Пішов із життя Тимченко Олег Вадимович

e-mail Друк PDF

29 березня на 44 році життя помер заступник начальника Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції України Тимченко Олег Вадимович.

Олег Вадимович очолював службу юстиції Полтавщини, багато зробив для забезпечення законності в області, зростання правової свідомості та правової культури полтавців. Його відзначали висока професійність, організаторські здібності, відданість справі, людяність, повага земляків.

Керівництво та депутати Полтавської обласної ради висловлюють глибоке співчуття рідним і близьким, колегам Олега Вадимовича Тимченка з приводу тяжкої втрати.

Останнє оновлення на Понеділок, 30 березня 2020, 12:09

27 березня – Міжнародний день театру

e-mail Друк PDF

Шановні театральні діячі, працівники театру та його поціновувачі!

Щиро вітаю вас із нагоди Міжнародного дня театру!

Театр – один із найвидовищніших видів мистецтва і дарує усім його учасникам – від білетера до глядача – не просто яскраві емоції, а підносить над буденністю і дозволяє зазирнути у минуле, сучасне і майбутнє. Театр XXI століття – по-особливому мінливий і є своєрідним засобом взаєморозуміння та зміцнення миру між народами.

Театральне життя на Полтавщині не стоїть осторонь світових тенденцій. Поряд з професійними театрами в області активно розвиваються аматорські колективи, кожен з яких є самобутнім і намагається напрацювати нове театральне слово.

Дорогі митці сцени! Нині у вашій роботі вимушена пауза, але переконаний, що ви використаєте цей час для пошуку нових ідей і найближчим часом зберете повні зали та порадуєте глядачів цікавими творчими доробками.

Щиро зичу вам міцного здоров’я, натхнення, наснаги, миру і гучних овацій поціновувачів театрального мистецтва!

Голова Полтавської обласної ради

Олександр Біленький

Останнє оновлення на Четвер, 26 березня 2020, 14:17

26 березня – День Національної гвардії України

e-mail Друк PDF

Шановні воїни-гвардійці!

Прийміть щирі вітання з нагоди Дня Національної гвардії України!

6 років тому Ви одними з перших дали відсіч російському агресорові і цим суттєво допомогли Збройним силам України, які лише почали відроджуватися після тривалого періоду занепаду. На жаль, питання захисту територіальної цілісності України залишається актуальними й нині.

Саме тому важко переоцінити роль кожного з вас для забезпечення конституційного ладу, громадської безпеки, а в умовах пандемії вірусу COVID-19 – захисту життя і здоров’я українців. Високо ціную та поважаю вашу вірність присязі, мужність, патріотизм та звитягу у боротьбі за мир, дотримання законодавства та утвердження гарантованих основним законом України прав і свобод.

Щиро зичу міцного здоров’я, добробуту, злагоди та непохитної віри у краще майбутнє!

Голова Полтавської обласної ради

Олександр Біленький

Останнє оновлення на Четвер, 26 березня 2020, 08:02

Олександр Біленький: Ми повинні бути готовими до того, що режим карантину затягнеться

e-mail Друк PDF

Про це заявив голова обласної ради Олександр Біленький під час спільного брифінгу з головою обласної державної адміністрації Олегом Синєгубовим та секретарем Полтавської міської ради Олександром Шамотою щодо ситуації із поширенням вірусу COVID – 19.

«Зараз іде початок першої хвилі. Не виключено, що згодом може бути друга хвиля, тому нам треба буде всім сідати і дивитися, що далі відбуватиметься з економікою. Ми розуміємо, що державні програми у певній частині будуть недофінансовані, і область повинна розраховувати тільки на себе», – зазначив Олександр Біленький.

Останнє оновлення на Четвер, 26 березня 2020, 07:51 Детальніше...

Полтавська обласна рада запрошує до співпраці неприбуткові організації задля просування проекту «Smart Region»

e-mail Друк PDF

Метою співпраці є адміністрування та популяризація за допомогою SMM (Social Media Marketing) електронної системи «Краудфандингова платформа» – частини інформаційно-комунікаційної системи «Smart Region Полтавської області» (smartregion.pl.ua).

Потенційні партнерські організації повинні відповідати наступним критеріям:

1. бути утвореними та зареєстрованими в порядку, визначеному Законом, що регулює діяльність відповідної неприбуткової організації;

2. установчі документи організації (або установчі документи організації вищого рівня, на підставі яких діє неприбуткова організація відповідно до Закону) мають містити заборону розподілу отриманих доходів (прибутків) або їх частини серед засновників (учасників), членів такої організації, працівників (крім оплати їх праці, нарахування єдиного соціального внеску), членів органів управління та інших пов'язаних з ними осіб. Дохід (прибуток) неприбуткової організації має використовуватися виключно для фінансування видатків на утримання такої неприбуткової організації, реалізації мети (цілей, завдань) та напрямів діяльності, визначених її установчими документами;

3. бути внесеними контролюючим органом до Реєстру неприбуткових установ та організацій.

Останнє оновлення на Четвер, 19 березня 2020, 16:18 Детальніше...

18 березня – День працівників податкової та митної справи України

e-mail Друк PDF

Шановні працівники податкової та митної справи!

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята!

Ваша професія – є однією із найважливіших на сьогоднішній день. Своєю щоденною, сумлінною та кропіткою працею ви забезпечуєте наповнення бюджету та захист фінансово-економічних інтересів нашої держави.

Глибоко переконаний, що ваша діяльність спрятиме розвитку економіки та створенню позитивного іміджу України для залучення інвестицій та зростання добробуту населення.

Бажаю вам міцного здоров’я, злагоди, наснаги для нових звершень та миру вам та вашим родинам!

Голова Полтавської обласної ради

Олександр Біленький

15 березня – День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення

e-mail Друк PDF

Шановні друзі!

Щиро вітаю вас з нагоди професійного свята.

Кожного дня ви створюєте комфортні умови для проживання в наших оселях, забезпечуєте теплом та електоенергією, надаєте водопостачання, підтримуєте чистоту та озеленення наших вулиць, робите доступними та якісними надання побутових послуг для населення.

Дякую вам за високий професіоналізм та відповідальне ставлення до своєї роботи.

Бажаю вам міцного здоров’я, родинного затишку, добробуту, злагоди та миру.

Голова Полтавської обласної ради

Олександр Біленький

Сторінка 10 з 919