції у Полтавській області Івана Виговського.

У своїх виступах депутати висловили критичні зауваження на адресу центральних органів влади щодо незадовільної роботи з проведення відповідних інформаційно-роз’яснювальних та організаційних заходів, що, на їх думку, зумовило протестні акції мешканців селища Нові Санжари.

Останнє оновлення на П'ятниця, 21 лютого 2020, 16:31 Детальніше...

Профільна комісія обласної ради погодила перелік об’єктів закладів культури для проведення капітальних ремонтів у 2020 році

e-mail Друк PDF

21 лютого під головуванням Сергія Шевчука відбулося засідання постійної комісії з питань освіти, науки та культури.

У засіданні взяли участь заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, заступник голови облдержадміністрації Катерина Рижеченко, депутати обласної ради: Валерій Прядко, Валентина Крутько, Олександр Путря, Петро Ворона, Юрій Тимоха, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, директори навчальних закладів, журналісти.

Депутати розглянули та підтримали проєкт рішення обласної ради «Про внесення змін до показників обласного бюджету на 2020 рік». За інформацією директора Департаменту фінансів облдержадміністрації Павла Кропивки, документом, серед іншого, передбачено спрямування коштів на здійснення заходів з протипожежної безпеки, зокрема, 12 млн грн – на заклади освіти і науки, 9,2 млн грн – на заклади культури.

Детальніше...

Пленарне засідання тридцятої позачергової сесії Полтавської обласної ради сьомого скликання

e-mail Друк PDF

 

Останнє оновлення на П'ятниця, 21 лютого 2020, 10:16

Депутати розглянули проєкти громадських організацій, що фінансувалися з обласного бюджету в 2019 році

e-mail Друк PDF

20 лютого відбулося засідання постійної комісії з питань регламенту, депутатської діяльності, інформаційної сфери, зв’язків з громадськістю та дотримання прав учасників АТО.

У засіданні, яке вела голова комісії Інна Авраменко, взяли участь перший заступник голови обласної ради Євгеній Холод, заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, депутати обласної ради: Олександр Сухань, Володимир Литвин, Володимир Ярошенко, Дмитро Півень, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, представники громадськості, журналісти.

Депутати розглянули та схвалили проєкти рішень обласної ради: «Про внесення змін до показників обласного бюджету на 2020 рік», «Про внесення змін до Положення про Почесну Грамоту обласної ради, Грамоту обласної ради та Подяку обласної ради», «Про внесення змін та доповнень до Комплексної програми комунікацій влади з громадськістю та розвитку інформаційної сфери в Полтавській області на 2016 – 2020 роки». Останнім, зокрема, відповідно до рекомендації постійної комісії передбачено виділення 500 тисяч гривень на закупівлю сканера та відповідного програмного забезпечення для оцифрування документів Державного архіву Полтавської області.

Детальніше...

Профільна комісія обласної ради рекомендувала прискорити проведення робіт із інвентаризації земель на Полтавщині

e-mail Друк PDF

20 лютого під головуванням Валерія Капленка відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань аграрної політики та земельних відносин.

У засіданні взяли участь перший заступник голови обласної ради Євгеній Холод, заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, заступник голови обласної державної адміністрації Євген Греков, депутати обласної ради: Володимир Куцовол, Ніна Мацько, Микола Андрієнко, Микола Жук, Василь Стасовський, Володимир Цибенко, Володимир Бобиль, Михайло Бугрій, Сергій Жук, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, представники органів місцевого самоврядування області, громадськості, журналісти.

Депутати обговорили та підтримали проєкти рішень чергової сесії обласної ради щодо внесення змін до показників обласного бюджету на 2020 рік та плану заходів з реалізації Стратегії розвитку Полтавської області на 2021-2023 роки.

Останнє оновлення на Четвер, 20 лютого 2020, 16:55 Детальніше...

20 лютого – День Героїв Небесної Сотні

e-mail Друк PDF

Дорогі земляки!

20 лютого минає 6 років з часу, коли протистояння між учасниками Революції Гідності та тодішнім режимом сягнуло свого піку – від куль силовиків загинули неозброєні протестувальники. Вони віддали найдорожче – своє життя – за право народу визначати власну долю.

Це стало своєрідною точкою неповернення до старої моделі відносин між владою і суспільством.

Жертовність Героїв Небесної Сотні є свідченням патріотизму, мужності й непохитності нашого народу у відстоюванні власних переконань.

Як не прикро про це говорити, але українці й досі продовжують платити занадто високу ціну за свою свободу. Триває військова агресія Російської Федерації на Сході України. За роки війни тисячі українців, взявши до рук зброю, гідно продовжили справу тих, хто в 2013-2014 роках боровся за демократичне європейське майбутнє України.

Вшануймо пам’ять Героїв Небесної Сотні! Єднаймося заради майбутнього! Бо лише разом ми переможемо!

Слава Україні!

Голова Полтавської обласної ради

Олександр Біленький

Сторінка 1 з 905