Аудитори Полтавщини за перше півріччя 2019 року забезпечили відшкодування втрат на суму 11,2 млн грн

Фахівці Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області впродовж січня - червня поточного року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на загальну суму 11,2 млн грн.

До правоохоронних органів передано матеріали 8 заходів державного фінансового контролю, за результатами розгляду яких розпочато 5досудових розслідувань та вручено 4 письмові повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

 

За допущені фінансові порушення 6 посадових осіб притягнуто до дисциплінарної та матеріальної відповідальності.

У 24 випадках до установ та організацій, під час ревізій яких виявлено порушення бюджетного законодавства, застосовані фінансові санкції у вигляді попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства, призупинення бюджетних асигнувань, зупинення операцій з бюджетними коштами, зменшення бюджетних призначень.

За результатами заходів державного фінансового контролю керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій прийняли 47 управлінських рішень.

Для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, отриманих злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано відомості про фінансові операції, які підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму понад 3,8 млн грн.

Прес-служба Управління Північно-східного офісу

Держаудитслужби в Полтавській області