Аудитори Полтавщини за січень-липень 2020 року забезпечили відшкодування втрат фінансових та матеріальних ресурсів на суму майже 11,1 млн грн

За результатами проведених фахівцями Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області ревізій у січні-липні 2020 року виявлено втрат фінансових та матеріальних ресурсів на загальну суму майже 20,5 млн грн та забезпечено відшкодування таких втрат на 11,1 млн грн.

Здійснюючи системний контроль за усуненням виявлених порушень законодавства, спільні зусилля фахівців Управління спрямовані, зокрема, на відшкодування втрат місцевих бюджетів, що виявлені у минулих роках. За січень-липень 2020 року надійшло до місцевих бюджетів, за порушеннями виявленими у минулих роках, майже 2 млн грн.

До установ та організацій, під час ревізій яких виявлено бюджетні порушення, у 26 випадках застосовано фінансові санкції у вигляді попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства, зупинення операцій з бюджетними коштами, призупинення бюджетних асигнувань та зменшення бюджетних призначень.

До суду складено та направлено 14 протоколів про адміністративне правопорушення за порушення законодавства про закупівлі за статтею 164-14 КУпАП.

За порушення законодавства з фінансових питань та про закупівлі 54 посадових осіб об’єктів контролю притягнуто до адміністративної відповідальності, 25 посадових осіб - до дисциплінарної та 11 посадових осіб до матеріальної відповідальності.

Керівники місцевих органів влади, підприємств та організацій за результатами ревізій, аудитів та моніторингу закупівель прийняли 50 управлінських рішень.

 

 

Пресслужба Управління Північно-східного офісу

Держаудитслужби в Полтавській області